Özer Hurmacı basının karşısına çıkıyor

Bursaspor'un çiçeği burnunda hocası Özer Hurmacı bugün basın mensuplarının karşısına çıkacak.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleştirecek olan basın toplantısı saat 17.00’de başlayacak.

Saha kenarında soruları yanıtlayacak Özer Hurmacı‘nın gerçekleştireceği antrenmanın 20 dakikası basına açık olarak yapılacak.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Cıksın bakalım tam destek full destek o bizi biz onu sevdik kardeşim amed macının gizli kahramanlarındandır ayrıca şu önümüzdeki 2 macıda alırsak ligi rahat bitiririz

  30
  5
 2. ZATEN İSMAİL ERTEKİN İN MUKAVELESİNDE 20 MAÇ OYNAMAZSA SERBEST KALIR YAZIYORMUŞ.. 🙂 AYRICA BU ATANMIŞ, SİYASİ TASFİYE YÖNETİMİ GELDİĞİNDEN BU YANA BİZE FUTBOL DEĞİL KARAGÖZ- HACIVAT OYUNU İZLETTİRİYOR..AMA NEYSE Kİ BBB BAŞKANIMIZ SAĞ OLSUN AFYON KAMPINDA EN GÜZEL OTELLERDE KALDIK DEĞİL Mİ İSMAİL ERTEKİN??????

  9
  8
 3. sıkıntı yok ya. nasıl olsa hep yalama tam yalamacı taraftar güruhumuz var birazda özer abinizi yalayın ne var yani. seni bize Allah gönderdi özer abii. hep yalama tam yalama. geleceğiz hesabı göreceğiz. sen ben yok bursaspor var. lay lay lay loy loy loy

  9
  3
 4. Kulübün sonu iyi gözükmüyıor gerçekten Nilifer bile Batallayı getirdi

  Bursaspor hoca getirmek yerine takımı Özer Hurmacı’ya emanet ediyor

  Koskoca çınar ne hâle getirildi

  5
  1
 5. Her zaman genç hoca demiştim . Ancak bu Özer mi bilinmez kendisi hoca değil ama belkide o potansiyel vardır.
  Takıma Hoca bulunmamasıda korkutucu bir durum son noktadayız taktik teknik 0 bir Ertekin gidişine Özer hamlesi bile içimde acaba mı dedirtiyor çünkü Özer bu kadar 0 olamaz diye tahmin ediyorum.
  Yazıp çizmek ile olmaz tabii ama eldeki kadro sorunlu enver yokken 0 takımda kondisyon 0 oyuncular her hafta sakatlanıyor kuvvet 0 U19 küme düştü haliyle tüm kadro A takımda umarım Çağatay Özer abisi ile patlama yapar umarım Hasan artık kendini bulur Umarım Enver sakatlanmaz Umarım savunma savunmayı öğrenir Umarım Deniz tekrar döner kaleye .
  Mucize de gerekse hala umudum var yıkılsada bitsede BURSASPOR

  5
  1
 6. Adam 2021 de klüpsüz kaldı, futbolu bıraktı derken plaj futboluna başladı falan hop bursaspora döndü ve aylar sonra istikrarlı bir şekilde yükselirken antrenör oldu, bu hızla devam et özer seneye bursaspora başkan bile olursun

  4
  2
 7. özer-mözer hikaye.
  zaten Bursaspor da görev alanlar ve konuşulanların çoğu çevrenin ya da medyanın parlattığı isimler.
  işte kesin ve etkili çözümler için yönetimin yapması gerekenler,
  a- en az 5 yıl boyunca medya ve taraftarına kulaklarını tıkayacak.
  b- 3. lig, hatta amatöre bile düşmeyi göze alarak kurumsallaşma hedefi ile uzun vadeli bir planlama ve yapılanmaya gidecek.
  c- bu planlamayı yapacak bilgi, birikim ve donanıma sahip isimsiz, reklamsız ama idealist antrenörlerden az da Bursa Tüfad da mevcut. bunlardan bir teknik ekip kurup göreve getirecek.

  3
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu