Özer Hurmacı: Total futbol oynayacağız

Bursaspor’da Futbol Sorumlusu görevine getirilen Özer Hurmacı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Takımdaki sakat oyuncular ile ilgili konuşan Özer Hurmacı “Enver Cenk Şahin ve Hasan Sabri Karaca’nın durumu iyi. Özel oyuncularımızdan en yüksek verimiz almak istiyoruz. Sakatlıklar olabilir ama benim kafamdaki Bursaspor, coşkulu ve birlikte hareket edebilen olmalı. Güzel bir Bursaspor hayal ediyorum. İyi futbolcularla, iyi futbol oynanır ama iyi bir takım her zaman bundan da öndedir.

Total futbol oynamak istediğimden bahsedebilirim. Olgun atak geliştiren, coşkulu oynayan bir Bursaspor izletmek istiyorum. Ben daha iki gündür buradayım. Yıllarca bunları hayal ettim. İnşallah bunları burada sahaya yansıtmak için bütün coşkumla bunun mücadelesini vereceğim.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Özer sen kimsin birader ne anlatıyosun
  Sen bursaspor tarihinin en önemli maçı olan ads maçında takımı yalnız bırakmış adamsın
  Futbolcuları kulübe karşı örgütleyip para alamıyoruz diye mesaj yayınlatan
  Kendi karısıyla şiddet gerekçisiyle mahkemelik olan birisin
  Senin profilin bu Bursasporda ne işin var

  15
  65
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   yüzde yüz haklısın Dimitar.

   burnumuz boka batmış, bazı taraftarlar hala “bu durumu kabullenmekten başka yapacak bir şey yok, destek verelim” diyor.

   verin verin… bölükbaşı’na da, ali ay’a da, alinur’un yancısına da, alayına destek verin, böyle böyle çok iyi yerlere geldik zaten!

   2
   1
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Söylediklerini dinlemedin ya da okumadın galiba ?
   Şeyimden aşa Kasımpaşa !
   Demiş ama anlaşılmadın diye biraz süleme yapmış …

  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Kusura bakma birader ads maçında özer sonuna kadar haklı bir araştır istersen yerel basından Adnan batıra sor diğerlerine sor…aile içi muhabbetleri bizi ilgilendirmez.hocalıgını bilemem inşallah başarılı olur.

   4
   4
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Daha bismillah, adamı bu kadar eleştirmenin kimseye faydası yok. Herkes tutturmuş bi M.Er . En son altın jenerasyonla ne yaptığını gördük. Ligin ilk yarısında Ali Akman leblebi gibi gol atarken takım çok iyiydi. Sonra Ali Akman kadro dışı kalınca takım tepetaklak oldu. Dengesiz sonuçlar almaya başladık. Bir maç 3 attık diğer maç 3 yedik. E.Adanur ile de girdiği ego yarışı takıma zarar verdi. Sezon başında hocasız kaldık. Özer Hurmacı çok büyük hocalarla çalıştı. Bu hocalardan öğrendiğini futbolculara aşılarsa takımı ileriye taşıyabilir. Mevcut durumda yapmamız gereken Özer hurmacı’nın arkasında durmak.

   9
   3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu