Özer Hurmacı ile görüşüyoruz ama!

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin takıma geri dönmesi beklenen Özer Hurmacı ile ilgili konuştu.

Özer Hurmacı geçmişte bizimle oynayan bir kardeşimiz, eğer bize faydası olacaksa tabii ki gelmesini isteriz. Yönetim kurulumuzda Özer ile görüşüyor. Bugün veya yarın Özer Bursaspor‘a gelebilir.

Özer Hurmacı‘nın zaten belli bir kalitesi var eğer fiziki durumu da iyiyse bize çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Ama uzun süredir futbol oynamadığı içinde dönüşü kolay olmayacaktır. Bizim burada her türlü oyuncuya ihtiyacımız var.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adanademir’ de Erkan Zengin vardı nasıl da katkı koyuyordu, adam tek başına super lige çıkardı takımı umarım biz de öyle olur…!

  38
  7
 2. Bu adamın şimdiye kadar ne yararı oldu gözünüzü seveyim ya, zaten gelmiş 36 yaşına uzun zamandır topa dokunmamış ne kadar fayda sağlayabilir ki, kendini toplayana kadar lig biter zaten, boş bir transfer olur, hiçbir yararı olmayacağını düşünüyorum.

  1
  1
 3. Özer bu çukur ligde 5 dk oynasın,1asist 1gol yapar.ben bu kadar kötü bir futbol oynandığını tahmin etmiyordum bu ligde..ama gerçekten berbat ötesi bir ligdeyiz.

 4. Gelirse fedakarli yapsin maç basina oynasin kulübe de takilacaksa
  Para istemesin sahaya cikip takima
  Katki koyacakca maç basi 30-40 bin tl
  Verilebilir böyle bi fedakarlik yaparsa
  Bu sehir ona hep sahip çikar

 5. Özer’i Ulu caminin orlarda görmüşler. Uzun çarşıdaki nargile dükkanından hortum ve nargile marpuçu seçiyomuş. Özlüce’yi gene Özgen gibi yapıcek diyollar. Hasan Ayaroğlu, Enver Cenk falan hazır bekliyolarmış zaten. Var ya, artık ne çekerler nargileyi bee. Paf-küf , paf-küf.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu