Özcan Bizati “Birliktelik bize başarıyı getirecek”

Bursaspor Teknik Direktörü Özcan Bizati, takımın Kocaeli'de geçireceği kamp dönemi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ndeki zemin sorunu nedeniyle Kocaeli kampına gittiklerini belirten tecrübeli teknik adam, ”Orada yakalayacağımız birliktelik bize bir çok başarıyı beraberinde getirecek” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Kocaeli kampı öncesi kameraların karşına geçerek açıklamalarda bulundu.

Özlüce‘de iyi hazırlandıklarını ve bunun devamını ise Kartepe‘de geçireceklerini söyleyen Bizati, ”Tesisimizin fiziki şartlarından dolayı kampa gidiyoruz. Buradaki performansımızın üzerine koymaya gidiyoruz. Herkes birbirini daha iyi tanıyacak. Herkes birbiriyle kaynaşacak. Birliktelik bize birçok başarıyı beraberinde getirecek” ifadelerini kullandı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Büyük kulüpler çeşitli oyunlar aktiviteler gerçekleştiriyor. Tabi onlarda sistem oturmuş sürekli başarı var. Bizim bu kadar eksiğimiz varken futbolcuların birbirine saha dışında birbirine ısınması pek bir şeyi değiştireceğini sanmıyorum. Umarım saha içini boşlayıp yapmazlar bu kaynaşma işini.

   5
   1
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Okey ne tavla ne, bos insanlarin veya memurlarin milli oyunu. Birliktelik boyle mi saglaniyor Turkiyemde. Vizyona bak adamdaki.

   6
   3
  3. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Okudum, okumaz olaydım!
   Bunlar bir futbol adamının söyleyeceği şeyler değil.
   Valla yazmaya devam etsem ağzım bozulacak.
   İyisi mi susma hakkımı kullanayım…
   Ama bu kadar amatörlük de çok fazla.

   10
   1
 1. valla artık birliktelikmi getirir ne getirir bilmem ama 7 hafta geçti artık hikaye anlatmadan sahaya çıkıp futbol gösterin millete yazık ankaragücü maçına 10 bine yakın kişi geldi bu taraftar bunu haketmiyor tahtası kapalı balıkkesir üstümüzde

  26
  1
 2. Sen antrenör yerine siyasetçi olmalıydın. At yalanı s*keyim inananı misali, taraftarların duymak istediklerini söylüyorsun. Tıpkı seçim zamanı başkanın vermiş olduğu vaatler gibi.

  9
  1
 3. Artık hiçbir allah kulunun demeçlerine, söylediklerine, planlamasına, futbol ile ilgili felsefi görüşlerine inanmıyor ve okumuyorum dahi. 5 senedir verilen söz ve demeçleri toplasak 22 cilt Ansiklopedi oluyor. Bundan sonra kimse konuşmasın allah aşkına. Birşey yapabiliyorsalar sahada yapsınlar yapamıyorlarsa da devre arası herkes satılsın, 3-4 milyon tl lik bir takım kurulsun, yeniliyorsak da düşüyorsak da en azından diyelim 3 milyon tl lik takım bu!! 12 milyon euroluk takım ile milletin t..şak konusu olduk YETER!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu