Özer Hurmacı: Kazanmak için bunları yapmalıyız

Bursaspor'un 2-1 kazandığı maçın ardından Özer Hurmacı açıklamalarda bulundu.

Hurmacı: ”Çok mutluyuz öncelikle. Zor maç olacağını söylemiştik. Kazanacağımıza inanmıştık. Oyuncularım da ben de. Çok güzel birliktelik var. Böyle de devam edecek inşallah. Takım içindeki malzemeciden tutun sağlık ekibine, yönetime, oyuncuya kadar herkesi tebrik ediyorum. Bu aldığımız galibiyet Büyük Bursaspor taraftarına armağan olsun.

Hamle şansım kalmadı gibi gözüktü. Ofansif oynayan oyuncularımızın problemleri var biliyorsunuz. Enver Cenk Şahin de yok. Berat da kenara gelip ‘Hocam oyundan çıkmak istiyorum, kramplar giriyor’ diyince böyle bir hamle düşündüm. 1-1’ken düşündüm. Sonrasında gol bulunca o hamleyi beklettik ve savunmaya yöneldik. Zoraki durum olmadığı sürece oynamak istemiyorum ama böyle durumlar olabiliyor. Saha dışından yapamadığımı saha içinden yapabilirim. Futbolcu arkadaşlarımı, kardeşlerimi ateşleyebilirim. O yüzden bu hamleyi de joker olarak elimde tutmak istiyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Özer tebrikler ! Galibiyet için “Büyük Bursaspor taraftarına” armağan olsun demen camianın kenetlenmesine katkıda bulunacaktır ! Biz de başarılarınızın devamını diliyoruz…!
  Başka “BURSASPOR” YOK !!!

  41
  2
    1. @Eser‘e yorumuna yanıt olarak

     Tebrikler Özer hoca ve gençlerin çok iyi kaynaşması futbol oyunu değişti seyretmek zevk veriyor önümüzdeki düzce maçını da kayıpsız kapatırsak işte o zaman sıralamaya bakıcaz hedef 3 puan

 2. Sayın hocam.
  Şimdi sıra ard arda dördüncü galibiyette.
  Olacak inanıyorum.
  Gidişat iyi.
  Rehavet olmadan kazanmaya devam.
  Bugünlerde alınan galibiyetler gelecek sezonun teminatı olacaktır.
  İki hafta sonra play off lar adına daha farklı hedefler konuşulabilir.
  Başarılar dilerim.

  6
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu