Özer Hurmacı kararı ne olacak?

Bursaspor'da Özer Hurmacı'nın durumu belli değil.

Daha önce kadro dışı bırakılan Özer Hurmacı konusundaki belirsizliğin sürdüğü ifade edilirken, izinli olduğu açıklanan tecrübeli futbolcuyla ilgili son kararı yeni seçilecek yönetimin ve göreve gelecek yeni teknik direktörün vereceği kaydedildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Dimitar.
   Çok haklısın.
   Zaten bu oyuncu aldığı kartlar ve cezalar sebebi ile oldukça faydasız görüntü verdi.
   Gitmek isterse engel olmadan yolunu açmalıyız.
   Aynı faydayı Emirhan da sağlar.

   16
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Abi adam final maçında ilk 11 değilim diye olay çıkarmış basıp gitmiş adam ben mi abartiyorum. Otobüse binmesi de kulübün para cezası, tek taraflı fesih hakkı vs. doğacağı için. 3 metre yanına pas atamiyo zaten çok sıkıntı değil receple ozan İsmailde onun kadar halleder orayi

    32
    4
    1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

     Sen öyle diyosan öyledir ben de özer’ in kendini futbola veremediğini hissettim…Özer eski özer değil haklısın çok pas hataları yaptı onun klasındaki bi adama yakışmadı !

     15
     2
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ads maçında gördüğün kırmızı kart ile ve aldığın ceza ile. … Yine final gibi maç olan ads maçında yaptığın hareket ler ile bizim gözüm üzden düştün. .. Senin Oynadığın mevkide alt yapıdan içimizden bağrımızdan çıkan genç bir evladımızı koyalım. .. Özer yaptıkların affedilecek gibi değil …. KİMSE AMA KİMSE BURSASPOR FORMASINDAN BÜYÜK DEĞİLDİR. …

   30
   3
 1. BİZ KIYAK İSTEMİYORUZ HAKKIMIZI İSTİYORUZ !
  TFF bu çifte standarda son ver ! Pandemide sadece düşenler değil üst lige çıkanlar da etkilendi !
  ÇİFTE STANDART’ a HAYIR !

  11
  8
 2. DERHAL GÖNDERİLMELİ BURSASPOR ………….agırı degil mezarlık degil.kimse bursaspordan üstün degil. bilinçli bir sekilde yaptılar hemde son macta iyi topcu olsa ne yazar.iyi tpçumu ben baska özerimi seyrettim.

 3. Bu adam ne hikmetse hep Ads maçlarında sorun çıkardı…hem de 4maç ceza alma pahasına neymiş hırsmış kimi kandırıyorsun Bursaspor taraftarını gerçi şimdi herkes aptal yerine koyuyor ama neyse..
  Seni istemiyor bu taraftar zorla mı kalacaksın…bence sen Ads a git daha iyi oranın oyuncu topluluğu sana daha uygun…

 4. Adanademir maçlarının baş kahramanı!Futbolcular neden dövmeye kalktı bunu iyi araştırın iyi. 1 dakika daha durmamalı burada

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu