Özer Hurmacı düğmeye bastı

Aldığı galibiyetlerle ligde rahat bir pozisyona ulaşan Bursaspor’da önümüzdeki sezon kadro planlaması için düğmeye basıldı.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nde hafta içinde U17 ve U19 takımları arasında oynanan idman maçını takip eden Özer Hurmacı ve kurmaylarına yöneticiler ile altyapı antrenörleri eşlik etti.

35’er dakikalık 2 devre halinde oynanan karşılaşmada teknik ekibin önümüzdeki sezon kadroya katılabilecek oyuncular hakkında notlar aldığı görüldü.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kurmay nedir ya, hala kendi yarattığımız küçük dünyada yaşıyoruz. Altyapı üstyapı teknik kadro her anlamda sapır sapır dökülen bir kulüp haline geldik, duyan da ne yaptığnı bilen futboldan anlayan muhteşem bir teknik kadro var sanacak. Yılların tecrübesi diyebileceğimiz kimler geldi geçti antrenör koltuğundan, hiçbiri düşüşe engel olamadı, kıçı kırık Özer geldi bikaç puan üstüste aldı diye bi tarafımız niye kalkıyo hemen anlamıyorum ki. Bursaspor markası nerelerden nerelere geldi oturup derdimize yanacağımıza hala bi havalar bişeyler. Gülüyorum.

  8
  47
  1. @Barış yorumuna yanıt olarak

   Karalar mi bağlayalım, yaş mı tutalım, ligden mi çekilelim? Boş konuşma…! Yaşamak için varoluş mücadelesine devam etmek zorundayız…!

   6
   3
  2. @Barış yorumuna yanıt olarak

   Bizim durumumuzdaki kulüplerin tamamı yani altyapiya muhtaç kalanlar 4 senede süper ligden amatöre düştü biz hala oyuncu ihraç ediyoz u19un suyunun suyu ile oynuyoz U19da oyuncu kalmadı lig düştüler eli ayagi tutanlar a takıma alındı evet patır patır dokuluyorlar ama yinede her hafta 5 yiyen bir takım olmadık Kocaeli Eskişehir gaziantep Erzurum Mersin Karabük vs diğerleri gibi u17 yarı final oynuyor u14 final u15 çeyrek final bilmem ne . Sen şimdi diyonki kendini kaf dağında görme . Dibin dibindeyiz sürünüyoz bazıları çok hayal kuruyor ayrı mesele ama muadilimiz görünen takımların hiç biri muadilimiz değil tabiki kendimizi üstün gorucez

   12
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu