Özer “Birlikte olursak başarabiliriz”

Evindeki yenilmezlik serisini sürdüren yeşil beyazlılar, 3 puandan mutlu olduklarını söyledi.

Bazen böyle zor maçlarla karşılaşabileceklerini ifade eden Özer Hurmacı, “Önemli pozisyonlar üretmeye çalıştık. İlkyarının sonunda güzel bir ortayla golü bulduk. Önemli olan iç saha maçlarının hepsini kazanmak. Bazen böyle zor maçlar olacak bazen daha kolay maçlar olacak ama önemli olan takım halinde mücadele etmek. Hep birlikte takım olarak mücadele ettiğimiz zaman başaramayacağımız, aşamayacağımız engel yok” ifadelerini kullandı.

ÇAĞLAR’I TEBRİK EDİYORUM

Kaleci Çağlar Şahin Akbaba‘nın çok iyi bir maç çıkardığını belirten tecrübeli futbolcu, “Çağlar gerçekten çok iyi bir maç çıkardı. Çok iyi refleksleri vardı. Onu tebrik ediyorum. Çağlar çok iyi kaleci olacak. Bizi zorlu bir fikstür bekliyor. Devre arasına kadar bütün maçlarımıza final havasında çıkıp hepsini kazanmamız gerekiyor. İyi bir takımız, arkadaşlık da üst seviyede. Taraftarımız da bizi desteklediği sürece önümüzde hiçbir engel kalmaz” şeklinde konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu