Özer Hurmacı futbol efsanesiyle

Bursaspor’da sezonun son bölümünde futbol sorumlusu olarak görev yapan Özer Hurmacı, Türk futbolunun tecrübeli teknik direktörlerinden Mustafa Denizli ile bir araya geldi.

Sezonun kapanmasının ardından Almanya’ya giderek bazı temaslarda bulunan Özer, eski dostlarıyla hasret giderdikten sonra yurda döndü.

KONGREYİ BEKLİYOR
Kendi kariyeriyle ilgili karar vermek için Bursaspor’un olağanüstü kongresinin sonuçlanmasını ve yeni yönetimin belirlenmesini bekleyen 37 yaşındaki Hurmacı’nın, İstanbul’daki buluşmada, eski hocası Mustafa Denizli’nin deneyimlerinden yararlandığı bildirildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Evet Özer kendini çok geliştiriyo. Eskiden nargilenin tömbekisini sade içiyodu, şimdi elmalı, limonlu falan öyle meyvalı tömbekiler tüttürüyomuş Allahsız kitapsız.

   2
   8
 1. Ben hep Ömer Erdoğan gelsin istemiştim 2 kategoride şampiyon olmuştuk takımın efsaneseydi ama ona küfür bunu küfür derken onuda korkuttuk inşallah özer kalır. En son Mustafa er de harcandı . Özer düzgün karakterli bir insan en azından yok hikmet karaman yok deli İbo gibi saçma sapan kıçı başı ayrı oynayan insanlara bel bağladık hiç bir faydalarida olmadı inşallah başarılı olur kendisinide geliştirir

 2. Özerin beğendiğim yönü takım iyi giderken takımla oynamaması, oyunu iyi okuyor oyuncu değişikliklerini doğru zamanda ve doğru oyuncu değiştirerek yapıyor elinde iyi malzeme olsa çok daha iyisini yapar,kendini geliştirirse birkaç sene içinde rahatlıkla ptg1.ligde takım çalıştırır.

 3. Anaaa. Mustafa Denizli’ye bak. Dede gibiolmuş amk. Artık kesin bunamıştır bu. Özer Hurmacı’yı falan tanıdı mı acaba? Ah ulan bee. 2010’da şampiyon olduğumuz o son maçta 8Taş’a 2-0 koyarken, 8 Taş’ın hocası Mustafa Denizli’ydi. Ne koymuştuk onlara bee. Hele o ikinci golü Sercan’ın pasıyla Batalla kaleci Rüştü’ye geçirmişti ya, off amk bee. Kol gibi kool.🥒🤛

  11
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    E, sen de konuyu bile bilmeden herkese, seni bize Allah gönderdi falan deyip döt yalıyon ya. Biz senin o özelliğini düzeltiyoz mu?

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu