Özer Hurmacı erken girdi

Bursaspor'da uzun bir süredir sakatlığı nedeniyle forma şansı bulamayan Özer Hurmacı maçın 32. dakikasında oyuna dahil oldu.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er sahaya ilk 11’de sürmediği Özer Hurmacı maçın 32. dakikasında Kerem Şen’in yerine oyuna girdi. Özer Hurmacı sakatlığı nedeniyle Boluspor, Ankaraspor, Adanaspor ve Altay maçlarında forma giyememişti.

48 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Başkan niye geldin !? Bu durumları biliyordun elektrik faturasını bile öteledin !
   Bursaspor’ a daha fazla zarar vermeyin bırakın Kayyum gelsin ! En azından nakit akışı sağlanır tahta açılır, transfer yapılır ! Bir şekilde süper lige çıkıp gelir sağlanır ! Kulüp şirketleşir, borçları çevirmeye başlar ! Stad ismi pazarlanır, ticari alanlardan da gelir sağlanır. Bazıları ligde kalalım 3-5 yıllık yapılanma ile tekrar yükselelim diyor ! O dediğiniz ruh 1963 te kaldı. Günümüzde herşey vefa değil maalesef PARA ! Bu ligde hangi gelirle yapacaksın o işi ! Elindeki gençler bile kaçmaya yer arıyor 5 para almadan oynanır mı ?! Hadi transfer yapmadınız, hiç olmazsa eldeki topçuları tutsaydınız geçen sene play off’ tan döndüler bu sene yüksek ihtimal çıkardılar…! Ona da kafanız çalışmadı ! Hiçbir eylemde bulunmadan başarı sağlanmaz ! Uyanın artık BAŞKA BURSASPOR YOK !!!

   14
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Bu akşamki maçta eksik olan şey sadece inanç ve dirençti.
   Bu takımı maça çıkaranlar ilk golü yedikten sonra galiba inançlarını ve dirençlerini kaybediyorlar.
   Bu durum ister istemez sahanın içine de yansıyor.
   Belli ki takım iyi çalıştırılamıyor.
   Bu gençler kenar yönetimin hatalarını örtecek kadar tecrübeli değiller.
   Bütün olay bu.
   Bizler ekrandan kenar yönetim saha kenarında öyle beraberce maçı seyrediyoruz.

   21
   4
   1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    EVET KATILIYORUM.. INANÇSIZ ÇIKILAN BIR MAÇ…. BUNU DAHA TÜNELDEN ÇIKARKEN GÖREBILIRSINIZ. AMMMA KARAMSAR OLMAYALIM.EGER IYI MOTIVE EDILIRSE BU ÇOCUKLAR KAPASITELERININ ÜSTÜNDE VERIM VEREBILIYORLAR.. AHHH BU TAKIM HOYRAT ELLERCE BOŞALTILMASAYDI DA SADECE 3 ADAM ALINABILSEYDI BAMBAŞKA OLMAZMIYDI… HOCA MESELESINE KATILMIYORUM… SIZIN ARZULADIGINIZ KADRO BUMU DUR? SIZ CEVAP VERIN BILIYORUM KI “” HAYIR BUNA 3–4 TAKVIYE LAZIMDI “” dıyorsanız. ENN KLAS HOCA OLSA NE YAPAR? SELAMLARIMI ILETIRIM

   2. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    Defansımız adamda direnç bırakmıyorki. İlk gölde 8 beyazlı futbolcunun içinden bir tane kirmızilı futbolcu golü atıyor, 3. golde musa sov a ekran başından pası nerdeyse ben atacaktım bu gölde göstere göstere geldi ama 28 yaşındaki cüneyt dedesi yaşındaki sovun yanına bile yaklaşamadı.

   3. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    Hepsi genç ve tecrübesiz dostum o yüzden transfer şart ! Yoksa gençlere yazık olacak…
    Biraz dirençli takımla karşılaşınca tecrübe farkı bariz belli oluyor ! Umarım bundan sonraki maçlarda hezimet yaşamayız ! Bu defans kurgusuyla bu orta sahayla işimiz çok zor ben bu kadar kolay geçilen bir takım görmedim bugüne kadar !

    4
    1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Eser.
     Bir kaç hafta önce buradan yazmıştım.
     Bir takım hiç beklenmedik bir anda bizi fena üzecek.
     O günler çok yakın.
     Herkes aklını başına toplamalı.
     Oyuncuları derleyip toparlayacak olan kenar yönetim fakat ne yazık ki onlar da maçları bizim gibi seyrediyorlar.
     Tek farkımız biz ekran başındayız onlar saha kenarında.
     Akşamki maçta gördük durum olmuş iki sıfır bizimkiler hala bekliyor oyuna hiç bir mudaheleleri olmuyor.
     Olan da erken ve hatalı.
     Kurgu yanlış.
     Oyun anlayışı hatalı.
     Müdahele anlamında sınıfta kalıyorlar.
     Bence nasıl oyuncular dinlendiriliyorlarsa gerektiğinde kenar yönetimde dinlendirilebilmeli.
     Bunu bırakıp gitsinler anlamında söylemiyorum.
     Hiç kimsenin ekmeğine mani olamayız.
     Madem ki bu göreve kendileri talip oldu o zaman gereğini yapacaklar ve bu takımı ayakta tutacaklar.
     Her hafta aynı cek ler cak lar.
     Akşam ki maçtan itibaren artık tek hedef bu takımı ne yapıp edip kümede bırakabilmek olmalıdır.
     Bizlere düşen de hem oyuncuların ve hem de kenar yönetimin yanında olduğumuzu göstermektir.
     Ben kendi adıma onları iyi niyet çerçevesi içinde eleştirerek yapmaya devam edeceğim.
     Başka Bursaspor yok.
     Dört milyon Bursa lı var fakat Bursaspor tek.
     Şampiyon olmuş bir takımı ayakta tutmamız en büyük görevimizdir.

  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yorumları takip edersen bilirsin ben yensekte bu Mustafadan bir dalga olmaz dedim hep. Her hafta ilk yarı banko oyuncu değişikliğimiz var kalede deniz kötüyken kaç hafta oynattı bu hafta ataberki koydu recebi kanada çekti ulan recepten kanat mı olur? Kimi getirirseniz getirin şu Mustafayı acilen kovun

   22
   24
   1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bende mustafa hocanın oyuna müdahale etmemesinden yakınıyordum. Ama bugün erken müdahale etti ama bugün topçular bir gram oynamak istemedi

   2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bu hocayla olmaz dedik. Burada hakaret eden zibidiler oldu kalecisiz oynuyoruz dedik küfür yedik. Her korner gol oluyor dedik saldırdılar. Sezon başından beri her öne geçtiğimiz maçları kaybettik hakaret ettiler. 3 0 öne geçtiğin maçı alamadık dedik dalga geçtiler. Kısaca burada takımı değil şahısların peşinden koşanlar var. Bunlar bursasporlu gözüküp takımın kötü olmasına sevinenler..

    11
    1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

     Yaw sen önce elektrik borcunu öde, karanlıktan kurtul, sonra büyük hoca hayal et.Bu şartlarda kimi getiricen? Şenol Güneş’i mi istiyon?

     1
     1
    2. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

     Sevgılı torunum ıyı bır b.s lu oldugun bellı.. fakat gerçeklerı görmenı arzu ederım. ÇOcuklar b.s bıtırılmış gelen gıden ıçını oymuş sıfında altına ınmış KIMSE HESAP SORMAMIŞ HALA SORULMUYOR. Elındekı malzeme bu..çocuklar yınede yaşıtlarının üstünde perfonmans gösterıp gıdıyorlar. Bunların ıçıne dedıgın gıbı 3 adam sadece 3 adam konulsa ıdı başa oynardı bu takım ONU DAHI ALAMAYAN MUFLIS BIR TAKIM… senın yanlışın sadece hocaya kafanı takman…haydı bulda ıyı bır hoca bul koy bu takıma bundan ıyısınımı verecek malZEmenı en ıyı kullanıyorsun şu an KADER UTANSIN HESAP SORULAMAYANLAR UTANSIN SELAMLAR… DESTEKLEYELIM ÇOCUKLAR…

     1
     1
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Durum Hoca İle Alakalı Değil 3’lig Takımında Başarısız Birkaç Maç İdare Edip Bursaspor’un Başına Getirildi Bedavaya İmza Attı Bir Yerde- Takımda At Gibi Koşturacak Tek Yabancı Yok 1965’den Beri İlk Kez – Ümraniye’nin 3 Gol Musa Sow Bir Ufak Seyicisiz Takımda Oynuyor Biz Alamıyoruz Parasız Başkanlar Görev Başında- Buda Platin Hesabından Para Veriyor Belli 5 Ay Kaldı Oda 25 Milyon Geçirip Bırakır Borç Olur Eski Yönetimlere Başkanlara 500 Milyon TL! – Seri Yakaladık Gelsin Sıradaki Göztepe Bandırma – Kamat Açıklama Yapacaktı Birisi Mikrofon Versin Duyamıyoruz!

   22
   1
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Mustafa hocanın yokluktan geldiğini herkes biliyor gençlerimizin yokluktan oynatıldığını da ! Hoca’ ya gençleri oynatıyor diye methiyeler düzüp duranlar en büyük kötülüğü yapıyorlar aslında ! Hangi hoca gelse transfer tahtası kapalı olduğu için gençlerimizi oynayacaktı…Kimseyi kahraman yapmanın alemi yok kan kaybediyoruz !
    Yönetim ne yapıp ne etmeli gerekli kaynağı bulup kadroya müdahele etmeli yoksa sonumuz geçen seneki eskişehir den öteye gitmez kendimizi kandırmayalım ! Düşme kalktı Es-Es kaldı bu sene düşme de var herşeye hazırlıklı olmalıyız ! Ali ile Burak çok isteksiz onlar Bursaspor’ u şimdiden kafada bitirmişler acilen alternatifler hayata geçirilmesi gerekli…!

  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Vay be nereden nereye. Peşinden koştuğum uğrunda dayaklar jop lar yediğim uğruna iş değil işlerden kovulduğum takımım BURSASPOR um ne hallerde ..Dinemo Kiev lerden başlayıp M unidet ile son bulan .İstanbul un bir ilçesi Ümraniye ile oynayıp 3.yiyen takım mı olduk şimdi. ??? Nerden nereye. . KOSKOCA BURSA. KOSKOCA ÇINAR. KOSKOCA BURSASPOR BU HALE Mİ GELECEKTİ. .BU HALE GETİRENLER ALLAH INDAN BULSUN. .

   23
   3
   1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    GETIREBIYORMUSUN FATIH TERIMI – HAYIR PEKI GETIRDIN TERIMI BU KADROYU NEREYE GÖTÜRÜR. HIÇ TAKVIYESIZ….CEVAP-= AYNI YERIN 3 BASAMAK YUKARISI. YETERMI LIDER OLMANA? HAYIR.. NEDEN MUSTAFAYA KAFA TAKMAK ANLAYAMIYORUM 74 YAŞINDAYIM HIÇTE TANIMAM BU HOCAYI…. AMMA KESIN BIR ÖN YARGI VAR AT ONU GETIR MAHMUTU AT ONU GETIR CEMALI IŞMI BU? SEN MARGARIN LE TEREYAGLI YEMEK ISTIYORSUN.. OLMAZZZ..! BU ÇOCOKLAR BIZIM LIGIMIZIN KENDI YAŞITLARININ EN IYISI VE MÜKEMMELİ…..BIRAZ IŞLENSIN DEMIR IKEN ÇELIK OLAACAKLAR.. HOCAYLA KAFA BOZMAYA NE GEREK VAR? HESAP SORABILIYORMUSUN B.S UMUZUN KASASINI – SIFIRA -SIFIRINDA ALTINA GETIRENLERDEN ? ….DÜN KULUP OTOBÜSÜ SATIŞA ÇIKARILMIŞTI…OTLARI BIÇEN GÖREVLILERE MAAŞ ÖDENEMIYORDU? HİÇ KIM YAPTI BU KÖTÜLÜGÜ DEDINIZMI? SELAMLAR SUNAR MUTLU VE BAŞARILRIN ZIRVEDE OLDUGU BIR BURSASPORDA BULUŞMAYI TEMENNI EDIYORUM……

    3
    2
    1. @KADİR BOZCA yorumuna yanıt olarak

     Değerli büyüğüm.
     Yazdıkların çok doğru mana da olmuş.
     Ben de kenar yönetim değişikliğini doğru bulmuyorum.
     Kendilerine çeki düzen vermeliler sadece.
     Çünkü her hafta yapılan hataları bu çocuklar kapatamıyor.
     Telafi edemiyorlar.
     Sonra da kendileri hatalı duruma düşüyorlar.
     Bu durumun farkında olmalıyız.
     Saygılarımla.

   2. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    bursaspor ne mustafa erin nede bir baskasinin oyun hamuru olmamali fakat yonetim ve büyuk hoca takimla oyun hamuru gibi oynuyorlar ya bunlar gider yada takim alt lige gider

    6
    1
 1. Özer oyuna girdikten sonra takıma hiçbir katkısı olmadı, aksine bütün pas tercihleri yanlış oldu ve topları ezdi, Mustafa hoca gencecik bir oyuncuyu 32. dakikada çıkartarak tamamen bitirdi. Devre arasında değişiklik yapabilirdi.Bu hoca ile takım küme düşer, acilen kan değişikliğine gidilmeli. Öne geçilen ve kaybedilen tüm maçlar teknik direktör ve strateji hatasıdır.

  25
  4
  1. @Buyukkursad yorumuna yanıt olarak

   Özer ,Süper ligde Bursaspor’a karşı oynadığı tüm maçlarda bize gol atmış ve hep biz yenilmiştik.
   Sanki içimdeki İrlanda’lı gibi bize hiçbir faydası yok.Daha çok zararı var.
   – Bizim Scott ekibimiz rakiplerimizi izliyor mu acaba.
   Tüm rakiplerimizi bizi çözdü.
   -İlk defa bu kadar çok kötü oynadık.
   – Transfer tahtası açılmazsa bir alt lige düşmeye adayız.
   -Eskişehir gibi siyasete kurban gideceğiz.

  1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

   Iyide gördük be kardeşim. Kimse başkan olmak istemiyor ki bu kadar harç borcun içinde millet ugrasmak istemiyor. Şuanki başkandan başka bir çaremiz yok sanki…

 2. Kimsenin bu kadar bizleri üzmeye hakkı yok. Madem batıyoruz ve kimse bu takıma sahip çıkmak istemiyor ligden çekilelimki bir kere ölelim. Artık yavaş yavaş ölmemize görmeye tahammül kalmadı.

  19
  1
 3. ortasahası kalabalık olan, top çevirip pas yapan takımlara karşı son 2 maçı kaybettik. Demek ki biz de orta sahayı dinamık hale getirmeliyiz. Kolay gelsin. Başarılar..

  12
  1
 4. istediniz zaman oyuna alın hangi vakit hic önemli değil en az üc yersiniz bu kadar kapasite yönetim teknik ekip futbolcu bursasporun bitiği sezon gecmiş olsun bursaspor sende tarihe karışmak üzeresin emin olun mustafa erin takımını herkez yener averaj düzeltir bekleyip canlı gözle seyredin

  10
  3
  1. @asb yorumuna yanıt olarak

   ÇÖPLÜKTEN ÇIKAN TAKIMDA KAÇ TANE YABANCI KOŞAN ÜRETEN TAKIMA KATKI KOYAN SKORU DEGIŞTIREN ADAM VAR SÖYLERMISIN?

  2. @asb yorumuna yanıt olarak

   Sayın Kanat daha metninizi hazır edemediniz, 1.devre sonuna geldik açıklama yapmadınız. Kongre kararı alın açıklama yapmadan çekin gidin.

   15
   1
 5. 2-3 hafta daha puansız gidersek dönşümüz çok zor, gençleride kaybedeceğiz bir an önce iyi bir hoca getirmemiz şart m.er le bu iş olmaz.

  6
  1
 6. Mustafa Er yiyiciler çıkmış yine ortaya. Tarihin en zayıf kadrosu ile oynuyoruz şuan arkadaşlar. Sorunumuz Mustafa Er değil. Sorunumuz Transfer tahtasının açılmaması. Geçen sene çok daha güclü ve tecrübeli bir kadro ile 3 hoca çıkaramadı bu takımı. Bu genç kadro ile Mustafa Er in çabasını alkışlıyorum ve başarılı buluyorum , Hataları var ama her hoca kadar var.
  Mustafa Er gitti X hoca geldi , ne olacak bu kadro lige çıkacakmı sanıyorsunuz. Kurtuşluş Transfer gerisi hikaye.

  5
  3
 7. Geri zekalı birini,nin yapmış olduğu yoruma cevap
  Vermişdim Altay maçındaki oyunu bekliyormuş
  Al dediğin çıktı şimdiden kına yakabilirsin
  O kendini bilir merak Ediyorum Bi cevabı
  Olacakmı?

  1
  6
 8. MUHAMMET ŞENGEZER (okan kocuk) – (ataberk dadakdeniz)
  M.ZEKİ ÇELİK – ERTUĞRUL ERSOY – SERDAR AZİZ – EREN ALBAYRAK
  (ismail çokçalış) – (sedat dursun) – (f.emre ünver) – (rüştü hanlı) – (emre taşdemir)
  VOLKAN ŞEN – OZAN TUFAN – EMİRHAN AYDOĞAN – BURAK KAPACAK
  (serdar kurtuluş) – (bekir ozan has) – (vefa temel) – (tuğbey akgün) – (sercan yıldırım)
  ENES ÜNAL – MUHAMMET DEMİR
  (batuhan kör) – (ali akman) – (kubilay)

  1
  1
 9. defans nasıl yapılmaz dersi verdik.cüneyt köz,aykut akgün,burak altıparmak gibi oyuncalara katlanmak zorunda mıyız?bırakın gençler oynasın.sürekli 11 değişiyo.böyle istikrar olmaz!!!

  1
  1
 10. Cüneyt Aykut onur Recep özer yerine devre arası transfer gelmezse yönetimin o koltukta oturmaya hakkı yok aynı zamanda BTSO belediye nin destek vermemesi de kabul edilemez. Şahsi fikrim Bursaspor’umun bu sene son şansı olduğu yönünde. Borçlar her geçen yıl artıyor ve hiç. Biri ödenmiyor bu sene çıkamazsak klüp biri tarafından satın alinana kadar dibe gider diye düşünüyorum ki belki de kapanada bilir. Bizde bu acıyla nasıl yaşarız orası meçhul

 11. ESKİ BURSASPOR BAŞKANLARINDAN EN AZ 1MİLYON BELEDİYDEN 10 MİLYON,BTSO DAN 5 MİLYON, OLMAK ÜZERE PARA TOPLANMALI,EŞYA PİİYANGOSU DÜZENLEMELİ,SMS KAMPANYASI BAŞLAMALI BİR ŞEKİLDE TAHTAYI AÇMALI…BELEDİYEDEN SÖZ VERDİĞİ “MOLOZ DÖKME ALANI” İSTENMELİ…BOŞ BOŞ OTURULACAK BİİR KOLTUK DEĞİLDİR BURSASPOR BAŞKANLIK KOLTUĞU…

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   DEDIGIN YERLERDE DIYORLARKI ” BIZ HER ZAMAN ISTENDIGINDE FAZLASIYLA VERDIK BIZIM PARALAR NEREDE? VERDIKLERIMIZLE NE ALINDI GÖSTERIN ” …..dıyorlar.. ortada görünen yok EEE BIZIM PARA SIR MI OLDU BUHARLAŞTIDA BULTMU OLDU? BIZDEM BU KADAR… HAKLILARMI DEGILLERMI? SEN CEVAP VER.. ÇOOK ÜZÜLÜYORUZ AMA ARTIK ŞAHISLARDAN ALIP :BU TAKINI ADEM VURAL IN TAVSIYESI ÇERCEVESINDE ŞİRKETE VERMEDEN BU İŞ DÜZELMEYECEKTIR..,,,,,, SELAMLAR SUNARIM.

 12. Receple onura .genclere laf soylediginiz kadar laf soylemediniz..onur ankaragucunden ne umutlarla aldik kac sene superlikte takimsa oldu 2 senedir bu ligtesin..Hayatini bir omur kurtarcak parayi koydun anladikta??? Altyapimizda bunca genc varken seni turkiyenin en.buyuk 5 takiina tranafer ettiler bir kez olsun kendini goster ?? Recep hali sahta top oynuyor sanki haftalardir ?? Zerre kadar ikisininda takima katkisi yok..Umraniyesporu tebrik etmemiz gerekirken herkez takima yukleniyor adamlar bize top oynatmadi bizi iyi analiz etmisler…herkezde Hoca takintisi hocanin elinde tranafer var cok malzeme varda herkezin beklentisi nerdeysw sampiyonluk… Mustafa hocayi begenmeyenlere hatirlatirim superligteyken son 3 mu 4 maci alarak bizi ligte tutan hoca ?? O olmasaydi sizin istediginiz kasar hocalar yuzunden o haldeyken icimizdeki hoca geldi takimi.kaldirdi son haftaarda dusmemize engel oldu?? Buyuk bursaspor fevasini odemeden yol verdi gitti yine kasar hoca getirdi sonuc Ptt ligi ??? Yonetime Baskanlara kfur edenler eyv haklisiniz ?? Apechi amigolar taraftar peki rant pesinde olan onlara tribunde o gucu kim verdi??? Biz bursaspor taraftari..Sehir bile takimini sahiplenemiyor??? Siz hocadan genclerden borclardan bassediyorsunuz !!!!

 13. Receple onura .genclere laf soylediginiz kadar laf soylemediniz..onur ankaragucunden ne umutlarla aldik kac sene superlikte takimsa oldu 2 senedir bu ligtesin..Hayatini bir omur kurtarcak parayi koydun anladikta??? Altyapimizda bunca genc varken seni turkiyenin en.buyuk 5 takiina tranafer ettiler bir kez olsun kendini goster ?? Recep hali sahta top oynuyor sanki haftalardir ?? Zerre kadar ikisininda takima katkisi yok..Umraniyesporu tebrik etmemiz gerekirken herkez takima yukleniyor adamlar bize top oynatmadi bizi iyi analiz etmisler…herkezde Hoca takintisi hocanin elinde tranafer var cok malzeme varda herkezin beklentisi nerdeysw sampiyonluk… Mustafa hocayi begenmeyenlere hatirlatirim superligteyken son 3 mu 4 maci alarak bizi ligte tutan hoca ?? O olmasaydi sizin istediginiz kasar hocalar yuzunden o haldeyken icimizdeki hoca geldi takimi.kaldirdi son haftaarda dusmemize engel oldu?? Buyuk bursaspor fevasini odemeden yol verdi gitti yine kasar hoca getirdi sonuc Ptt ligi ??? Yonetime Baskanlara kfur edenler eyv haklisiniz ?? Apechi amigolar taraftar peki rant pesinde olan onlara tribunde o gucu kim verdi??? Biz bursaspor taraftari..Sehir bile takimini sahiplenemiyor??? Siz hocadan genclerden borclardan bassediyorsunuz !!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu