Özer “Haftaya telafi edeceğiz”

Bursaspor'un sahasında Balıkesirspor'la 0-0 berabere kalmasının ardından Özer Hurmacı, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Özer Hurmacı, “Balıkesirspor bazı şeyleri doğru yaptı ki bugün buradan puan aldı. Biz de rakibi iyi analiz etmiştik. İlk 15-20 dakika golü bulmak için güzel fırsatlar yakaladık. Şans bizden yana olmadı. 3 puanımız da silindi. Silinmese 20 puandaydık. Yapacak bir şey yok, futbol bu. İnşallah haftaya telafi edeceğiz. Bütün maçları kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Emirhan a hemen sallamaya başlamışlar. Ona gelene kadar recep aydın aykut akgün gibi hem boş hem yaşı olan adamlar var. Emirhan ı oynatmasın bakın daha kötü olacak takım. Komedi gibi taraftarsınız bir maç kötü oynadı mı sallamaya başlayın.

   8
   2
   1. @ismail yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş şaka gibi ! Lig başlamadan “düşmenin en büyük adayıyız” diyenler “takım kreş gibi her maç 5 atarlar kevgire çevirirler” diye homurdananlar hatta “bu iş amatöre kadar gider kulübün kapsına kilit vurulur” diyenler siz ne yüzsüz taraftarsınız !? Pardon “seyirci” ! Şimdi de kalkmış hocaya sallayıp aklınız sıra o dar beyninizle analizlerde bulunuyorsunuz ! Takım şu an liderin sadece 4 puan gerisinde !? Üstüne üstlük 3 puanı silinmiş silinmese şu an liderle arasında 1 puan farkla 2. olacak !? Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sizin gibi taraftar olmaz olsun !?

    2
    8
  2. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim nasıl taraftarsınız siz anlamıyorum. Dağlara tepelere göklere çıkaran siz değilmiydiniz Emirhan’ı. Evet çok kötü oynadı bunu zaten herkes görüyor. Islıklamak bu gibi tepki vermek aşırı yersiz. Bu adam sayenizde bir dahaki maçlarda çekingen oynayacak. Övgüyü de yergiyi de abartıyosunuz . yapmayın.

   15
   2
 1. Olsun Özer…Olacak böyle maçlar…Sen bu takımın hem kaptanı hem de abisisin…Haftaya cezalı olmasan iyi olurdu…Şimdi boş yere öfkelenip gördüğün sarı kartları düşün..Sen veya Selçuk böyle yapamaz…Abisin,z ya…

  36
  12
 2. Şunu söylüyeyim Özercim bu oyunla hiçbir maçın telafisi olmaz ayak parmaklarınızın uçuyla top oynuyorsunuz ben sizin ne oynadığınızı anlamadım 10 haftadır buna kupa maçı da dahildir.Her hafta kadro değişir mi nasıl sen süper lige çıkacaksın.rezil bir oyun geri pas hastalığı ben anlamadım oynadığınız futboldan.Devreyi lider bitirmeniz gerekir yoksa ikinci devre kan gövdeyi götürür işin ciddiyetine varın…

  27
  2
 3. Kaptan bir ara şu yalçın hoca git deki hoca beni on numara pozisyonda oynat forvet arkası yani kanatta telef oluyorum de git gel yapamıyorum yaşlandım artık de hoca görmüyor çünkü yoksa kanatta heba olup gideceksin benden söylemesi..

  10
  1. @oxo yorumuna yanıt olarak

   Evet kardeşim.
   Bu açıklamalar çok tanıdık ve bayağı erken başladı.
   Çaresiz kalan bu açıklamalara yöneliyor olabilir

   10
 4. Hoca her hafta popkek sayesinde mı kazancan bı maçı da sen al hoca,yeter artık bizim önümüzde başka sezon yok.Geçen sezon Samet Aybaba iyi oynatıyor falan derken düştük. Bu sezon iyi de oynatmıyorsun ki hoca sabır gösterelim destek çıkalım. Vakıfköyü de yedin bitirdin . Hadi bakalım hayırlısı

 5. Siz önce formanın hakkını verin , sana gelince üzerine giydiğin formanın aynı zamanda 10 numaranın ve kaptanlığın hakkını veriyormusun sence? ben olsam ne 10 numarayı ne de kaptanlığı alırım çünkü bir Nejat Biyediç gibi, bir Batalla gibi ne hakkını ne de ağırlığını taşıyamıyorsun.Zaten onlar gibi olamazsın.En azından nerede olduğunuzu bilin.

 6. özer dün maçı en çok isteyen ve en hırslı topçuydu, ona gelene kadar AYKUT VE RECEP ‘ E YADA ONLARDAN VAZGEÇMEYEN YALÇIN HOCA EFENDİYE LAF EDİN !!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu