Özdemir “Bursaspor’un düşmesinden üzüntü duyduk!”

Bursaspor Başkanı Ali Ay, TFF Başkanlık seçimi nedeniyle bulunduğu Ankara'da Süper Lig'deki kulüp başkanlarıyla bir araya geldi. Ali Ay'a takımdaki herhangi bir oyuncu için resmi transfer teklifinde bulunan kulüp başkanı olmadı. Ali Ay Ankara'da TFF Başkanlığına seçilen Nihat Özdemir'le de bir araya geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimli yapılırken, Ankara’da Bursaspor’u yakından ilgilendiren gelişmeler yaşandı. Yeşil Beyazlı kulübü Süper Lig’den Spor Toto 1. Lig’e düşmesi nedeniyle 7 delege yerine sadece Başkan Ali Ay ve ikinci başkan Cem Öztürk temsil etti. Süper Lig’de yer alan kulüp başkanlarının Bursaspor Başkanı Ali Ay’a küme düşmelerinden dolayı duydukları üzüntüyü dile getirdikleri belirtildi. Başkan Ali Ay’a Ankara’daki temasları sırasında Süper Lig’deki herhangi bir kulüp başkanının oyuncular için resmi teklifte bulunmadığı ifade edildi.

ÖZDEMİR’LE GÖRÜŞTÜ

Bursaspor’un içinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle oyuncuların serbest kalma olasılığını hesaplayan diğer kulüp başkanlarının bu nedenle süreci bekledikleri ve olağanüstü genel kurulda seçilecek yeni başkanın alacağı tavra göre hareket etmeyi planladıkları bildirildi. Ali Ay, Ankara’da göreve yeni seçilen TFF Başkanı Nihat Özdemir ile de bir araya geldi. Nihat Özdemir’in Ali Ay’a, Bursaspor’un küme düşmesinden dolayı büyük üzüntü duyduklarını söylediği, bir an önce toparlanarak yeniden Süper Lig’de dönmelerini futbol ailesi olarak arzuladıklarını söylediği belirtildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hala baskanim diye geziyor ali ay bitirdin bursasporu 3 senede …hani cebinden para veriyorcular nerede toz kondurmayanlar

  43
  2
 2. Sn.NİHAT ÖZDEMİR şu mübarek gün hiç olmazsa doğru ve dürüst olun.Yahu TFF yönetiminde sizde vardınız.VAR ile yapılan yanlışların sorumlularından biride sizsiniz.PASSOLİG SOYGUNU işinde masummusunuz.KUSURA BAKMA AMMA bu tarz laflarınıza kargalar dahi gülüyor.

  7
  1
 3. Aliay hariç kim başkan olursa olsun kombinemi ve formamı alır Bursasporumuzun gitti yere kadar yoluna koyulurum ama aliay denen teres tekrar gelirse Bursasporla manevi bağlarım hariç bütün fişi çekerim nacizane benim elimden gelen yaptırım gücüm budur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu