Özer’e kaptanlığı vermek istedim ama…

Devre arası hazırlıkları kapsamında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesi Bursaspor Takım Kaptanı Enver Cenk Şahin basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Takıma dahil olan Özer Hurmacı‘ya kaptanlığı vermeyi düşündüğünü belirten Enver Cenk ŞahinÖzer abinin tekrar Bursaspor‘a gelmesi hem saha içi hem de saha dışı olarak çok iyi oldu. Onun tecrübeleri ve bu zamana kadar yapmış oldukları ortada. Özer’in burada olması genç arkadaşlarımıza daha fazla konsantrasyon sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Saha içindeki kalitesini zaten konuşmamıza bile gerek yok. Futbola 1.5 sene ara verdi ama onun kalitesi ve oyun aklı bize çok katkı sağlayacaktır. İnşallah Özer‘in de burada olması bize çok katkı sağlayacaktır.

KAPTANLIĞI VERMEK İSTEDİM

Ben Özer Hurmacı’nın geleceğini öğrendiğim zaman yönetimle görüştüm ve kaptanlığı Özer abiye verme düşüncesinde olduğumu söyledim. Özer abi her zaman bizim kaptanımızdır ama yönetim kaptanlık konusunda benim devam etmemin daha uygun olduğunu söylediği için böyle bir tasarrufumuz olmadı ama dediğim gibi ne kadar kaptan bende olsam Özer abi her zaman bizim abimiz ve kaptanımızdır. Onun tecrübelerinden ve yeteneklerinden her zaman faydalanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bana taraftarının yorumlarını okut,
   Sana kulübünün halini söyleyeyim.
   Valla bazen kafam bozuluyor kendimi bi futbola vereyim diyorum ama dizlerimde ki kireçlenmeler yahu sen neapıyon😇 diyerek buna engel oluyor.
   Gelelim gol meselesine,
   attırır mı attırmaz mı onu bilemem ama sık sık kendini oyundan attıracağı kesin.
   Güreşte bir tabir vardır, “pehlivanlığın sonu cazgırlıktır!”
   Futbol da da bunun bir benzeri, “ayakları duran futbolcunun çenesi açılır!”
   Neyse yapacak birşey yok. zaten yeterince eksi alıp duruyorum. iyisimi daha fazla günaha girmeden “ulen İsmail hoca!” deyip bırakayım.

   20
   13
 1. Transfer yasağını kaldırın da adam gibi transfer yapın. 36 yaşında, 1,5 yıldır topa ayağını vurmamış Özer Hurmacı mı kurtaracak Bursaspor’u.

  13
  26
 2. Helal olsun enver.Çok güzel bir bakış açısı ve davranış.İşte takım olmak böyle şeyleri gerektirir ve aslında bu davranışla beraber de gerçekten kaptanlığı hak ettiğini göstermişsin.

  10
  2
  1. @Greenwhite yorumuna yanıt olarak

   Kocaelisporla görüşüyor, gidersem kaptan gitti demesinler istiyor. Birkaç yıla belki de kapanacak, kapanmasa bile en az 5 sene bu aşamalarda sürünecek takımda kim kalmak ister. Sonuçta ekmeğini bu işten kazanıyor. Yöneticilerden başka hiç kimseye kızılmaz

   1
   2
 3. Vaay. Enver efendi, demk yönetimibahane gösterip Kaptanlığı vermiyon ha? Tamaamm.Özer abim bunu yazdı bi kenara. 10 numaralı formayı da vermeyin sakın. Bak bundan sonra Özlüce tesislerinde poponuzu duvara verip de dolaşın. Özer abimin elinde nargilenin marpuçu var, aman ha saplayıverir valla. Hiç anlamazsın.

  6
  23

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu