(ÖZEL HABER) Mustafa Bozbey “Bursaspor için siyaset ceketimi çıkartıp, formamı giyerim”

Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, göreve gelmeleri halinde yeni stadın tüm eksiklerini tamamlayıp, 24 saat yaşayan bir bölge yapacaklarını belirtirken, Atatürk Stadı Meydanı ile ilgili de projelerini paylaştı.

Bozbey, Bursaspor’un siyasete alet edilmemesi gerektiğini ve Nilüfer’de yıllarca bu şekilde bir anlayışla görev yaptıklarını, bu anlayışı Büyükşehir’e taşıyacaklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursasporluyuz.org’a önemli açıklamalarda bulundu. Yeni stat ve Atatürk Stadyumu ile ilgili projelerinden bahseden Bozbey, Bursaspor’a siyasetin karışmasına her fırsatta karşı olduklarını belirtti. Mustafa Bozbey; “Biz Bursaspor’un yanında olacağız, şehrimizin değerine nasıl kalıcı gelir bırakabiliriz diye düşüneceğiz. Bursaspor’un siyasete alet edilmesine karşıyım. Bursaspor söz konusuysa siyaset ceketimizi çıkarıp, formamızı giyeriz, atkımızı takarız öyle düşünürüz.” dedi.

– Bursaspor Kulübü Genel Kurulu Üyeliğinde 20. yılınızı doldurarak Bursaspor Divan Kurulu Üyesi oldunuz. Bursaspor’a Genel Kurul üyesi olurken bir amacınız var mıydı?

Bursaspor sevdadır, bu şehrin birleştirici gücüdür. Benim de tek amacım sevdamın belgesini almaktı. Bu konunun sevda olduğunu da Nilüfer Belediyesi’nde yaptıklarımızdan anlayabilirsiniz. Şimdi burada yaptıklarımızı anlatmaya gerek yok, çünkü bu bir gönül işi. Takdir Bursasporlu kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın, ağabeylerimizindir.

– Bursaspor camiasında siyasetin Bursaspor Kulübü içerisinde etkin bir rol oynamasına hoş bakılmıyor. Siz bir Belediye Başkanı olarak Bursaspor’a ne kadar yakın ne kadar uzaksınız?

Bursaspor’un kalbine yakınız, siyasetine uzağız. Çok net. Yıllarca bunu yaptık. Yıllarca da Bursaspor’un siyasete alet edilmemesi gerektiğini söyledik. Lafı dolandırmadan net bir şekilde söylemekte fayda var. Biz göreve geldiğimizde ayrandan, pastadan para kazanmak için Bursaspor markasını kullanmayacağız, biz Bursaspor Genel Kurulu’na otobüsle adam taşımayacağız. Biz birileri gibi telefonla üyeleri arayıp ya da aratıp, ‘şuna oy verin’ demeyeceğiz. Biz Bursaspor’un yanında olacağız, şehrimizin değerine nasıl kalıcı gelir bırakabiliriz diye düşüneceğiz.

Mustafa Bozbey

– Her ne kadar siyasetin kulübe sirayet etmesi camiaca istenmese de Nilüfer Belediye Başkanı olarak, Bursaspor Kulübü’nün şampiyonluk yaşamış kadrosunu onore ettiniz. Merhum Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’nın adını verdiğiniz bir stadyum yaptınız. Bu size bir sempati oluşturdu. Bu projeleri yaparken hedefiniz neydi?

 Ben dillendirmek istemedim ama siz bir kısmını saydınız. Biz bu hizmetleri gönlümüzle yaptık, Bursa’mızın Bursasporluluk ruhunu daha da benimsemesi için çaba gösterdik. Rahmetli İbrahim Yazıcı’nın bir tesise adının verilmesi gerekiyordu. 16 Mayıs 2010’da yaşadığımız futbol devriminin Nilüfer sınırları içerisinde ölümsüzleşmesi gerekiyordu. Biz de bunu yaptık. Bursaspor söz konusuysa siyaset ceketimizi çıkarıp, formamızı giyeriz, atkımızı takarız öyle düşünürüz. Her zaman dediğim gibi Bursaspor siyasetten uzak olmalı.

-Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayısınız ve Bursaspor’un en büyük sıkıntılarından birisi de Büyükşehir Belediye Stadı’nın (Timsah Arena) eksiklikleri olarak göze çarpıyor. Gerek stadın bitmemesi gerekse çevre düzenlemesinin yapılamaması ve metro ile ulaşım sorunları ilk akla gelenler oluyor. Siz seçimi kazanırsanız stadyum ile ilgili ne gibi hamleler yapacaksınız?

Birilerine göre stat bitmiş, hatta mart ayında Timsah’ın kafasını bitireceğim diye söz vermişti, o da bitmedi. Maalesef ki Bursa’mızda her iş böyle yürüyor. Plansızlık hakim. Bunun en güzel örneğini de statta yaşadık. Öncelikle stadın yanlış yere yapıldığını söylememiz gerekir. İlk hata buradan başlıyor. O dönemde stadyumun bu bölgeye yapılmasının hata olduğunu, kentin trafiğini allak bullak edeceğini söylemiştik. Bir de üzerine hastane yapıldı. Bu şehre sormadan, katılımcı bir anlayışla yönetilmemesinden oluyor. Aslında yeni stadyum yine Atatürk Stadı’nın olduğu bölgeye yapılmalıydı. Zemine inilip 35 bin kişilik stat olmalıydı. Bakın Konya, Eskişehir milli maç alıyor ancak biz en son milli müsabakayı Atatürk Stadı’nda izleyebildik. Yazık değil mi, ayıp değil mi bu şehrin yaşayanlarına. Şimdi zararın neresinden dönsek kardır diye düşünüyoruz. O yüzden göreve geldiğimiz andan itibaren stadın büyük eksiklerini tamamlayacağız. Önce de adını değiştireceğiz. Stadın ismini katılımcı bir anlayışla halkımız belirleyecek. Stat bölgesini 24 saat yaşayan bir alan haline getirmeliyiz. Bununla ilgili de çalışmalarımız mevcut. En önemlisi de taraftarımızın en kısa yoldan stadyuma ulaşabilmesi. Bunun için de önemli çalışmalarımız mevcut. Acemler trafiğini rahatlatacak çevre yolları yapılacak. Ayrıca stadyuma rahat ulaşmak adına altgeçit devreye girecek. Hizmet halka götürülür, halk hizmete gitmek için çaba göstermez. Biz de hizmeti hemşehrilerimize götürmenin amacındayız.

– Projeleriniz arasında Bursa Atatürk Stadı ile ilgili bir çalışmanız var. Atatürk Stadyumu tam anlamıyla Bursasporlulara ait mi olacak?

Atatürk Stadı kabul edilse de edilmese de Bursasporlular’a aittir. Biz göreve geldiğimiz zaman özellikle bu konunun üzerine eğileceğiz ve Atatürk Stadı Bursasporlular’ın anılarını tazeleyeceği, başarıları hatırlayacağı bir yer haline gelecek. Atatürk Stadı’nda o kadar çok anımız var ki; anlatmakla bitmez. Şampiyon olduğumuz anda nerede durduğumuzdan tutun, daha birçok olayda duygularımız yatıyor orada. Atatürk Stadı’nın ruhu çok başkaydı ve maalesef karşı koymamıza rağmen yıkıldı. Benim de tabii ki çok anım var Atatürk Stadı’nda. Mesela bir anımı sizinle paylaşayım. Çocukluk yıllarımda statta karton satardım, şu andaki gibi böyle koltuklar yoktu, taraftarlar altlarına karton koyardı, hatırlayanlar vardır. Ben de maçtan önce kartonumu satar, paramız olmadığı için Kırk Merdivenlere çıkar maçı izlerdim. 15 dakika kala kapılar açılırdı ve tekrar stada gidip hem yakından maçı izler hem de kartonları tekrar toplardık. Çünkü 15 gün sonra maç var ve biz yine karton satacağız. Yani anlayacağınız hepimizin, bu şehir insanının o kadar çok anısı var ki Atatürk Stadı’nda… İşte biz de o anıları tekrar canlandıracak bir yer haline getireceğiz Atatürk Stadı’nı. Bursaspor’a ait olacak ve kulübümüze gelir kazandıracak bir tesisimiz bulunacak. İçerisinde 1950’lerdeki tribünün aynısını tekrar yapacağız. Nilüfer’de yaptığımız gibi Atatürk Stadı’nda da şampiyonluk anı duvarı oluşturacağız. Bursaspor sadece şampiyonluktan ibaret değil tabii. ‘Biz şampiyon takımı tutmadık, tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık’ diyen bir taraftar grubumuz var. O yüzden Bursaspor tarihine ismini altın harflerle yazdırmış, başkan, yönetici, teknik direktör, futbolcu ve taraftarların da isimleri Atatürk Stadı’nda yaşayacak. Bursasporumuzun doğuşunu simgeleyen Acar İdman Yurdu, Akınspor, İstiklal, Pınarspor, Çelikspor’dan oluşan 5 yıldızın hikayesi de Atatürk Stadı’nda bulunacak. Belki en önemlisi de spor müzesi olacak. Şehir dışından hatta yurt dışından gelen turistler Bursa’nın doğal, tarihi güzelliklerinin yanı sıra yapılacak müzeyi de gezecek, Bursasporumuzun Atatürk Stadı’nda yaşadığı başarılar hakkında bilgi sahibi olacak. Biz de anılarımızı ölümsüzleştirmiş olacağız.

Bursasporluyuz Özel Haber

41 Yorum Onay bekleyen 29 yorum var

 1. Bu adam yapar gelin hep beraber birlik olalim gercek bursa cocuyu o anlamicak kim alcak gelin birlik beraberlik oy verlim bozbeye 🐊🇹🇷

  172
  44
  1. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Çekin kirli ellerinizi Bursasporumuzun üzerinden sporda siyaset istemiyoruz…! Hele hele teröristlerle ittifak yapan
   din düşmanı Chpkk’ lılar hiç anmasın Bursasporumuzun ismini o kirli ağızlarına ! Bazı değerler vardır çiğnetmeyiz hiç kimseye bu böyle biline…

   26
   93
   1. @Gerçekçi yorumuna yanıt olarak

    Senin dediğin o değerleri Oslo da çiğnettiler Habur da çiğnettiler . Megri Megri derken çiğnettiler. Sen o zaman onlarla ittifak yapılırken uyuyormuydun ? Duvar lardan TC yazıları kaldırılırken rüya mı görüyordun ?????

    53
    19
  2. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Canınız sıkılır eğlenmeye nilüfere gidersiniz. Nilüferdeki evlere ağzının suyu aka aka bakarsınız. Adam ilçenin her yerini marka yaptı. Başkasının sözüne kanmayın gözünüzün gördüğüne inanın. Bu vatan, millet meselesi değil, kim daha iyi çalışırsa ona verin. Şunu da unutmayın. Hiç bir çıkarı yokken beşevlere stadyum yaptı adını İbrahim Yazıcı koydu..

   145
   33
 2. Millet bahçesi diip koca stadı mındar edeceklerine alın işte ruhu yaşatan bir proje. Sosyal belediyecilik işte budur. Ayakta alkışlıyorum. Bursadpor Atatürk Stadı’nda yaşamalı. Orda büyük bir enerji var hala.

  104
  28
  1. @Ahmet yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim aptal aptal konuşmayın stadyumu yapan belediye zaten. MECBURSUNUZ bu haberleri okumaya. Yoksa bir 10 yıl daha bitmez bu stad. Stadı yıkanlara oy verdiniz, şimdi de düzelticem diyenlere verin farkı görün

   67
   26
 3. bursaspor’a siyasete sokmayın diyenler bozbey diyip duruyor saçmalamayın bozbeyde bursasporlu alinurda bursasporlu o yüzden siyasetçinin bir kere bir bir dediğine inanın devamına inanmayın oy kasma çabaları o yüzden bu haber boş.

  73
  37
 4. Siyaset istemiyoruz diyorsunuz en başta bu kulübe bu site sokuyor. Yeter kardeşim yeter. Gerçekten Bursasporlu iseniz hangi partiden olursa olsun bu tarz haberleri vermeyin .

  49
  73
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   maalesef tff, mhk, pfdk ya falan gerek yok. kendimizi tüketmek için biz, bize yetiyoruz.
   bu tür yaklaşımların geri teptiği biline, biline konu üzerinde ısrar ediyoruz. ben bunu haber değil, ”gizli reklam” olarak görüyor ve değerlendiriyorum.

   taktik belli. böl-parçala-yönet.
   bursaya zararı bölünmüş camia.
   bizansa faydası, zayıf kulüp, ya da rakip.

   19
   2
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Arkdasim kalkipta adamin suya yuzde 25 halkkart bilmem ne bursa icin projelerinde mi bahsediyor burda da siyaseti alet etmek olacak recep altepe boy boy burdaydi hergun belediye baskaniyken statla ilgili konularda. Bursasporun stadyumuyla iligli bur proje haberi nin niye bursasporla alakasi olmasin. Bakin bu secimi bozbeyle beraber tum bursa kaynedecek buraya yaziyorum sirf su idelojik kafalar yuzunden . 20 yil once bursa dendigin nasil anilirdi simdi nasil aniliyor bir gram lobisi olmayan turkiyenim en borclu belediyesi 20 yilda gozle gorulur bitmis 1 tane projesi olmayan bir belediyecilik anlayasindan bahsediyoruz 3 kere recep altepeyi secti bu sehir artik rte bile dayanamadi yani bukadar koyun olmayin ceketi koyunca kazanacak izlenimi vermeyin bari allah rizasi icin bu sehri hicmi sevmiyorsunuz

   22
   15
   1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım ilk önce sana çok teşekkür ederim benim mesajıma çok güzel bir şekilde cevap vermişsin .
    Yazmış olduğun mesaja bakarsan Bozbey’in vaatlerine hiç bir karşıt düşüncem yada eleştirim yok bu gayet normal seçim zamanı insanlar vaatlerini tabi ki anlatacak. Mustafa Bozebey’in Bursaspor lu luğunu burada tartışmak ne benim haddime ne de başkasının haddine. En azından ben bu düşüncedeyim.

    Konuyu uzatmaya gerek yok mesajıma dikkat ederseniz sitemim burada onlarca arkadaş kulübe siyaset girmesin diye yazdı söyledi buna rağmen bir partinin burada propaganda sı nın yapılması, söylenenler yapılan arasındaki çelişkiyi ortaya koymaktı. Site yönetimi şunu yapsaydı anlardım başlığa reklam yazar ve bu metni yayınlardı bun da saygı duyarım.(Herhalde reklam yazsa vergi meselesi ortaya çıkar diye yazmadılar belkide ) Sen burada siyaset yapmayın diyeceksin sonra bir partinin burada reklamını yapacaksın(SİYASET YAPACAKSIN) çelişki bu. Bende madem siyaset yapılıyor bende yapayım dedim ve 2. mesajımı yazdım ve burada kendi düşünceleri mi söyledim ve bir link verdim o linkte mesajım da admin tarafından silindi sonra tekrar verdim. Benim itirazım bu.
    Tekrar verdiğin cevap için Teşekkür ederim

    11
    1
  3. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Adminde bozbeycı cıktı bırde sıyaseti kariştirmayın dıyolar bozbeyı oven yorumlarıda koyuyolar ne alınur aktaşı nede bozbey i haber yapmayın kardeşim burda

   30
   51
 5. Madem siyaset bizde siyaset yapalım!
  Neden mi Bozbey değil?
  Dini değerlerimize saygısı olmayan bir parti ,Milli değerlerimize saygısı olamayan *** ile işbirliği yapan parti , (LGBT) destek veren parti . Ne ararsanız var yani . Bunların birine itiraz eden varsa hepsini videolarla kanıtlarım hatta bir kaç link atayım bakın. Nilüfer belediyesi tarafından yapılan gençlik şölenin de cinsiyetsiz tuvalet uygulaması. Sorarım sizlere hangi biriniz evladınızı bu tarz bir gençlik şölenine gönderirsiniz? rezilliğin hat ti hesabı olmayan bir eğlenceye. Ayrıca diyorsunuz ya Bizler Atatürk’ ün askerleriyiz ( Hepimiz Atatürkçüyüz ) Atatürk’ün it sürüleri diyen bir millet vekili ve onun partisiyle nasıl iş birliği yapar bu chp. Sırası geldi mi bizler milliyetçiyiz tribünler de kahrolsun PKK deriz ama icraata geldi mi pkk sempatizanlarıyla kol kola gezenleri göklere çıkarırız.

  Sağcısıyla solcusuyla Türküyle Kürdüy le biz bir ülkeyiz farklı dine mensup olsalar da fark etmez biz hep beraberiz ama ayrımcılık yapanlarla asla beraber değiliz.

  41
  68
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Chp pkk el ele diyorsun 17 yildir hdp ve akp oylari birbiri arasinda gecis yapip duruyor chp nin malatyadan oteye yuzde 0.02 oyu yok. Sen nasil bir isbirliginden bahsediyorsun arkdasim. Zamaninda sizler isbirligi yaptiniz pkk ile gel bende sana haburbdaki goruntuleri hdp den akpye gecen asiretleri pkllilarin haberlernin linklerini atayim . Ortada tezini savunacagin bir tane oy yok urün yok kalkip rte gibi iskembeden konussuyorsunuz. Sonucu olmayam bir isbirliginden bahsediyorlar. Alinurun ozhasekinin koskoca akpdeki yuzde 80 milletvekillerinin fetocu gecmislerinden niye bahsetmiyorsunuz . Resimde 10 kisi var 9 undan 4 u firar 4u tutuklu 1 ozhaseki temiz . Anlayasi bakin ya birakin arkadasim bu isleri rte bile bugun rte yse fetonun kirli oyunlarina borclu ama sizin zihniyetiniz hep ayni. 20 yil once bu fethullah gulen hakkinda kalkip kotu bisey soylediginde ya yapmayin etmeyin boyle dini orgutmi olur dendiginde aynen bu nesil ozaman da dinsizlikle sucluyordu insanlari nasil tayyip zamaninda sucluyorsa .hicmi zihninizi kurcalayan bisey yok

   23
   13
   1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

    Admin daha önce verdiğim linki sildi ben tekrar verdim ve silmiyecekse bir çok link daha ortay koyarım. Eleştirim sadece ne Pkk işbirliği değil. dine değerlere saygısızlık toplumun ahlak değerlerine ters düşen davranışlar.

    Ayrıca % 80 fötöcü demişsin evet öyleydi hatta bir aralar fötöye bende senpa ti ile bakardım gerekçem ise ne güzel okullar açıyor Türkçe’mizi tüm dünyada yayıyor diyordum ama adamlar şerefsizmiş ben ne bileyim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Ig993sj84Sc
    https://www.youtube.com/watch?v=8d8mF_qZfgA
    Ayrıca Nilüfer belediyesi tarafından düzenlenecek eylence de cinsiyetsiz tuvalet uygulaması yapılacak deniliyor ve açıklamada şu var !
    Güvenlik nedeniyle içeri girişlerde arama yapılacak arama kişinin istediğine göre bayan yada erkek güvenlik görevlisi tarafından yapılacak deniliyor. Bura da da sorum şu!
    Diyelim çift cinsiyetli bir arkadaş geldi ve ben kendimi bayan olarak hissediyorum benide bayan arasın dedi . Bu güvenlik görevlisi her hangi birimizin yakınıysa buna hangimiz müsaade eder yada kabul eder.
    KUR’AN’DA LUT KAVMİ
    Lut, kavmine dedi ki: “Alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı ‘fahşayı’ (hayasızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, ‘müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz.”
    Lut Kavmi’nin cevabı: “Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır.” demekten başkası olmadı.
    Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut’u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış?

    11
    8
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   20 senede yaptıkları ortada hatta bursaspora yaptigi katkılarda yukarıda yazmis stad anı duvari ozluce tesisleri ve her sene loca kiralamasi say say bitmez mevcut yönetim ne yapti daha stad bitmedi

   42
   20
  2. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Adam 20 yıllık bursaspor üyesi ve divan kurulu üyesi. Senden daha Bursasporlu ona göre konuş. Sen git kulübün elinden katlı otoparkı alanlara ver, martta stadı bitircem diyip çivi bile çakmayanlara ver. Yallah

   54
   20
 6. Bi şu anı duvarına bakın, bir de 4 5 sene önce kaldırılan yıldırımda rezalet 3 tane el ele tutuşan timsahlara bakın.
  Bu adam vizyon sahibi. İnşallah Bursa Büyükşehir Başkanı olarak da sizi görmek nasip olur. Sizi seviyoruz başkanım.

  29
  7
 7. AKP’nin askerlerine yıllardır söylüyoruz KULÜBE SİYASET SOKMAYIN diye. Biz böyle dedik diye ne hainliğimiz kaldı, ne İrlandalılığımız.
  Büyük Başkan Maltepe’nizi gördük. Şehrimizi de, Bursaspor’umuzu da batırdı.
  Şimdi gelmişsiniz burda KOLOBO SOYOSOT SOKMOYON diyorsunuz.
  Biraz samimi olun!

  21
  8
 8. rahmetli hikmet şahin geldi aklıma, mezarcı eski başkan stadı yerine yapıcam naraları ile hepimizi kandırdı yetmedi üstüne tekrar seçildi…BURSASPORUMU yarım yamalak bitmemiş stadta 3 senedir oynamaya mahkum etti..ne olur tekrar kandırılmayalım ve BOZBEY’e destek olalım..

  16
  3
 9. Seçim kokan hareketler bugüne kadar nerdeydi bu adam seçim geldi amaç oy toplamak sadece bu yıl mı Bursaspor aklına geldi seçime girerken 3 yıllık loca aldı sezon başı alsaydı transfer yapardık kanmayın artık şu adama

  12
  31
 10. AZONCE ESKİŞEHİRSPOR BŞK.NİN AÇIKLAMASI
  B.ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKP ADAY İMİZ SAYIN BURHAN SAKALLI TMSF.DEKİ KOZA HOLDİNG İ ESKİSEHİRSPORUMUZA SPONSOR YAPMIŞTIR BÖYLELİKLE YIL SONUNAKADAR ÖNÜMÜZ AÇILMIŞTIR
  AYRICA SPORT OTO 5 MİL.VERECEKTİR
  21 İNDE ŞEHRİMİZE GELECEK C.BAŞKANINDAN RANDEVU ALINMIŞTIR KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM
  BİZE BİÇİLEN MİSYON ISE
  YILLARDIR BURALARDAN YAZDIĞIM GİBİ
  ONCELİKLE TÜRKİYEYE BAKMAK
  SONRA BURSASPOR YOK EDİLEREK BURSAYI İSTANBULUN KENAR MAH.YAPMAK
  BUNU DEFAATLE ANLATMAYA ÇALIŞTIM
  BURALARDAN AMA NE DİYOR BU BUNAK DENDİGINI
  AMA AMAÇLARINA ERDİKLERİNİ DUSUNUYORUM
  F8KSTURLER ÇOK İYİ İNCELENDİĞİNDE A.GÜCÜ VE BİZİM DÜŞME İHTİMALİMİZÇOK KUVVETLİ GOZUKUYOR
  VE DÜZEN
  DEVRE ARASI 70 MİLYON BULDUĞU 12 TRANSFER
  YAPTIRDIĞI A.GÜCÜ YANINDA BİZİ KURBAN SEÇEÇEKTİR
  Hic YANILMADIM
  UMARİM
  BİRKEZ OLSUN YANILIR VE HAKSIZ ÇIKARIM.

  3
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı