Özer Hurmacı’nın imza atması bekleniyor

Özer Hurmacı ile Bursa’da bir görüşme yapan ve teklifini ileten Bursaspor yönetimi, cevap bekliyor.

Transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle kadrosuna yeni oyuncu takviyesi yapamayan Bursaspor’da, yeşil-beyazlı ekibe dönmesi gündemde olan Özer Hurmacı’yla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Ömer Furkan Banaz yönetimi, Bursa’da görüştüğü Hurmacı’ya teklifini iletti. Bursaspor’dan 2 milyon 500 bin TL alacağı bulunan deneyimli isme ödeme planı da sunuldu.

İMZA BEKLENİYOR

Futbolu bırakmasının üzerinden 1,5 yıl geçmesine rağmen yeşil beyazlı forma için yeniden sahalara dönmeye sıcak bakan Özer Hurmacı’nın bugün ya da yarın cevabını iletmesi bekleniyor. 36 yaşındaki isim, teklifi kabul etmesi halinde resmi imzayı atacak ve takımın kampına katılarak çalışmalara başlayacak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Amma haber yaptınız sıktı artık bilmeyende sanki Ronaldo geliyor sanacak adam zaten bitmiş takıma ne katkı verecek yok antreman form tutma sezonu yarılayacak takıma girecek kırmızı kart iki yada üç maç yok oynarken herzaman yaptığı hareket sıfır katkı bizi az yarı yolda bırakmadı

 2. Yazık Bu futbolcuya bile borç 2.5 milyon TL imiş ! yakında bu yazarlar gazeteler Battala’ya olan 1 milyon Dollar borcuda taksitlere bağlatıp Bursaspor’dan 10 milyon Dollar üstü kazanmış birini kapıya dayatırlar sonra Civelli vs yani verdikleri zararın farkında değillermi artık kastimi bilmiyorum!

 3. adam emek harcamış alacağı var, alacağının peşinde koşmamış.
  zengin yöneticiler, (bursalı ! ) hemen işlem başlatıyor, çek senet alıyor. vs. vs.
  sonra bursaspor neden küme düşüyor.
  taraftara sözüm var, futbolcuya küfür etmeyin,
  dolandırıcı yöneticilere ise küfür etmeyin, ama protesto edin….
  KÜFÜRE HAYIR,
  İYİLİĞİ ARTTIRALIM…

 4. Adam sezon başında gelmek istedi almadınız. Gelseydi en azindan su an hazır olmus olurdu. Sezon başında da ayni vasat kadro mevcuttu. Amatör hocalar amatör baskan malesef bunu ongoremiyor. Özer sahada dikilse bundan 3 puan fazla olurduk.daha kotu olmazdı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu