Ozan’ın affı mümkün değil!

Yeşil-beyazlı ekibin başarılı teknik adamı Ertuğrul Sağlam, Olay Televizyonu'nda açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe karşılaşmasında tribüne gönderilmesini değerlendiren Sağlam, "Bir anda sinirlendim ve su şişesine vurdum. O dakikaya kadar hakemle en ufak kötü bir diyaloğumuz olmamıştı. Ancak 4. hakemin uyarısıyla atıldım. Kulübeleri tekmeleyen ne oyuncular gördüm. Hakemlerin kararını protesto edip, topa sert şekilde vuran oyuncular oldu ama hiç biride ihraç edilmedi. Belki de bugüne kadar en sakin seyrettiğim maçtı. Bizde insanız arada sinirleniyoruz ama karşılaşmanın hakemi beni hiç uyarmadı" şeklinde konuştu.

"OZAN'IN TAKIMA DÖNMESİYLE İLGİLİ DÜŞÜNCEMİZ YOK" Agresif davranışları nedeniyle teknik heyetin raporu doğrultusunda yönetim kurulu tarafından kadro dışı bırakılan yıldız oyuncu Ozan İpek'in tekrar takıma dönmesinin mümkün olmadığını ifade eden genç teknik adam, "Ozan'ı biz 2. Lig'den aldık buralara kadar getirdik. 1. sınıf futbolcu oldu. Milli Takım'a seçildi. Bu dönemde daha olgun davranabilirdi. Sorumluluk sahibi olabilirdi ancak olamadı. Ozan'ın takıma dönmesiyle ilgili düşüncemiz yok. İlerleyen dönemde ne olur bilemem. Şuan için tekrar takıma katılamaz. Takımda disiplinsizlik olduğu konuşuldu. Böyle bir şey yok. Ufak tefek sorunlar oluyor, ancak biz bunları kendi içimizde hallediyoruz. Gruplaşma tarzı şeyler bizim bulunduğumuz yerde olmaz" diye konuştu.

 

"KAYBEDİLMİŞ BİR ŞEY YOK" "8 hafta sonunda 10 puan topladık. Ancak kaybedilmiş bir şey yok" diyen Sağlam, "Biz bu farklı kapatırız. Güzel şeyler yaşayacağımıza eminim. Yeter ki birlik ve bütünlüğümüz olsun. Taraftarımızın transferlerin geç yapılmasıyla ilgili tepkisini anlıyorum. Bizde isterdik ama olmadı. Ekonomik problemler ortada. Bu tepkiyi devam ettirmenin kimseye faydası yok. Herkesin şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım" şeklinde konuştu.

 

"TRABZONSPOR MAÇINDAN UMUTLUYUM" Takımının iki haftadır sergilediği performansı olumlu bulduğunu belirten Teknik Patron Ertuğrul Sağlam, "İki haftadır takımın ortaya koyduğu mücadele bizleri umutlandırıyor. Trabzonspor ile oynayacağımız karşılaşmada da takımımızdan umutluyum" ifadelerini kullandı.

 

"AVRUPA TAKIMI OLACAĞIZ" Sezon sonu takımdan ayrılacağı yönünde çıkan dedikoduları değerlendiren Sağlam, "4. sezonumu geçiriyorum. Benim ağzımdan ayrılma konusunda bugüne kadar bir şey duymadığınız, bundan sonrada duymayacaksınız. Sözleşmem bitmeden mukavelemi uzattım bu tür dedikodular çıkmasın diye. Ancak öyle bir durum söz konusu olsa dahi ben basınla camiamız ile taraftarımız ile paylaşırım. Ben Bursaspor'da güzel şeyler yaşayacağımıza, Avrupa takımı olacağımıza inanıyorum. Her seferinde söylüyorum. Bursa'da olmaktan, Bursaspor'da çalışmaktan çok gururluyum" şeklinde konuştu.

 

bursadabugun.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu