Özer Hurmacı İstanbul’da

Bursaspor'a ve futbola yeniden dönen ancak antrenmanda sakatlanan ve 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Özer Hurmacı hazırlıklarını İstanbul’da sürdürüyor.

Tedavisi İstanbul’da devam eden Özer Hurmacı‘nın bireysel çalışmalarını da burada sürdürdüğü belirtildi. Özer‘in Çorum FK maçının ardından Bursa‘ya gelerek takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @9Maratonüst yorumuna yanıt olarak

   Oldu!!!
   Büyük ihtimalle seni kırmaz çok iyi çalışır!!!
   Neapıcaz 12 sinde?!.
   Taş üstünde taş mı bırakmayacaz!?
   Allahım sen bize dayanma gücü ve sabır ver ne olur.
   Burada neler ve kimlerle uğraşıyoruz.
   Valla bu lig, bu kafalara çok fazla lüküs!!!😩😇😞

   5
   5
 1. Yılın transferi… Emeği geçenleri kutluyorum!
  Hani, sakatlığı sebebiyle gençlere saha dışından yardımcı olacaktı ya, herhalde tesislere Zoom veya benzeri bir program aracılığıyla bağlanıp “eşsiz” tecrübelerini gençlere İstanbul’dan aktarma fırsatı sunulur kendisine! Gerçekten yaptığı büyük bir fedakarlık!

  12
  14
 2. İstanbul’da Cankurtaran’da, rahmetli film sanatçısı Erol Taş’ın kahvesinde görmüşler. Nargile içip, hazırlıklarını sürdürüyomuş. Bursa’da kalsaydım sakatlığı bu kadar kısa zamanda atlatamayabilirdim. Kendimi İstanbul’lu hekimlere emanet ettim demiş.

  6
  6
 3. Bursaspor kadar keriz kulüp yoktur yatarak kazanan emekli topçular yüzünden Medine dilencisine döndürdüler Büyükşehir Belediye Başkanı teşekkürler ve hırsız başkanlara selam hayırlı cumalar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu