Özer ve Selçuk Alex ile buluştu

Bursaspor Takım Kaptanlarından Selçuk Şahin ve Özer Hurmacı eski takım arkadaşı Alex De Souza'nın davetlisi oldu.

İstanbul‘da bulunan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Alex De Souza eski takım arkadaşları ile bir araya geldi. Alex‘in konukları arasında bir dönem Fenerbahçe‘de de beraber forma giyen Bursasporlu Özer Hurmacı ve Selçuk Şahin de yer aldı.

Alex bu fotoğrafları instagram hesabından paylaştı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Özer iyi oyuncu, biz daha fazla faydalanabilir, özeti rahat oynatmak lazım adam heryere koşturmaktan ofansif işimi tam anlamıyla yapamıyor, belki yanında shehu ile oynarsa daha etkili olabilir.

   14
   1
  2. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   1- bu nefret dilinden kurtulmamız lazım.
   2- bunda selçuğun ne suçu var, adama gel demişsin gelmiş.
   3- bize düşen, hangi futbolcu olursa olsun sözleşmesi bitene kadar ondan en fazla verimi almak olmalı.
   4- olmuyorsa sezon sonu yasal ve etik yollardan vedalaşıp gönderirsin.
   5- ne yazık ki bursa olarak ayrılıkları beceremiyoruz. ne yazık ki bizden gidenlerin çoğu bize düşman.
   6- halbuki, bu adamlar futbolu bıraktıktan sonra ya ulusal kanallarda ya yorumcu, yada antrenör oluyor. yani sporun içinde kalıyor. sonrada lobimiz yok diye ağlanıyoruz.
   7- son maçta bekir yılmazın öfkesini gördük. adama kızamadım bile. çünkü bizde oynarken nişanlısınında olduğu maçta çok büyük hakaretlere maruz kaldığına şahit im.
   8- aslında ülke genelin de taraftar profili böyle ama, bu konuda bursa çok daha agrasif.
   9- belki tek başına değil ama, genç oyuncuların yeterince süre alamamaları, yeni yıldızların çıkmaması, kalitesiz futbol ve takımlarımızın Avrupa başarısızlıklarının temelinde hep bu tribünlerden sahanın içine yayılan negatif enerji ve baskı var…

   24
   4
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Tebrikler yüreğine sağlık.
    aslında bazı şeyleri daha net dile getirmemişsin bence Tirbüncü bir grup vardır bu arkadaşlarımızın Bursaspor a etkisi sevgilerinden olurdu ne zaman ki maddi boyut büyüdü ve baktılar ki bu işden herkes nemalanıyor birde bu arkadaşların Bursaspor sevgilerini bazıları kullandı geçen yıl bağıra bağıra Bursaspor düşürülürken bir tirbüncü denyolarını aluıp maraton dayım dedi o kadar bir grup onun üstündeydi yani stadyumu herşeyi ile doldurduk da o maçtan galip çıkamadık neden acaba ayrıca düşmüş Akhisar ile berabera kaldık yetmedi düşmüş Erzurum a yenildik yani kısaca el birliği ile intihar a yürüdük bu şehirde Bursaspor düştü ise herkes suçludur ben sen de dahil
    Allah aşkına neyi konuşuyoruz futbol da taç atışına ,gol e ,korner atışına ,kırmızı karta herşeye bahis var hele bu işde YD tü… ka.. oldu işde işin içinde ne ararsan var futbol da sevgiyi güven i bitirdiler şimdi ne oldu bize diyorlar herkes yemiş ,herkes yediği için artık sevgiden veya baskı ile verenler kaçıyor Türkiye de futbol seviliyormuş sözde yok canım ondan seyirci ortalaması 7 bin bir alt lig de 4 bin hele 2.,3.liglerde daha vahim alt yapılar elde bir kaç takım dışında elle tutulur yok 80 milyon ülkede beinsport olmasa futbol yerlerde kalacak herkes herkesi kandırıyor hocalar dan tutunda taraftara kadar herkes çorbasının kaynadığına bakıyor bir menejerin bir çok takımda futbolcusu var hadi sis düşünün bu hafta ki bizim maçı saygılar beyler

 1. Nihat Özdemir yok mu ?
  Soralım bakalım bu kin nefret niçinmiş?
  Sanki tek borcu olan biz ve Eskişehir?
  Doğru sahi 2010 da hepsine çok acı geldi hala unutamadılar!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu