Özer Hurmacı mutluluğu

Futbola dönen 36 yaşındaki kramponun takıma katıldığı günden itibaren sergilediği performans İsmail Ertekin’i memnun etti.

Oyun planını Özer Hurmacı üzerine kurmayı kafasından geçiren tecrübeli çalıştırıcının bu kararı almasında deneyimli futbolcunun hazırlık maçları ve taktik antrenmanlarda etkili bir görüntü çizmesi etken oldu.

Son anda bir değişiklik yaşanmazsa Özer Hurmacı 14 numaralı formasıyla Afyonspor karşısında ilk 11’de sahaya çıkacak.

Ertekin yeniden kadroya giren Çağatay Yılmaz’ı maça kadar deneyecek. Çağatay’ın bu haftaki performansı ilk 11’de başlayıp başlamayacağını belirleyecek.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursasporlular Bursaspor taraftarı sevgisi çoşkusu ile takımı her zaman desteklemiştir ne zaman ki tirbün saha içine vede kulüp yönetmeye kalktı bu durumlara geldik bunları yapanlar aynı Kişiler aynı mahallenin aynı arkadaş grubu insanlar maalesef gün geçtikçe Bursa Bursaspor dan uzaklaşıyor yzaklaştılçada çıkardılar menfeatçiler doluyor kimse kimseden hesap sorulmuyor şimdi ctesi günü SN Cumhurbaşkanımız gelicek peki utanmadan sıkılmadan Reis-i cumhur un boynuna kentimin insanları o malum tirbüncüler asmaya kalkacak şu an ki yönetimde bulunuyor mu Ramazan Ramolog kardeşim bir anlatsın sa çözüm bulunsun yalnız lütfen o meşhur güzel aslında yürekleri millet sevgisi dolu mahallede ki bazı sözde tirbüncü amigolar dikkate alınmasın çünki onlar çıkarcı grup hatta ki tüm kötü akışkanlarda vardır o arkadaşlarda bir an önce camia dan uzak tutulsunlar

  27
  5
 2. Onu bunu bırakın da pazar günü
  Çıkın sahaya bahanelere siginmadan
  Verin formanin hakkini
  Afyonu patates edip
  gönderelim memleketlerine

 3. Futbol da en nefret ettiğim şey tuttuğum takımın tek adam üzerine sistem ve taktik geliştirmesidir.
  Bu zihniyet 1935 lerde kalmıştır.
  Futbol bir takım oyunudur.
  Bu anlamda takıma sadece Özerle değil, birlikte oynama alışkanlığı kazandırılmalıdır.

 4. Sevsenizde Sevmesinizde tek Umut
  Sn Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
  Türkiyenin Vede Türk Dünyasının geleceği

 5. Takım gol atamıyor, 17 gol atmış bunun 6 sı Sivas’a, gol atamazsan nasıl puan alacaksın, basit oynayıp çok gol atmak lazım, kornerler serbest vuruşlar yarım goldür, bunlara teknik ekibin iyi çalışması lazım, genç futbolculara her antrenman öncesi İngiltere liginden maç seyrettirilmeli, futbolcular futbolun temelini bilmiyorlar çıkıp sahaya nasıl oynasınlar, ben her hafta 15 Avrupa ligi maçı seyrediyorum, benim futbol bilgim gelişti, genç futbolcu arkadaşlar Avrupa liglerinden maçları seyretsinler, bıraksınlar cep telefonları ile oynamayı, kendilerini gelistirsinler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu