Özer’e aile morali!..

Bursaspor'da top koşturan deneyimli futbolcu Özer Hurmacı, ailesi ile birlikte geldiği İstinyePark'da objektiflere yansıdı.

Tecrübeli futbolcumuz Özer Hurmacı, ailesi ile birlikte geldiği İstinyePark‘da objektiflere yansıdı.

Torunlarını görmek için annesinin geldiğini, onun için kendisinin de izin gününde İstanbul’a geldiğini söyleyen Hurmacı, gün boyu ailesi ile birlikte keyifli bir gün geçirdi.

Alışveriş turunun yanı sıra çocuk eğlence merkezinde de oğlu ve kızı ile birlikte doyasıya eğlenen futbolcu, akşam saatlerinde alışveriş merkezinden ayrıldılar.

Kaynak
Milliyet

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. maşallah kardeşim, huzur varsa başarı vardır, sen bu takımın üst lige çıkmasında başrol oynayacaksın.

    32
    1. @garajalti yorumuna yanıt olarak

      ah be özerim valideyi getirsene sen bursaya bursada çok gezilecek yer var be kardeşim huzursa huzur temiz havaysa hava uludağımız var bembeyaz aşağı şehre inmek istemessin mesela mudanya var in sahilde bi tur at otur çay iç mesela iznik ilçemiz var muhteşem tarihini görmen lazım uluabat var mukemmel huzurlu bir yer mesela git kelese harukulade çam havası var yani say say bitiremem , getirmiyeceğin tek yer bizim stadımız olsun özer orda teksas var sahaya madde atan ana bacı küfreden insanlar var…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu