Özer Bursaspor’a dönmek istiyor

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, “Diriliş Sezonu diyoruz o halde o diriliş önce tribünlerde başlamalı” dedi.

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, Teknik Direktör Tahsin Tam ve Futbol Şube Sorumlusu Zahit Yanar ile birlikte yeni sezon öncesinde dün sabah Eker Park Naja restoranda basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları yanıtladı.

İsmail Ertekin, “Bizimle devam eden tecrübeli isimlerle birlikte genç ağırlıklı bir kadroyla lige başlayacağız. Şu an 32 oyuncumuz var. Amacımız hem lig mücadelesini sürdürmek hem de oyuncularımızın gelişimini sağlamak. Pablo Martin Batalla Türk vatandaşlığına geçse de statü gereği 5 yıl oynayamayacağı için onunla ilgili bir çalışmamız yok. Özer Hurmacı gündemimizde. Kendisi ile temaslarımız devam ediyor. Bir sene futboldan uzak kalmış olması bizim için soru işareti. Ancak Özer dönmek istiyor. Kendisi ile ilgili son kararı Tahsin Hoca verecek” dedi.

Ertekin taraftara da değinerek, “Stadı doldurmamız gerekiyor. Sakarya kenti bunu başardı. Biliyorsunuz ben orada çalıştım. O atmosferden rakip takımlar da çok etkilenirlerdi. Bursaspor taraftarı küskün olabilir; ancak madem ‘Diriliş Sezonu’ diyoruz o halde o diriliş önce tribünlerde başlamalı. 40 bin kişi stadı doldurmalı” diye konuştu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursasporlular Sn hocalarım Sn kentimin saygıdeğer insanları lütfen doğru Çalışkan akılcı olalım bakın bu kent ti birlikte tutan etkenin en başında Bursaspor geliyor ve lütfen şu hataya düşmeyin tirbüncülere amigolara inanmayın güvenmeyin ve kulüp ten lütfen uzak tutun 20-30 bin pasolig siz bu kent siz doğru oldukça arkanızda durur bu şehirde onlar değil mi efsaneleri dövmeye kalkan yahu bu şehirde Batalla Sedat 3 Nejat Biyediç tir onları dahi sevmeyen tirbüncü lervar yazıklar olsun

  39
  3
 2. İsmail Ertekin’le Tahsin Tam bu adama okey derse yuh olsun amk. Demekki daha lig başlamadan PTT 3’e düştük. Lan bu Özer’in bu saatten sonra doğduracağı güneşin ta amk. Adam bundan 3 sene önce bize bi bok oynamadı. Kırmızı kart görmekten başka bişey yapmadı. Şimdi 3 yaş daha ihtiyarladıktan sonra mı fayda sağlayacak?

  30
  26
  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   faydasından çok zararı olur.
   evet genç bir takıma abi gerekebilir ama bu isim özer değil.
   ayakları durmuş çenesi açılmış.
   öfke kontrolü sıfır.
   liderlik vasfı var mı bilmiyorum ama bize yansıyan görüntüsü, saha içi davranışları ile vücut dili olmadığının kanıtı gibi.
   her an kızarmaya hazır.
   daha şimdiden teknik ekibin işine burnumu sokmak gibi olmasın ama buna hiç gerek yok.

   taraftara gelince, ismail ertekin söylemlerinde haklı. ancak dolu bir timsah arenanın ne anlama geldiğini anlayacak sayıda ve bilinçte Bursasporlu kalmadı maalesef.
   mesela dolu, küfürsüz ve protestosuz bir timsah arena şehrin, kulübün ve stadın marka değerine tavan yaptırır.
   marka değeri demek, o stadın bütün ticari alanlarının değerinde ve çabucak pazarlanması demek.
   pazarlama demek kulübün kasasının dolması, tahtanın açılması, borçların azalması demek.
   ayrıca rakiplerin deplasmana geldiklerini hatırlaması, gençlerin motivasyonlarının, performanslarının ve aidiyetlerinin yükselmesi de bu pastanın bir anlamda çileği demek…

   24
  2. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş , Mesut Özil gibi bir futbolcu bir seneden fazla futboldan uzak kaldı . ŞİKEBAHÇE ye geldi . Faydadan çok zararı oldu . En sonunda kadro dışı bırakıldı . Mesut Özil in bile 32 yaşında olmasına rağmen belli bir yaştan sonra bir seneden fazla futboldan uzak kalınca Faydadan çok zararı oluyor da bu Özer Hurmacı bir senedir futboldan uzak üstelik 36 yaşında , Bursaspora ne faydası olacak . Hem de neredeyse futbolcuların çoğunun babası yaşında . Büyük bir JENERASYON FARKI var . Bırakın bu BOŞ İŞLERİ .

   26
   14
 3. Hayret birşeysiniz Gari
  Bursaspor özer hurmacıya’mı
  Kaldı Gari garide gari zilleri
  Takıp oyna verin gari garide gari

  17
  30
 4. Yaw bu herifin resmini görünce bile insanın beyni dönüyor, sinirleri hopluyor. Bursaspor’un acı günlerine ait karakterlerin hiç birinin yüzünü görmek istemiyoruz. Artık tertemiz, bembeyaz bir sayfa açalım ve düştüğümüz bu çukurdan yepyeni genç kahramanlarla kurtulup yeni başarı hikayeleri yazalım. Bu çöpleri de komple unutup hatıra defterlerimizden silelim.

  14
  3
 5. Özer iyi futbolcu,bu ligde iş yapar fakat 1 sene oynamamış.Tahsin hocanın konuşmaları yanlış diye düşünüyorum.Bursaspor’un durumu ne olursa olsun amacımız play-off değil bu ligi lider tamamlayıp biran önce bu çöplükten çıkmak olmalı.👍

  10
  6
 6. Kardesim özeri bizi bu ligden çıkarsın diye istemiyorlar. Çoluk çocuğa abilik yapsin tecrübesini göstersin diye istiyorlar ki senin 10numaran da kim oynayacak? Kadroyu say desek 5 tane oyuncu sayamaz durumdayız Ozer o beğenmeyip gönderdik yerine getirdigin oyuncu kac gol kac asistle oynadı? Gecen sene özer dursa daha mi kotu oynardi yerinde oynayanlardan?

  7
  9
  1. @Clk16 yorumuna yanıt olarak

   Mac basi ücret alırsa buyursun gelsin tecrübeli abi lazım takıma bazen saha kenarında saha içinde yönlendirecek futbolcu lazim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu