Özer Hurmacı “Yaz altına, ölmüyorlardı!”

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen akşam idmanına yan yana yeni transfer Serdar Özkan, takım kaptanları Selçuk Şahin ve Özer Hurmacı yan yana Kent Gazetesine özel poz verdi. Oldukça keyifli gözüken tecrübeli isimler sezonun ikinci yarısına da iddialı hazırlanıyorlar.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen akşam idmanına yan yana yeni transfer Serdar Özkan, takım kaptanları Selçuk Şahin ve Özer Hurmacı yan yana Kent Gazetesine özel poz verdi. Oldukça keyifli gözüken tecrübeli isimler sezonun ikinci yarısına da iddialı hazırlanıyorlar. Özellikle Özer HurmacıYaz fotoğrafın altına Fatih ölmüyorlardı” diye de takıldı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

    Yanarım, yanarım da, Batalla’ya yanarım. Adam daha bugün 36. yaşını kutladı. Resimdeki Selçuk’tan 4 yaş küçük. Diğerleriyle de aynı yaşta. O adamı bile futboldan soğuttuk. Parasını pulunu burda düzgün alabilseydi, en az 1 yıl daha oynardı ve geçen sene küme düşmezdik. Ali Tay Allah cezanı versin.

    45
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Sizin ölünüz yeter ölünüz ! Hadi özer hadi selçuk hadi serdar ve tüm takım ! 2. Yarı tecrübe konuşup tecrübe kazanacak ! Oynatın şu takımı size çok iş düşüyor…

   59
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    ne hikmetse biz o tecrübeyi ilk 17 hafta selçuktan özerden göremedik. hayaller messi gerçekler rubin van persi.

    6
    23
 1. Selçuk’un pili bitmiş .Bir an önce jübile yapması gerek.Özer desen saman alevi gibi bir var bir yok.Bu fotoğraftaki tek umudum Serdar Özkan.İnşallah bizim süper lige çıkmamızda önemli rol alır.

  34
  7
 2. Bursaspor sevdalıları bu hafta sonu oynayacağımız Fatih KG maçı biletleri satışa çıkmış internet üzerinden buyrun şehrine ve armasına ne kadar sevdalıyız görelim sevdana sırtını dönüyor isen asıl en büyük ihanet eden sensindir yok o çaldı yok bu götürdü yok tirbüncü yedi o şu bu deme maça gel maça laf ile sevdalı olunmaz sahip çık destek ver sevdana küsülmez sevdaya sen taraftar isen ilk ve en öcelikli görevin amaç gelmek sahip çıkmak bunun lami cimi yok

  19
  2
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Ulan onu unutmuştuk bee. İyi ki hatırlattın :-)) Hemen alalım kuran çarpsın. Kubilay’ın 2 gömlek üstü. Geriye doğru. Kanser ederdi bizi şerefsiz. Hayatında bi kere Sivas deplasmanında bi gol attı. O da yanlışlıkla. Ve o golden sonra Bursaspor kariyerinde başka golü olmadı.

   1
   6
 3. maça geldiğinde Ömer Erdoğan ı ikna edelim hocalığı bıraksın bizim tecrübeli stoperimiz olarak 2-3 yıl mukavele yapalım….

  2
  4
 4. bu adamların kendine faydası kalmamış sana ne faydası olacak ? yok mu kardeşim şu koskoca bursada gençlerin yanına 4 tane diri kuvvetli ve teknik oyuncularla süsleyebilecek adam ?

  1
  15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu