(ÖZEL HABER) Mustafa Bozbey “Bursaspor için siyaset ceketimi çıkartıp, formamı giyerim”

Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, göreve gelmeleri halinde yeni stadın tüm eksiklerini tamamlayıp, 24 saat yaşayan bir bölge yapacaklarını belirtirken, Atatürk Stadı Meydanı ile ilgili de projelerini paylaştı.

Bozbey, Bursaspor’un siyasete alet edilmemesi gerektiğini ve Nilüfer’de yıllarca bu şekilde bir anlayışla görev yaptıklarını, bu anlayışı Büyükşehir’e taşıyacaklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursasporluyuz.org’a önemli açıklamalarda bulundu. Yeni stat ve Atatürk Stadyumu ile ilgili projelerinden bahseden Bozbey, Bursaspor’a siyasetin karışmasına her fırsatta karşı olduklarını belirtti. Mustafa Bozbey; “Biz Bursaspor’un yanında olacağız, şehrimizin değerine nasıl kalıcı gelir bırakabiliriz diye düşüneceğiz. Bursaspor’un siyasete alet edilmesine karşıyım. Bursaspor söz konusuysa siyaset ceketimizi çıkarıp, formamızı giyeriz, atkımızı takarız öyle düşünürüz.” dedi.

– Bursaspor Kulübü Genel Kurulu Üyeliğinde 20. yılınızı doldurarak Bursaspor Divan Kurulu Üyesi oldunuz. Bursaspor’a Genel Kurul üyesi olurken bir amacınız var mıydı?

Bursaspor sevdadır, bu şehrin birleştirici gücüdür. Benim de tek amacım sevdamın belgesini almaktı. Bu konunun sevda olduğunu da Nilüfer Belediyesi’nde yaptıklarımızdan anlayabilirsiniz. Şimdi burada yaptıklarımızı anlatmaya gerek yok, çünkü bu bir gönül işi. Takdir Bursasporlu kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın, ağabeylerimizindir.

– Bursaspor camiasında siyasetin Bursaspor Kulübü içerisinde etkin bir rol oynamasına hoş bakılmıyor. Siz bir Belediye Başkanı olarak Bursaspor’a ne kadar yakın ne kadar uzaksınız?

Bursaspor’un kalbine yakınız, siyasetine uzağız. Çok net. Yıllarca bunu yaptık. Yıllarca da Bursaspor’un siyasete alet edilmemesi gerektiğini söyledik. Lafı dolandırmadan net bir şekilde söylemekte fayda var. Biz göreve geldiğimizde ayrandan, pastadan para kazanmak için Bursaspor markasını kullanmayacağız, biz Bursaspor Genel Kurulu’na otobüsle adam taşımayacağız. Biz birileri gibi telefonla üyeleri arayıp ya da aratıp, ‘şuna oy verin’ demeyeceğiz. Biz Bursaspor’un yanında olacağız, şehrimizin değerine nasıl kalıcı gelir bırakabiliriz diye düşüneceğiz.

Mustafa Bozbey

– Her ne kadar siyasetin kulübe sirayet etmesi camiaca istenmese de Nilüfer Belediye Başkanı olarak, Bursaspor Kulübü’nün şampiyonluk yaşamış kadrosunu onore ettiniz. Merhum Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’nın adını verdiğiniz bir stadyum yaptınız. Bu size bir sempati oluşturdu. Bu projeleri yaparken hedefiniz neydi?

 Ben dillendirmek istemedim ama siz bir kısmını saydınız. Biz bu hizmetleri gönlümüzle yaptık, Bursa’mızın Bursasporluluk ruhunu daha da benimsemesi için çaba gösterdik. Rahmetli İbrahim Yazıcı’nın bir tesise adının verilmesi gerekiyordu. 16 Mayıs 2010’da yaşadığımız futbol devriminin Nilüfer sınırları içerisinde ölümsüzleşmesi gerekiyordu. Biz de bunu yaptık. Bursaspor söz konusuysa siyaset ceketimizi çıkarıp, formamızı giyeriz, atkımızı takarız öyle düşünürüz. Her zaman dediğim gibi Bursaspor siyasetten uzak olmalı.

-Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayısınız ve Bursaspor’un en büyük sıkıntılarından birisi de Büyükşehir Belediye Stadı’nın (Timsah Arena) eksiklikleri olarak göze çarpıyor. Gerek stadın bitmemesi gerekse çevre düzenlemesinin yapılamaması ve metro ile ulaşım sorunları ilk akla gelenler oluyor. Siz seçimi kazanırsanız stadyum ile ilgili ne gibi hamleler yapacaksınız?

Birilerine göre stat bitmiş, hatta mart ayında Timsah’ın kafasını bitireceğim diye söz vermişti, o da bitmedi. Maalesef ki Bursa’mızda her iş böyle yürüyor. Plansızlık hakim. Bunun en güzel örneğini de statta yaşadık. Öncelikle stadın yanlış yere yapıldığını söylememiz gerekir. İlk hata buradan başlıyor. O dönemde stadyumun bu bölgeye yapılmasının hata olduğunu, kentin trafiğini allak bullak edeceğini söylemiştik. Bir de üzerine hastane yapıldı. Bu şehre sormadan, katılımcı bir anlayışla yönetilmemesinden oluyor. Aslında yeni stadyum yine Atatürk Stadı’nın olduğu bölgeye yapılmalıydı. Zemine inilip 35 bin kişilik stat olmalıydı. Bakın Konya, Eskişehir milli maç alıyor ancak biz en son milli müsabakayı Atatürk Stadı’nda izleyebildik. Yazık değil mi, ayıp değil mi bu şehrin yaşayanlarına. Şimdi zararın neresinden dönsek kardır diye düşünüyoruz. O yüzden göreve geldiğimiz andan itibaren stadın büyük eksiklerini tamamlayacağız. Önce de adını değiştireceğiz. Stadın ismini katılımcı bir anlayışla halkımız belirleyecek. Stat bölgesini 24 saat yaşayan bir alan haline getirmeliyiz. Bununla ilgili de çalışmalarımız mevcut. En önemlisi de taraftarımızın en kısa yoldan stadyuma ulaşabilmesi. Bunun için de önemli çalışmalarımız mevcut. Acemler trafiğini rahatlatacak çevre yolları yapılacak. Ayrıca stadyuma rahat ulaşmak adına altgeçit devreye girecek. Hizmet halka götürülür, halk hizmete gitmek için çaba göstermez. Biz de hizmeti hemşehrilerimize götürmenin amacındayız.

– Projeleriniz arasında Bursa Atatürk Stadı ile ilgili bir çalışmanız var. Atatürk Stadyumu tam anlamıyla Bursasporlulara ait mi olacak?

Atatürk Stadı kabul edilse de edilmese de Bursasporlular’a aittir. Biz göreve geldiğimiz zaman özellikle bu konunun üzerine eğileceğiz ve Atatürk Stadı Bursasporlular’ın anılarını tazeleyeceği, başarıları hatırlayacağı bir yer haline gelecek. Atatürk Stadı’nda o kadar çok anımız var ki; anlatmakla bitmez. Şampiyon olduğumuz anda nerede durduğumuzdan tutun, daha birçok olayda duygularımız yatıyor orada. Atatürk Stadı’nın ruhu çok başkaydı ve maalesef karşı koymamıza rağmen yıkıldı. Benim de tabii ki çok anım var Atatürk Stadı’nda. Mesela bir anımı sizinle paylaşayım. Çocukluk yıllarımda statta karton satardım, şu andaki gibi böyle koltuklar yoktu, taraftarlar altlarına karton koyardı, hatırlayanlar vardır. Ben de maçtan önce kartonumu satar, paramız olmadığı için Kırk Merdivenlere çıkar maçı izlerdim. 15 dakika kala kapılar açılırdı ve tekrar stada gidip hem yakından maçı izler hem de kartonları tekrar toplardık. Çünkü 15 gün sonra maç var ve biz yine karton satacağız. Yani anlayacağınız hepimizin, bu şehir insanının o kadar çok anısı var ki Atatürk Stadı’nda… İşte biz de o anıları tekrar canlandıracak bir yer haline getireceğiz Atatürk Stadı’nı. Bursaspor’a ait olacak ve kulübümüze gelir kazandıracak bir tesisimiz bulunacak. İçerisinde 1950’lerdeki tribünün aynısını tekrar yapacağız. Nilüfer’de yaptığımız gibi Atatürk Stadı’nda da şampiyonluk anı duvarı oluşturacağız. Bursaspor sadece şampiyonluktan ibaret değil tabii. ‘Biz şampiyon takımı tutmadık, tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık’ diyen bir taraftar grubumuz var. O yüzden Bursaspor tarihine ismini altın harflerle yazdırmış, başkan, yönetici, teknik direktör, futbolcu ve taraftarların da isimleri Atatürk Stadı’nda yaşayacak. Bursasporumuzun doğuşunu simgeleyen Acar İdman Yurdu, Akınspor, İstiklal, Pınarspor, Çelikspor’dan oluşan 5 yıldızın hikayesi de Atatürk Stadı’nda bulunacak. Belki en önemlisi de spor müzesi olacak. Şehir dışından hatta yurt dışından gelen turistler Bursa’nın doğal, tarihi güzelliklerinin yanı sıra yapılacak müzeyi de gezecek, Bursasporumuzun Atatürk Stadı’nda yaşadığı başarılar hakkında bilgi sahibi olacak. Biz de anılarımızı ölümsüzleştirmiş olacağız.

Bursasporluyuz Özel Haber

102 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu adam yapar gelin hep beraber birlik olalim gercek bursa cocuyu o anlamicak kim alcak gelin birlik beraberlik oy verlim bozbeye ???

  287
  110
  1. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Bu tür haberleri görünce, otomatikman bursaspordan, futboldan, taraftarliktan siyasetten, spordan, siteden, Bozbeyden buz gibi soğuyorum.
   Bunlar hoş, güzel, şık şeyler değil.
   Bunlar bizi ayrıştırıyor, bölüyor, kutuplaştırıyor.

   60
   41
  2. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Çekin kirli ellerinizi Bursasporumuzun üzerinden sporda siyaset istemiyoruz…! Hele hele teröristlerle ittifak yapan
   din düşmanı Chpkk’ lılar hiç anmasın Bursasporumuzun ismini o kirli ağızlarına ! Bazı değerler vardır çiğnetmeyiz hiç kimseye bu böyle biline…

   84
   184
   1. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Bu Cehapeliler geçen gün demiyorlarmıydı.spora siyaset karışmasın.Yoksa ceyepe siyaset üstü mü? Algı yapmayın beyler…selam bu arada ışıklı bireyler

    11
    14
   2. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Bu nasıl iş anlamıyorum. “Sporda siyaset istemiyorum” diyenler ülkemizdeki futbolun ne hale geldiğini görmüyorlar mı? Efsane Başkan Sayın Yazıcı’dan sonra tüm gelenler gerçekten siyaset dışı hamlelerle mi başa geldiler? Ya da Başakşehir’in durumunu düşünelim. Başakşehir baştan aşağı siyasi bir proje. Şimdi şampiyonluğa koşuyor. Evet gerçekten de futbol ve siyaset hiç iç içe girmemiş. Çok haklısınız!!! Burada yazılanı şöyle okuyorum, futbola AK Parti karışabilir, onun karışması siyasi olmuyor. Ama AK Parti dışında bir siyasi parti temsilcisi Bursasporumuzla ilgili konuşursa siyaset yapmış oluyor. Türkiye’nin temel problemi bu yanlı bakış açısı.

    14
    26
    1. @Sokrates yorumuna yanıt olarak

     Bursasporun başarısızlığı siyasetten değil, kazandığı şampiyonluğu sindiremeyen ve her fırsatta takımını bozan kendi medyası ve taraftarı yüzündendir.
     Basaksehir için söylediklerinde tam bir bizans ağzı. Onlarda kendi beceriksizliklerini örtmek için taraftarlarına senin masalını anlatıyorlar.
     Adamların 5-6 senedir başkan, antrenör ve takımı aynı. Artık gözü kapalı futbol oynuyorlar.
     İyi ki AKP varmış. Başarılı ya da başarısız ne kadar kulüp varsa her şeyin olumsuz faturası akp ye çıkarılıyor. (kazananlar akp sayesinde kazanıyor. Kaybedenler akp yüzünden kaybediyor) valla ne ala memleket.
     Kendi evinde halıya takılıp düşen bile suçu akp ye atıyor.
     Bakalım adamlar gidince suçlar kime kalacak?
     Olurda yalanın, istismarın ve ön yargının bu kadarı da olmaz..!

     25
     11
   3. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Siyaset istemediğini söylemişin. Biricik takımımızı bu hale getiren zaten senin savunduğun kişilerin temsilcileri.sosyal mesaj verme,belediye seçimi bu.genel seçimde ne yazarsan yaz.gerçi ne yazarsan yaz millet uyandı işi nafile gayri kardeş…

    24
    51
   4. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Gerçekçi kardeşim bırakalım bu işleri ,bu seçim öyle beka meka sorunu falan değil bunlara kanmayalım artık ,ben 2004 ten beri oyumu Ak partiye veren biri olarak söylüyorum,bu seçim BURSAMIZIN ve BURSASPORUMUZUN kurtuluş seçimidir.Öyle hamasi duygularla bir yerlere gelemez artık bu seçimde kimse, ben bu aliayı ve önce ki başkanları,bu stadı ve çilesini ,bu şehrin 10 yıldır geriye gidişini başımıza bela edenlere tepkimi koyacam arkadaş ,harbiden yeter.Ha bundan sonra gelecek olan başkanlık seçiminde o zaman beka meselesi yapabilirim ama bunda değil.Siyaset rahmetli İbrahim Yazıcıdan sonra o ellerini hiç çekmedi bu takımın üzerinden o zaman bu tepkiler verilseydi belki birşeyler olurdu ama ceketimi astım ver oyunu belediyeye de takımada tavrı artık mide bulandırıyor.

    32
    38
   5. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Sana verilen eskileri görünce Vatan ne halde diye düşünüyorum, hepsine soruyorum, Erdoğan pkk dandami kötü sizin için, chp dahada beter, Cami de kardeşlerimiz taranmış, çıkmış o hödük İSLAM kaynaklı bir terör diyor ,karşıtlığın bukadarida fazla , kendini MÜMİN olarak tanımlayan herkes düşünsün bu dediklerimi.

    52
    34
    1. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

     Merak etme kardeşim bu ülkeyi üç beş capulcu hainlere birakmayiz bunların muslumanlikla alakası yok bütün iciciler yiyiciler bozbeyle beraber burda hepsi boyunun ölçüsünü alacak

     25
     14
   6. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Senin dediğin o değerleri Oslo da çiğnettiler Habur da çiğnettiler . Megri Megri derken çiğnettiler. Sen o zaman onlarla ittifak yapılırken uyuyormuydun ? Duvar lardan TC yazıları kaldırılırken rüya mı görüyordun ?????

    104
    58
  3. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Canınız sıkılır eğlenmeye nilüfere gidersiniz. Nilüferdeki evlere ağzının suyu aka aka bakarsınız. Adam ilçenin her yerini marka yaptı. Başkasının sözüne kanmayın gözünüzün gördüğüne inanın. Bu vatan, millet meselesi değil, kim daha iyi çalışırsa ona verin. Şunu da unutmayın. Hiç bir çıkarı yokken beşevlere stadyum yaptı adını İbrahim Yazıcı koydu..

   202
   66
   1. @Robert yorumuna yanıt olarak

    Nilüfer sadece fsmden ibaret haklısınız:)) herkesin bir oyu var gider atar kime istiyosa. Bursaspor kalıcıdır . Hep birileri gelip gidicek o yüzden biz sevdamıza sahip çıkalım. Siyaset bursasporumuzun içine girmesin . Keşke dün de girmeseydi, bugün de ve yarın da girmesin. Mustafa bozbey bursasporludur katkıları olmuştur ayrı bişey hepimizin emeği var olması da lazım gönül veriyosak. Bunu malzeme yapmanın alemi yok..

    27
    12
 2. Millet bahçesi diip koca stadı mındar edeceklerine alın işte ruhu yaşatan bir proje. Sosyal belediyecilik işte budur. Ayakta alkışlıyorum. Bursadpor Atatürk Stadı’nda yaşamalı. Orda büyük bir enerji var hala.

  150
  52
  1. @Ahmet yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim aptal aptal konuşmayın stadyumu yapan belediye zaten. MECBURSUNUZ bu haberleri okumaya. Yoksa bir 10 yıl daha bitmez bu stad. Stadı yıkanlara oy verdiniz, şimdi de düzelticem diyenlere verin farkı görün

   100
   51
 3. bursaspor’a siyasete sokmayın diyenler bozbey diyip duruyor saçmalamayın bozbeyde bursasporlu alinurda bursasporlu o yüzden siyasetçinin bir kere bir bir dediğine inanın devamına inanmayın oy kasma çabaları o yüzden bu haber boş.

  89
  58
  1. @huseyinsen96 yorumuna yanıt olarak

   Alinur Bursasporlu mu? 😀 😀 Git gör fotoğraflarını boy boy 8jklı ziyaretlerinde. Bozbey’in 20 yıllık genel kurul üyeliği var. Senin var mı?

   3
   1
   1. @serkan yorumuna yanıt olarak

    benim 8 yıllık üyelüğüm var ve 5 yıllık kobine sahibiyim ben bursasporlu olduğunu biliyorum alinurun serkan senin kesin maçlara bile kaçak girenlerdensindir

    1
    1
  2. @huseyinsen96 yorumuna yanıt olarak

   Alinur beşiktaşlı ne bursasporu. Bjk maçında belediye locasına inegöllü bjkli hemşerilerini doldurdu. Siz hala yalanlara inanmaya devam edin.

   34
   8
    1. @huseyinsen96 yorumuna yanıt olarak

     evet ben biliyorum gürcü olduğunu ve en yakın adamları fatih aydın ve Ahmet beyhan arkadaşım olur ve dolayısıyla Alinur başkanı da tanırım ve birçok kez aynı ortamda bulundum her üçüde Beşiktaşlıdır buna emin olunuz.

     5
     2
    2. @huseyinsen96 yorumuna yanıt olarak

     ALİNUR AKTAŞ’IN ÖZGEÇMİŞİ

     Aslen Artvin kökenli olan Alinur Aktaş 1970 Bursa İnegöl doğumlu olup İlk, orta ve lise tahsilini İnegöl’de tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fa-kültesi Mezunu olan Alinur Aktaş uzun yıllar İnegöl Mobilya sektöründe üst düzey yöneticilik yaptı. Aynı zaman da Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir olan Aktaş, İnegöl AK Parti Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasete atıldı.28 Mart 2004 seçimlerinde İnegöl Belediye Başkanı seçildi. Alinur Aktaş, İngilizce ve Arapça biliyor. Aktaş, evli ve 2 çocuk babasıdır. Sizin gibi gereksiz adayini bile tanimayan bir nesil var ya bu ulkede sizlere degil ama bak buyuklerinize yaziklar olsun kör ideolojiniz kurusun

     7
     9
     1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

      alinur babamla aynı sınıf arkadaşı bursasporlu alinur sallada o kadarda sallama inegölde konuşma yaparken bile bazen bursaspor diyordu inegöl başkanıyken

      1
      4
     2. @Teksas yorumuna yanıt olarak

      kardeş sen nerden biliyon bjkli olduğunu ben inegöllüyüm ve adamlada bir iki kez karşılaştık bursaspor atkısı takılı ve kravatlıydı hemde o zamanda inegöl başkanıydı.

      5
      5
     3. @Teksas yorumuna yanıt olarak

      Kendisi has ve has besiktaslidir ayrica besiktas uyeligi vardi daha dune kadar onuda kanitlarim istersen . Ayrica en onemlisi kendisi ankara adayiniz ve lideriniz den tutunda en kucuk milletvekiliniz gibi eski fetö ayak öpücülerindendir . Inegolde fethullah gulen ve orgute zamanin da buyuk kiyaklari olmustur . Tabi bunlarin bir bedeli olamaz ondan sonra kalkip 15 temmuz da sehit olan askerleri sahiplenirler birde utanmadan sizin yetistirdiginiz canavarlar yuzunden bugun bu duruma dustuk.

      14
      6
      1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

       kanıtla bjkli olduğunu .doğru alinur eski fetöcülerdendi.
       hem ben iyi partiliyim mal lideriniz diyorsan seninde liderin olur 😀
       senin gibi aklı g. olanlar böyle ön yargılı olup konuştuğu insanı kafasına göre yorumlar
       not:fetö türkiyeye chp döneminde girdi ak parti yönetiminde çıktı sanılıyor ortaya buda bilgi olsun sana.(akp iyi yaptı denmez niye çok fazla destek oldu oda doğru fetöya)

       4
       5
      2. @Teksas yorumuna yanıt olarak

       salakmısın fetö inegölmü başlattı demeye çalışıyon 5-10 yaş grubuylamı yazışıyorum 😀
       siyasetin ne olduğunu bilmeyen internette haber okuyup bilgiliyim şeyleri beyin nöron azaldıkça senin gibi insanlar böyle ortalıkta geziyor

       6
       2
 4. Helal olsun başkan Bozbey e ……. İstersen yaparsın. Yapacak sında ona şüphe yok. …. Az kaldı arkadaşlar. GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜZEL GÜNLER. ….. GİDİYOR LAR. ..

  70
  27
 5. Siyaset istemiyoruz diyorsunuz en başta bu kulübe bu site sokuyor. Yeter kardeşim yeter. Gerçekten Bursasporlu iseniz hangi partiden olursa olsun bu tarz haberleri vermeyin .

  59
  86
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   maalesef tff, mhk, pfdk ya falan gerek yok. kendimizi tüketmek için biz, bize yetiyoruz.
   bu tür yaklaşımların geri teptiği biline, biline konu üzerinde ısrar ediyoruz. ben bunu haber değil, ”gizli reklam” olarak görüyor ve değerlendiriyorum.

   taktik belli. böl-parçala-yönet.
   bursaya zararı bölünmüş camia.
   bizansa faydası, zayıf kulüp, ya da rakip.

   29
   3
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Arkdasim kalkipta adamin suya yuzde 25 halkkart bilmem ne bursa icin projelerinde mi bahsediyor burda da siyaseti alet etmek olacak recep altepe boy boy burdaydi hergun belediye baskaniyken statla ilgili konularda. Bursasporun stadyumuyla iligli bur proje haberi nin niye bursasporla alakasi olmasin. Bakin bu secimi bozbeyle beraber tum bursa kaynedecek buraya yaziyorum sirf su idelojik kafalar yuzunden . 20 yil once bursa dendigin nasil anilirdi simdi nasil aniliyor bir gram lobisi olmayan turkiyenim en borclu belediyesi 20 yilda gozle gorulur bitmis 1 tane projesi olmayan bir belediyecilik anlayasindan bahsediyoruz 3 kere recep altepeyi secti bu sehir artik rte bile dayanamadi yani bukadar koyun olmayin ceketi koyunca kazanacak izlenimi vermeyin bari allah rizasi icin bu sehri hicmi sevmiyorsunuz

   35
   24
   1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım ilk önce sana çok teşekkür ederim benim mesajıma çok güzel bir şekilde cevap vermişsin .
    Yazmış olduğun mesaja bakarsan Bozbey’in vaatlerine hiç bir karşıt düşüncem yada eleştirim yok bu gayet normal seçim zamanı insanlar vaatlerini tabi ki anlatacak. Mustafa Bozebey’in Bursaspor lu luğunu burada tartışmak ne benim haddime ne de başkasının haddine. En azından ben bu düşüncedeyim.

    Konuyu uzatmaya gerek yok mesajıma dikkat ederseniz sitemim burada onlarca arkadaş kulübe siyaset girmesin diye yazdı söyledi buna rağmen bir partinin burada propaganda sı nın yapılması, söylenenler yapılan arasındaki çelişkiyi ortaya koymaktı. Site yönetimi şunu yapsaydı anlardım başlığa reklam yazar ve bu metni yayınlardı bun da saygı duyarım.(Herhalde reklam yazsa vergi meselesi ortaya çıkar diye yazmadılar belkide ) Sen burada siyaset yapmayın diyeceksin sonra bir partinin burada reklamını yapacaksın(SİYASET YAPACAKSIN) çelişki bu. Bende madem siyaset yapılıyor bende yapayım dedim ve 2. mesajımı yazdım ve burada kendi düşünceleri mi söyledim ve bir link verdim o linkte mesajım da admin tarafından silindi sonra tekrar verdim. Benim itirazım bu.
    Tekrar verdiğin cevap için Teşekkür ederim

    21
    1
    1. @Metin yorumuna yanıt olarak

     Renktaşım siyaset girmesin tabi ama siyaset haberle değil belediyeye soktuğun taraftarlarla girer. Başkanlık seçimine müdahale edersen girer. Bunları kimin yaptığını söylememe gerek yok sanırım. Vaatler olacak tabiki geçmiş belediyecilikten en çok etkilenen bursaspor oldu. Kısmet olurda bozbey seçilirse ve yukarda saydığım gibi bursasporun iç işlerine karışırsa emin ol en çok ona oy verenler eleştirecek olması gereken de bu değil mi?

     1
     5
    2. @Metin yorumuna yanıt olarak

     Eyvallah kardesim de gecen gunde alinur aktasla ilgili bir haber vardi burada stad konusunda kendini savundugu sonucta mevcut belediye baskani adam . Ben bursasporun iyiligine olacak her seyi burda gormekten mutluluk duyarim benim icin haber niteligi tasir .

     3
     6
  3. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Adminde bozbeycı cıktı bırde sıyaseti kariştirmayın dıyolar bozbeyı oven yorumlarıda koyuyolar ne alınur aktaşı nede bozbey i haber yapmayın kardeşim burda

   39
   61
 6. Madem siyaset bizde siyaset yapalım!
  Neden mi Bozbey değil?
  Dini değerlerimize saygısı olmayan bir parti ,Milli değerlerimize saygısı olamayan *** ile işbirliği yapan parti , (LGBT) destek veren parti . Ne ararsanız var yani . Bunların birine itiraz eden varsa hepsini videolarla kanıtlarım hatta bir kaç link atayım bakın. Nilüfer belediyesi tarafından yapılan gençlik şölenin de cinsiyetsiz tuvalet uygulaması. Sorarım sizlere hangi biriniz evladınızı bu tarz bir gençlik şölenine gönderirsiniz? rezilliğin hat ti hesabı olmayan bir eğlenceye. Ayrıca diyorsunuz ya Bizler Atatürk’ ün askerleriyiz ( Hepimiz Atatürkçüyüz ) Atatürk’ün it sürüleri diyen bir millet vekili ve onun partisiyle nasıl iş birliği yapar bu chp. Sırası geldi mi bizler milliyetçiyiz tribünler de kahrolsun PKK deriz ama icraata geldi mi pkk sempatizanlarıyla kol kola gezenleri göklere çıkarırız.

  Sağcısıyla solcusuyla Türküyle Kürdüy le biz bir ülkeyiz farklı dine mensup olsalar da fark etmez biz hep beraberiz ama ayrımcılık yapanlarla asla beraber değiliz.

  50
  95
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Chp pkk el ele diyorsun 17 yildir hdp ve akp oylari birbiri arasinda gecis yapip duruyor chp nin malatyadan oteye yuzde 0.02 oyu yok. Sen nasil bir isbirliginden bahsediyorsun arkdasim. Zamaninda sizler isbirligi yaptiniz pkk ile gel bende sana haburbdaki goruntuleri hdp den akpye gecen asiretleri pkllilarin haberlernin linklerini atayim . Ortada tezini savunacagin bir tane oy yok urün yok kalkip rte gibi iskembeden konussuyorsunuz. Sonucu olmayam bir isbirliginden bahsediyorlar. Alinurun ozhasekinin koskoca akpdeki yuzde 80 milletvekillerinin fetocu gecmislerinden niye bahsetmiyorsunuz . Resimde 10 kisi var 9 undan 4 u firar 4u tutuklu 1 ozhaseki temiz . Anlayasi bakin ya birakin arkadasim bu isleri rte bile bugun rte yse fetonun kirli oyunlarina borclu ama sizin zihniyetiniz hep ayni. 20 yil once bu fethullah gulen hakkinda kalkip kotu bisey soylediginde ya yapmayin etmeyin boyle dini orgutmi olur dendiginde aynen bu nesil ozaman da dinsizlikle sucluyordu insanlari nasil tayyip zamaninda sucluyorsa .hicmi zihninizi kurcalayan bisey yok

   45
   23
   1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

    Admin daha önce verdiğim linki sildi ben tekrar verdim ve silmiyecekse bir çok link daha ortay koyarım. Eleştirim sadece ne Pkk işbirliği değil. dine değerlere saygısızlık toplumun ahlak değerlerine ters düşen davranışlar.

    Ayrıca % 80 fötöcü demişsin evet öyleydi hatta bir aralar fötöye bende senpa ti ile bakardım gerekçem ise ne güzel okullar açıyor Türkçe’mizi tüm dünyada yayıyor diyordum ama adamlar şerefsizmiş ben ne bileyim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Ig993sj84Sc
    https://www.youtube.com/watch?v=8d8mF_qZfgA
    Ayrıca Nilüfer belediyesi tarafından düzenlenecek eylence de cinsiyetsiz tuvalet uygulaması yapılacak deniliyor ve açıklamada şu var !
    Güvenlik nedeniyle içeri girişlerde arama yapılacak arama kişinin istediğine göre bayan yada erkek güvenlik görevlisi tarafından yapılacak deniliyor. Bura da da sorum şu!
    Diyelim çift cinsiyetli bir arkadaş geldi ve ben kendimi bayan olarak hissediyorum benide bayan arasın dedi . Bu güvenlik görevlisi her hangi birimizin yakınıysa buna hangimiz müsaade eder yada kabul eder.
    KUR’AN’DA LUT KAVMİ
    Lut, kavmine dedi ki: “Alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı ‘fahşayı’ (hayasızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, ‘müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz.”
    Lut Kavmi’nin cevabı: “Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır.” demekten başkası olmadı.
    Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut’u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış?

    21
    18
 7. Bi şu anı duvarına bakın, bir de 4 5 sene önce kaldırılan yıldırımda rezalet 3 tane el ele tutuşan timsahlara bakın.
  Bu adam vizyon sahibi. İnşallah Bursa Büyükşehir Başkanı olarak da sizi görmek nasip olur. Sizi seviyoruz başkanım.

  42
  10
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   20 senede yaptıkları ortada hatta bursaspora yaptigi katkılarda yukarıda yazmis stad anı duvari ozluce tesisleri ve her sene loca kiralamasi say say bitmez mevcut yönetim ne yapti daha stad bitmedi

   49
   23
  2. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Adam 20 yıllık bursaspor üyesi ve divan kurulu üyesi. Senden daha Bursasporlu ona göre konuş. Sen git kulübün elinden katlı otoparkı alanlara ver, martta stadı bitircem diyip çivi bile çakmayanlara ver. Yallah

   69
   24
 8. AKP’nin askerlerine yıllardır söylüyoruz KULÜBE SİYASET SOKMAYIN diye. Biz böyle dedik diye ne hainliğimiz kaldı, ne İrlandalılığımız.
  Büyük Başkan Maltepe’nizi gördük. Şehrimizi de, Bursaspor’umuzu da batırdı.
  Şimdi gelmişsiniz burda KOLOBO SOYOSOT SOKMOYON diyorsunuz.
  Biraz samimi olun!

  32
  11
 9. rahmetli hikmet şahin geldi aklıma, mezarcı eski başkan stadı yerine yapıcam naraları ile hepimizi kandırdı yetmedi üstüne tekrar seçildi…BURSASPORUMU yarım yamalak bitmemiş stadta 3 senedir oynamaya mahkum etti..ne olur tekrar kandırılmayalım ve BOZBEY’e destek olalım..

  25
  5
 10. Seçim kokan hareketler bugüne kadar nerdeydi bu adam seçim geldi amaç oy toplamak sadece bu yıl mı Bursaspor aklına geldi seçime girerken 3 yıllık loca aldı sezon başı alsaydı transfer yapardık kanmayın artık şu adama

  16
  43
 11. Adamın ne dediğini de anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz! Ya da okumuyorsunuz!!! Adam diyor ki siyasetin Bursaspor’a girdiği yeter, biz sadece destek olacağız diyor. Ama siz Bursaspor’a değil siyasi partinize öncelik verdiğiniz için normaldir. Yalan mı söylüyor adam! Yetmedi mi otobusle adam taşımak kongreye, yetmedi mi telefonla oy istemeler, yetmedi mi Bursasporu cok seviyoruz diyip uzerinden para kazanma çabası!!! Size yetmez ama sizin partiniz gelsin de Bursaspor’a ne olursa olsun, sizin düşünceniz anca bu! Yeter artik siyasetin Bursaspor’u yönetmesi. Artık sadece destek verecek kişi göreve gelsin!!!

  12
 12. Alinur Bursaspor’a katkı yapmayı bırakın eldeki otoparkları falan aldı, perşembenin gelişi çarşambadan belli Alinur’a oy falan yok

  12
  4
 13. Alinur Aktaş 1,5 senedir Bursa’ya 1 çivi çakmadı Bursa’nın öz malvarlığı olan Otoparkları(KocaAhmet,Bursaspor Katlı Otoparkı) Yok parasına saçma bi neden ile sattı Söz verdi Stadı Mart’a kadar bitirecekti stadyumada 1 çivi çakmadı Bursa şehrinin Tarihi Mekanlarından Olan Mahfeli elden çıkardı Sebepsiz yere bir çok insanı belediyeden attırdı Şimdi bu Adamın nesine güvenip millet oy verecek görcez bakalım !!!

  7
  1
  1. @Txs yorumuna yanıt olarak

   bir de gelin inegolun haline bakın. yıllarca tek çivi cakılmadı. inegolun hali ortada. bursaya veya bursaspora ne faydası olacak Alinur Aktaşın

 14. Bursa kumeye dussun ak partiye verin bursa sürunsun alt ligde les tribünü de tamamen bitsin ben cektim kendimi tribunden coluk cocukla tribunmu yapicam menfaat cilerle cefa mi cekicem yok artik öyle kume dusunce hepsi dagilir zaten

  4
  2
 15. AZONCE ESKİŞEHİRSPOR BŞK.NİN AÇIKLAMASI
  B.ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKP ADAY İMİZ SAYIN BURHAN SAKALLI TMSF.DEKİ KOZA HOLDİNG İ ESKİSEHİRSPORUMUZA SPONSOR YAPMIŞTIR BÖYLELİKLE YIL SONUNAKADAR ÖNÜMÜZ AÇILMIŞTIR
  AYRICA SPORT OTO 5 MİL.VERECEKTİR
  21 İNDE ŞEHRİMİZE GELECEK C.BAŞKANINDAN RANDEVU ALINMIŞTIR KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM
  BİZE BİÇİLEN MİSYON ISE
  YILLARDIR BURALARDAN YAZDIĞIM GİBİ
  ONCELİKLE TÜRKİYEYE BAKMAK
  SONRA BURSASPOR YOK EDİLEREK BURSAYI İSTANBULUN KENAR MAH.YAPMAK
  BUNU DEFAATLE ANLATMAYA ÇALIŞTIM
  BURALARDAN AMA NE DİYOR BU BUNAK DENDİGINI
  AMA AMAÇLARINA ERDİKLERİNİ DUSUNUYORUM
  F8KSTURLER ÇOK İYİ İNCELENDİĞİNDE A.GÜCÜ VE BİZİM DÜŞME İHTİMALİMİZÇOK KUVVETLİ GOZUKUYOR
  VE DÜZEN
  DEVRE ARASI 70 MİLYON BULDUĞU 12 TRANSFER
  YAPTIRDIĞI A.GÜCÜ YANINDA BİZİ KURBAN SEÇEÇEKTİR
  Hic YANILMADIM
  UMARİM
  BİRKEZ OLSUN YANILIR VE HAKSIZ ÇIKARIM.

  3
  7
 16. Bursaspor un bu durumlara düşmesinde yiyici takımı Ak parti elemanlarının çok büyük payı var ve Bursaspor uçuruma doğru sürüklenmeye devam ediyor.

  3
  1
 17. Futbolda siyaset istemiyoruz naraları atanlar şimdi burda bozbey borazanlığı yapıyor. Elim kırılsada hdp işbirlikçilerine oy vermem. Bozbey kaç proje sözü vermiş kaçını yapmış nilüferde. Ben söyliim 35 söz yapılan 3 tane.

  2
  11
 18. Sevgili Bursasporlular bakın görüyoruz da bu biliniyor da siyaset her daim olacaktır ,oluyorda onun için kimse kimseyi kandırmasın siyasetin olmadığı hiç birşey yok önemli olan Bursaspor mu siyaseti kullancak ,siyaset mi Bursaspor u plan proje,söylem ne deniliyor bence ona bakalım kim olursa olsun şehrimiz için hayırlısı,faydalısı olan olsun sorunları çözen olsun saygılar sevgiler zaten bu habere o kadar çok yorum yapılmış ki siyasetsiz Bursaspor diyenler kendilerini mi kandırıyor demekten kendimi alamadım

 19. Recep altepe hangi patiden de neden bursaspor icinden cikmiyordu siyatset gozuyle niye bakmiyordunuz eh
  Akiki bursa li bozbey rahmetli baskanin ismini verdi lilufere calisan gorunuyor bos geveze yapmayin
  Ali ay simdiki belediye adimi hadi yok diyin yalan diyin
  Alinur 1.30 sene oldu vayda getirdi
  Son bozbey yapar lilufer koydu buyuk sehir oldu ornek yer oldu gerceklere bakin bos konsmayalim iyce bklm oyle verelim
  Adimi yazin nisan da herseye zam gelcek görceksiniz nisan da yazin ?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu