Özer Hurmacı Bursaspor’a mı geliyor?

Bursaspor'da gözler yeni teknik adama çevrildi.

Karacabey Belediyespor maçının ardından görevinden ayrılan Yalçın Gündüz‘ün yerine teknik adam arayışları süren Bursaspor‘da dün gece dikkat çeken gelişmeler yaşandı.

Yeşil-beyazlı yönetim kurulu dün gece Özer Hurmacı ile iletişime geçti.

İlk teknik adamlık deneyimini geçtiğimiz sezon Bursaspor‘da yaşayan Hurmacı bugün yönetimle bir kez daha görüşecek ve kararını verecek.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hiç gitmemeliydi zaten gecen seneki kadro korunmalıydı devre arası transfer tahtasını acıp 2.yada 3 ıyı topçu alınıp cıkardık buralardan geç olmadan enverde gelmeli özer hocada

  105
  13
 2. Özer’in hırsı gençlere rol model olur ❗️Enver Cenk, Hasan Ayaroğlu ve Kubilay Sönmez’ de bir şekilde elde tutulmalıydı ❗️Paran yoksa sponsor bulmak ta mı zordu ?❗️11 kişilik takıma adam gibi 3 topçu, 1 hoca için koca sanayi şehri Bursa’ da sponsor bulamadıysan valla yazık ❗️Gençlerimiz zaten bedavaya oynatıyorsun…❗️Hiç değilse daha fazla geç olmadan Enver’ i ikna edip, geri getirin❗️

  46
  12
 3. Adamı kullanılmış poşet gibi attınız sıfr inadınız yüzünden. Adamlar buna rağmen gelmeye sıcak bakıyor bu zihniyetler yüzünden çok zaman kaybı yaşıyoruz çoooooook.

  39
  9
  1. @GreenARMY yorumuna yanıt olarak

   Sen öyle san. Bu taraftarın bi moktan haberi yok. Özer geçen sene genç oyuncuları tezgahlayıp önce Tahsin Tam’ın, sonra İsmail Ertekin’in başını yedirdi. Ve gençlere gaz verip, onları başkanla görüştürüp, “biz Özer abinin takımı çalıştırmasını istiyoruz” diye tezgahı kurdu ve amacına ulaşmıştı. Takım geçen sene son maçta kümede kaldığında başarı Özer’in değil, Bursalı ve Urfalı siyasilerindi. Binlerce rica minnet, ve araya giren miletvekilleri ile Urfaspor, Batman’ı yendi ve Bursaspor kümede kaldı. Urfa eski milletvekili Faruk Çelik, Bursaspor’un kümede kalmasında Özer efendiden 10 kat fazla rol oynadı. Urfa ile ilişkileri yönetti ve sonuçlandırdı. Sonrasında, bu sezon başı Recep Günay Özer Hurmacı’yı dışarda bırakınca, Özer dışardan yine harekete geçip, Vakıfköy patentli yeni hain adaylarını organize edip, bu sefer de Yalçın Hocayı yedi. Ve şimdi yeniden Buraspor’a dönmenin hesaplarını yapıyor. Ama yukarıda Allah var. Bu takım ona da kalmayacak. Rakip kaleye gidemeyen bu rezil ve zayıf kadrosuyla maç kazanacağını sanıyor ama, 3 hafta sonra kuyruğuna teneke bağlayıp onu da gönderecek taraftar. Ama bu salak et kafalılar hâla Özer gelsin diye alkış tutuyor. Tıpkı, aynı bu öküz taraftarın Şamil ve Bekir gibi bizim çocukları dışlayıp, Bursaspor’u yılladır UEFA kapılarında süründüren Jires Kembo gibi aidiyetsiz sahtekar zencilerin cinsel organ uzunluğuna atfedilmiş sulu zırtlak şarkılar bestelemesi gibi.

   6
   11
    1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

     He valla. Yazıyom. Getircen Özeri Bursa’ya. Yatırcan soyunma odasındaki büyük masay sırtüstü. Bacak omuza yapıcan, ver Allah ver. İyi mi böyle 31’ci Radikal?

     2
     5
   1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

    Bu nasıl bir senaryo arkadaşım.
    Takım kötü, Urfa sayesinde kaldık tamam, bu siyaset karışmasa zaten yıllardır iş buraya gelmezdi, hala milletvekiline dilenme peşindesiniz.
    Bırakın artık görün ya.
    Özer olmasa son maça kalmadan zaten net düşmüştü takım

    1
    5
    1. @Kelesli yorumuna yanıt olarak

     Ne Özeri kardeşim. Bırakın bu Mustafa Er, Özer mözer ayaklarını. Trabzo’da siyaset olmasaydı Mustafa Er babayı kurtarırdı o son maçta. Geçen sene de kümede bırakanları ismen yazdık işte. Hâla laga luga yapıyon. Özer kim amk? Somaspor geldi Bursa’da 5 attı sana. Naaptı Özr o gün? Çok büyük hocaysa?

    2. @Kelesli yorumuna yanıt olarak

     Nazilli spor olmasa özer nah kurtardı.
     Nazilli spor sonuçlara göre oynadı son bölüm hazırlık maç niteliğinde geçti.

     Yoksa gençleri ezer geçerdi.

     Busefer Batman bizim önceki seneler gibi Bursaspor adına Kurban gitti.

     Türkiye’de son 7 maç sırf şike ve siyaset altında geçiyor..

     Sizin kafalara ağır gelir..

     2
     2
   2. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

    Hele şükürler be doğruları söyleyen birisi da çıktı.!! Gözlerinden öperim.

    En öne çıkan son deplasman maçımız Nazilli spor.Nazilli maçını alsaydı gençlerimiz, he ozaman Özer kurtardı sözkonusu olurdu. Nazilliye Bir puan yettiği için üstümüze yürümediler .
    Yoksa darma dağın ederlerdi.
    Nazilli galip gelse yine düşen Bursa’nın yetenekli gençleri Olucaktı.

    Sonuçlara göre nazilli spor fazla asılmadı.
    Hazırlık maçı niteliğinde geçti son bölümü.

    SONRA özer kurtardı diye milletin ekmeğine sürüldü.

    3
    2
 4. Kaza geliyorum demez..!
  Ya arkadaş bu adam mı gençleri geliştirecek ve eğitecek.
  Daha adam sahada kendini kontrol edemiyor.
  Ama bizim taraftar profiline bakınca, bize “çok bile!” gerçeğide ortada.
  sonuçta yapacak birşey yok. Eldeki malzeme bu…

  13
  45
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    Takımı Özer değil Faruk Çelik ve bazı diğer Bursa ve Urfa milletvekilleri kurtardı. Ama siz gene de bu yoruma basın eksileri. Doğru diyonuz. Bu Özer iptesi büyük Hoca. Kesin o gelsin gene. Bu sene şampiyon yapar sizi.

    7
    6
   2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    Ya kardeşim, özer ne biliyor da ne öğretecek?
    Daha kaç yıllık antrenör? Deneyimi ne kadar?
    Bu meslek doldur-boşalt ile sadece motivasyonla olmuyor.
    Üç-beş atımlık barutu vardı onları kullandı ve bitti.
    Yani takke düştü, kel göründü misali.
    Son maçlarda ki mağlubiyetleri bu yüzden…

    8
    5
 5. Başka adam mı yok kardeşim, bu adam ne başarı gösterdi de kulisini yapıyorsunuz yeniden? Mustafa Er bile daha iyidir Özer denen tiplemeden. Getirin Yılmaz Vural gibi eski kaşar bir hoca, rahatınıza bakın

  12
  74
  1. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   Hahahaha…eksi verenler fantazi dünyasında yaşayanlar.

   Özerin son 5 maçını bi göz atsınlar.

   Berbat futbol, da da berbat sonuçlar. Normal şartlar altında alt Ligte olmamız lazımdı.

   İnegöl’de şans gele bir galibiyet..

   6
   14
   1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

    aynen öyle. taraftarların böyle olduğunu görünce “acaba bu duruma düşmek bize müstehak mıydı?” diye soruyorum.

    bu kulüp böyle vizyonsuz hamlelerle kapanırsa hem menfaatçi hem de çapsız yerel medyanın dolduruşlarına gelenler, çorbacılarla birlikte bursa fk’yı tutar, biz de acımızı kalbimize gömüp yaşamımıza bakarız artık, nabalım.

    1
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu