Özcan Bizati basın toplantısında konuşacak

Bursaspor Teknik Direktörü Özcan Bizati ilk kez kameraların karşısına geçecek.

Hafta sonu oynanacak olan Ankaragücü maçının çalışmalarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde sürdüren Bursaspor‘da göreve yeni başlayan Özcan Bizati saat 18:00‘de basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Saha kenarında yapılacak basın toplantısı Lifebursa.com youtube kanalından canlı olarak yayımlanacak.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eskilerden yorumuna yanıt olarak

   Adam okullu. Futbola akademik ilgi de duyup kendini sürekli geliştirmeye çalışan bir yapısı var gibi geldi bana. Biraz Hikmet Karaman’ı andırıyor. Kariyerindeki ilk büyük şans onun için de, eğer bizi Süper Lig’e çıkarırsa senelerce başımızda kalır büyük hoca olur. Ben çok ümitliyim. Fatih Tekke’den beş kat iyidir en azından.

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bence Arçil gelsin amk. Şota’nın yüzü çok eskidi. Gerçi Arçil gelse de aynı be ya. Hiç bişey değişmiyo ki. İkisi de aynı Allahsız tospiyaların. Fotokopi.

    3
    5
  2. @Eskilerden yorumuna yanıt olarak

   Aynen bende. Adamda amatör küme hocası tipi var. Hocalıktan çok abilik yapan, oyuncuyu kafa kola alıp oynatan bi mahalle abisitipi var. Topçu milleti bu profile güvenir. (Yabancılar hariç) Obların hiç bişey ve hiç kimse umurunda değil.

   6
   3
 1. Sana inanıyoruz hocam, bizim icin gerekli olan sadece “RUH” !
  Hücum gücümüz çok yuksek ! Bu takım isterse daha ilk yarida her takımın fişini çekebilecek çeker !

  63
  5
 2. Sayın Hocam bizde Vefa tEMEL diye genç bir yetenek var. Diğer hocalar pek göremedi de siz umarım dikkate alırsınız. Aynı şekilde Taha ALTIKARDEŞ var. Bu iki çocuk sadece Bursasporun değil Türk futbolununda yüz akı olabilir.

  59
  4
 3. Okuduklarım çerçevesinde teknik bilgisine ben de güveniyorum ancak şu an konuşma zamanı değil faaliyet zamanı. Geleceği konuşan değil şekillendiren bir teknik direktör isterim. Geçmişi konuşacak ise de yaşanmışlık birikimi için daha yeterli süre geçmedi göreve geldiği günden bugüne… Saygılarımla

  22
  2
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Önce beklediğimiz galibiyetleri al, daha sonra istediğin basın açıklamasını yap. Basına kendini ve sistemini anlatacak zaman değil. Bizler pazar akşamı takır takır oynayan ve galibiyet alan takımı gördükten sonra tribüne çağırmak istiyoruz Bursaspor’umuzu… Basın memnun olmuş olmamış, basın mensupları kafalarındaki sorulara yanıt bulmuş bulmamış hiç umurumda değil. Tek Büyük BURSASPOR….

   6
   5
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    Fatih Tekke için de aynısını yazmıştım, önce galibiyetleri alın sonra istediğiniz doğum gününü istediğiniz şekilde kutlayın diye, ama neredeyse sanal linçe uğruyordum…

    3
    3
 4. İNŞALLAH temennimiz Özcan hocanin başarılı olmasıdır.Evet referanslari iyi.Ancak yinede sahada hoca oynamıyor.Futbolcular oynuyor.Ben kadromuzun çok çok iyi olduğunu maalesef düşünmüyorum.Futbolda şu ana kadar yapilan arastirmalarda bir hocanin maça etkisi %30’u geçmiyor.sadece morinho %33 falanmış.Eğer tim matavzın yanina yerli bir santrafor ve oyunu her iki yonüyle oynayan cok iyi bir ön libero alinsaydi o zaman daha farklı bir takim olabilirdik.Devre arasindada eksik yerlere transfer yapılmalıdır.Bursasporumuza basarilar.ne yapıp edip bu sene bu ligten çıkmamız gerekiyor.ALLAH yaar ve yardimcimız olsun.

 5. bizim kürkümüz olmadığı için hocaya soru sorma hakkımız yok. gazetecinin biri bizim adımıza şu soruları kendisine sorabilir mi?
  1 + 1 anlaşmışsınız hayırlı olsun. olası bir başarısızlıkta erken gönderilirseniz tazminat hakkınız var mı?
  yoksa neden?
  bu anlamda pazarlık gücünüz mü yok?
  yönetimin sabrına mı güveniyorsunuz? kendinize mi? yoksa şansınızı mı deniyorsunuz?
  idealist bir teknik adam olarak sizden istenen günü kurtarmak mı (süper lig)? yoksa geleceği planlamak mı?
  sizce önceliğimiz hangisi olmalı?
  siz başkan olsaydınız 17 transfer yaparmıydınız?
  ülkenin en iyi 2-3 altyapısından birine sahip bir kulüp için sizce bu anlayış doğru mu?
  kısaca kurtuluş reçetenizi ne?

 6. Şu resme bakınca Özcan Hoca’yı takımın malzemecisi sandım. Hani çamaşırları yeni yıkamış da, sabah antremanında giyilecek temiz malzemelerin yerini futbolculara gösterirken resmini çekmişler gibi.

  4
  1
 7. Konuş be hocam. Konuş da sesini duyalım. Bugüne kadar ne gördük, ne de sesini duyduk. Bi knuş da anlayalım, dinleyelim. Ne diyon, naapuyon, bi fikrimiz olsun Bizatihi.

  3
  1
 8. Canberk kaleyi artık vermez diye düşünüyorum erhanda iyi kaleci fakat canberk daha atletik kendi alt yapımızın çocuğu sözleşmesi ne bilmiyorum onuda elimizden kaçırmayalım

  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   EMİN ADANUR
   BURSASPORDA 2Cİ ALİ AY VAKASİ OLACAK
   KİMİ GETİRİRSE GETİRSİN BAŞARİLİ OLAMİYCAK
   BU TARAFTAR 2 MACTA TEKKEYİ COZDU BİZATİHİ YİDE 2 MACTA COZER

 9. Yahu arkadaş bu adama güvenmiyorum diyenleri de ben anlamıyorum. Neyini gördünüz kardeşim? Yok tipi şöyle yok böyle, ne tapmaya çalışıyorsunuz kafayı mı yediniz? Siz Bursasporlu musunuz? Adama şans verin şans . Bu kafayla bir yere varamayız

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu