Özer’den Cenk, Kubilay ve Hasan’a övgü

Bursaspor’a geri dönen Özer Hurmacı basın toplantısında konuştu.

Cenk, Kubilay ve Hasan‘da Bursaspor küme düşmesine rağmen takımda kaldılar. Bizim zamanında yaptığımız gibi onlarda takımı bırakıp gitmediler. Kaptanlık pazubandını kimin takıp takmadığı hiç önemli değil. Daha öncede dediğim gibi burada vizyon söz konusu. Bizim geleceğe yatırım yapmamız önemli yoksa kaptanlık bandını takmak şu aşamada hiç önemli değil. Bizim takım olarak sahaya çıkıp kazanmamız gerekiyor, genç arkadaşlarımıza bunları aşılamamız gerekiyor. Cenk de sezon başından beri iyi kaptanlık yapıyor. İzlediğim maçlarda Cenk de iyi oynuyor umarım ikinci yarı da bütün takım olarak daha da iyi olacağız. Forma numarası olarak 16 numarayı alsam mı diye düşündüm. Ama şu an forma numarası ya da kimin kaptan olduğu gerçekten konuşulmaması bile gereken küçük şeyler. Bursaspor‘a neden geri döndüğümü iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Bizim derdimiz ve davamız farklı.

İsmail Ertekin ile sezon başında da görüşmüştük ama en son 1.5 – 2 ay önce beni aradı. Beni Bursaspor‘a gelmeye ikna eden kişi İsmail Ertekin‘dir. Kendisi çok tecrübeli ve babacan birisi. İsmail Hoca’ya bana bu fırsatı verdiği için teşekkür ederim. Bana inananları ve güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Sosyal medyadan da çok güzel destek aldım. Buradan taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Şu anda vücudumun bu antrenman temposunu nasıl kaldıracağına dair hala soru işaretlerim var ama Bursaspor armasını daha yukarılara taşımak için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Bunun için söz verdik ve bu hedef doğrultusunda daha çok çalışacağız.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursasporlular lütfen herşeyin farkına varalım Bursaspor çöküşün eşiğinde kandırıyoruz kendimizi ÖZer in şahsına futboluna değil sözüm lakin futbolu bırakan futbolcu dan kurtarıcı olarak bakılıyor lütfen kadim şehrimin sayın değerli insanları lütfen şu camia dan şu tirbüncü amigo ve grupları uzaklaştırın tirbüncü amigo nun yeri kulüp yönetmek değil tirbündür daha da küçülmesin şu kulüp onlar kulüp çevresinde oldukça kimse camia ya yaklaşmıyor

  47
  3
 2. Özer in geçmişine asla bir sözümüz olamaz lakin futbol da kalite sadece oyunsal olarak yetmez fiziksel yeterlilik de gerekli zaten Özer in futbol hayatında ki eksiklik buydu şimdi burası herkesim 3. Lig seviyesi diyebilir ama fiziksel gücünüz iyi değil ise amatör de olsanız zorlanırsınız inşallah bizi 20 dakika da olsa o fiziksel güce erişir

  20
  2
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Adam olmuş Aygaz tüpü gibi.
   Tamam eski Bursaspor değiliz, kabul.
   ancak Özer e cankurtaran simidi sarılmamız kanıma dokunuyor.
   Bu arada doğruları yazdığımız için eksilere boğulmamız da başka bir sıkıntı.

   10
   12
 3. “Forma numarası olarak 16 numarayı alsam mı diye düşündüm” demek, tövbe estağfurullah! kanıma dokunuyor bu adam. umarım taraftara kendini sevdirecek işler yapmaya başlar artık.

  15
  42
 4. ADAMI DEMORALİZE ETMEK HOŞUNUZA MI GİDİYOR YAHU?? ÖZER EVLADIM SEN YETER Kİ VAR OLMA MÜCADELENİ VER, İSTERSEN BU TAKIMA ÇOK PUAN KAZANDIRIRSIN…AMA İSTERSEN..

  11
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu