Özer’e ceza şoku!

Giresun, Tuzla, Akhisar maçlarının ardından dün akşamki karşılaşmada 4. sarı kartını gören Özer Hurmacı cezalı duruma düştü.

Giresun, Tuzla, Akhisar maçlarının ardından dün akşamki karşılaşmada 4. sarı kartını gören Özer Hurmacı cezalı duruma düştü.

Tecrübeli kaptan, pazartesi akşamı oynanacak Tuzlaspor maçında forma giyemeyecek.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu adamdan bize fayda yok ! Çifte standart uygulamayın, gerekirse alttan gelen 16-17 yaşındaki çocuklarla sahaya çıkarız, kimse Bursaspor’ dan üstün değil diyordunuz, sözünüzü yemeyin !

  44
  6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Bu kardeşimiz maalesef bir maç oynayıp en az üç maç ya cezalı ya sakat.
   Oynadığı maçlara baktığımızda da şöyle evet on numaralı forma böyle oynar diyebileceğimiz bir maç yok gibi.
   Kenar yönetimin işi zor.
   Tecrübeli bir on numara var fakat yok.
   Akşam ki maçta da gördüğümüz gibi tamamen gençlerle oymamak daha mantıklı.
   Bu gençlere de ağabeyliği Altıparmak, Akgün ve köz layıkıyla yaparlar yapıyorlar.
   İyi günler kardeşim.

 2. Açıkçası çok tedirgin olmadım, hatta bu hafta Aykutun yerine de Taha oynarsa takım daha başarılı olacak diye düşünüyorum.

  28
  2
 3. Özer’in futbol anlamında cok da bir katkısı olmadığını hepimiz görüyoruz ama ,daha önce de yazmıştım, abilik noktasında verimli .faydalı ki buralarda hala… buna da ihtiyaç olduğunu unutmayalım… 18 tane delikanlıyı yerler bu ligde yalnız bırakırsan,tabiri caiz ise kaşar topcu dolu bu lig… Mustafa Hoca bir taktik dehası olmayabilir ama adaletli olduğu konusunda benim güvenim tam kendisine…
  ha bu arada,henüz Aykut’un Cüneyt’in yerine falan oynayamaz Taha,yapmayın… Evet bizim cocuklarımız bunlar,evet ben de en az sizin kadar istiyorum sahada olmasını Taha’nın da lakin izledik dün çok toy henüz.. oynayarak mı atacak bunu? ona da evet ama şimdi değil bence.. ilk 6 tek hedef.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu