Özer Hurmacı beklemede

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz forma kol sponsorluğu lansmanında konuştu.

Bursaspor’da forma giyen ve futbolu bırakan Özer Hurmacı ile ilgili konuşan Başkan Banaz, “Özer futbol hayatını sonlandırmış bir isim. En son Bursaspor’da oynadığı için tekrar başlama imkanı var. Futbolcu havuzunun içinde olan kardeşlerimizden biri. Teknik heyetimiz değerlendirme yapacak.

13 Temmuz’da kamp süreceimiz Özlüce Tesislerimizde başlıyor. 2 Ağustos gibi şehir dışı kampımız olacak. Buradaki hazırlık maçlarının ardından teknik heyetin raporu doğrultusunda gerekli adımları atacağız” diye konuştu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Aynen arkadaş , MESUT ÖZİL bile ŞİKEBAHÇE de oynayamadı ki 32 yaşında idi çünkü futbola bir buçuk sene ara vermişti , ÖZER HURMACI mı futbola bir yıl ara verdikten sonra 36 yaşında oynayacak . Faydadan çok zararı olur .

   8
   3
 1. gelmesine gerek yok. beklemesi yeterli..!
  çünkü,
  bugüne kadar yaptıkları!, bundan sonra yapacaklarının!!! teminatıdır..!
  bizde oynadığı süre içinde yapıcı özelliğinden çok, sürekli bozucu özelliği ile ön plana çıktı.
  gelirse mecburen sahipleniriz ancak bu kerhen olur.
  bizimkisi sadece bir uyarı.
  keyfiyet elbette ki yönetim ve teknik ekibin…

 2. Alacaksanız alın adam ona göre antrenman yapsın. Geç kaldıktan sonra bir anlamı yok. Ha bir de top oynamama konusuna çok takılmaya gerek yok bence bu ligde hiç bir oyuncunun ben yazin özel olarak çalıştığını form tuttuğunu düşünmüyorum zaten o yüzden 1 yıl oynamamakla 3 ay oynamamanın bir farkı yok bence. Takımda böyle giderse kimse kalmayacak Özer de evet 1.lig sürecinde öyle çok katkısı olmadı ama fiziği sağlam ve hırslı biri bence bu ligde işimize yarayabilir.

  7
  1
 3. Özer gelse bile faydalı olamaz.Aradaki açığı kapatamaz.Aktif futbolcu iken bile düşüşe geçmişti..Boşa hayal olur..

  4
  1
 4. Sevgili Bursaspor’lular kulübümüzün camianın içinde bulunduğu durum ortada herkesim takımı ben şampiyon yaptım deyip siyasetçi yönetici taraftar üçgeni ni tek kutuplu plansız çıkar menfeat hesabına dayanan bir düzen olunca coktuk şimdi ise ortada çok büyük bir yıkıntı var aslında çok büyük bir fırsatımız var alt yapı yapilanmasi ile çok iyi plan program uygulayıp vede bu planlara sagdik kalıp geleceğe yatırım yapıp şeffaf dürüst olup Türk futbolunda yeniden diriliş i baslatabiliriz lütfen şu çıkar menfeat amigolari tirbunculeri kulüp ten uzak tutun onlara ne bir bilet nede bir otobüs vermeyin hatta onları yoksayin işte o zaman başarı gelir amigo selim Mehmet Ozan Tansel kardeşler duka ve kuleciler bu kulüp te ne zaman bunlar akıl hocası oldu kulüp bu hale düştü en çok ta uzak tutulması gereken Yüksel Çolak

 5. Ya’bu kulübe hiçmi aklı başında
  Bir Başkan gelmiyecek bunlarda
  Maziden hiç Ders almamış
  Koskoca Bursaspor kala kala
  Özer Hurmacıya’mı kaldı
  Bravo size daha Bismillah
  Demeden Seyirciyi ikiye böldünüz
  Alında görün anyayı konyayı
  Daha ilk maçında kimi ıslıklayacak kimide alkışlayacak

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu