Özer’in sakatlığı üzdü

Özer Hurmacı’nın uzun süren sakatlığının ardından Amed karşısında sahaya kaptan olarak çıktı.

Uzun zamanın ardından profesyonel bir maçta sahaya çıkan Özer Hurmacı maçın ilk golünde Çağatay Yılmaz‘a asist yaparak kalitesini gösterdi.

İlerleye dakikalarda bir sakatlık yaşayan Özer Hurmacı 39 dakikada yerini Emre Tepegöz’e bıraktı. Oyundan çıkan Özer’e taraftarlar büyük sevgi gösterisinde bulundu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Lavuk yorumuna yanıt olarak

   Aynen kardeşim… maç esnasında pozisyonu okuması…geri dönmesi şimdiden yaradı.

   Durun da o korkulu şutrlarını atsın… frikik atışları kullansın..

   11
   1
 1. Herkese selamlar arkadaşlar maçı izleyememiş olsamda Taraftarımızın amedli oyunculara su şişesi vs fırlatmaları ve ayrıca kavga edilmesi doğru değil ben öncesindede yazmıştım
  “Bakın onların yaptığı çirkeflik onların edepsizliğidir. Biz bize yakışacak şekilde davranılmalı onlar gibi edepsiz mi olacağız yoksa edepli mi olacağız benim düşüncem onlar pkk bayrağı açtılar ya bizde stadı türk bayraklarıyla donatalım derim beşiktaş maçında yapılan koreografi artı bu depremle ilgili slogan söylenmesi gerektiği düşünüyorum lakin tersi yapılırsa kulübe ceza gelecektir onun için kötü tezahürat ve edepsiz sözlere gerek yok boşuna tff ye para kazandırmayalım ayrıca bizim kulübünde ne kadar iyi bir kulüp olduğumuzu göstermiş oluruz” Benim Kürt arkadaşlarımda var vatanperver insanlar tüm kürtlerin bazı kürtlerin o paçavrayı açması ve yaşasın o sözde hayallerindeki devlet diye bağırmaları tüm kürtlerin içine alınmaması lazım lakin devletimizde bunlara birşey yapmaması ve bize fatura kesilirse anlarım ki bir kaç oy uğruna yapılıyordur öyle olursa şuanki iktidar partisi bursayı unutsun millet olarak artık sıkıldık dürüst insanlara ihtiyaç var ama malesef yok şuanda herkes kendi çıkarını ve kendilerini destekleyen veya onlar gibi düşünenlere sahip çıkılıyor

  13
  23
 2. Emre Tepegöz kardeşimiz de gayet şık ve kaliteli oynadı özer umarım ciddi değildir sakatlığın geçmiş olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu