Ozan’ı almakta kararlıyız!

Bursaspor’la görüşmelerin sürdüğünü belirten Şener, “Hocamız Ozan’ı çok istiyor. Bu transferi mutlaka bitireceğiz. Yabancı bir golcü bulamazsak, Turgay’ı da isteyeceğiz” dedi.

 

Transferde adından sıkça söz ettiren isimlerin başında gelen Ozan İpek’e Trabzonspor fena kancayı taktı. Aldığı para konusunda Bursaspor’la sıkıntılar yaşayan genç futbolcu, 2012 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen yaptığı açıklamalarla kendisine talip olan Trabzonspor’a gidebileceğinin sinyallerini vermişti. Karadeniz ekibinin başkanı Sadri Şener ise Ozan’ı kadrolarına katmakta bir o kadar kararlı.

 

Turgay’ı da isteyeceğiz

 

Olay’ın sorularını yanıtlayan Başkan Şener, genç futbolcuyu Teknik Direktör Şenol Güneş’in çok istediğini belirterek “Kendisine talibiz. Bursaspor ile görüşme halindeyiz. Anlaşırsak Ozan’ı kadromuza katmak istiyoruz. Bu transferi bitirmekte kararlıyız. Ne pahasına olursa olsun Ozan’ı kadromuza katacağız. Ayrıca golcü arayışlarımız da sürüyor. Eğer yabancı bir golcü ile anlaşamazsak Turgay Bahadır’ı da Bursaspor’u isteyeceğiz” dedi.

2 milyon TL önerdiler

 

Bu arada Bursaspor’dan yıllık 650 bin TL alan Ozan İpek’e Trabzonspor’un yıllık 2 milyon TL önerdiği öğrenildi. Gelen bu teklif karşısında kafası oldukça karışan genç futbolcunun ayrılmakta kararlı olduğu bildirildi. Ayrıca Trabzonspor’un Bursaspor’a Ozan için en son Tayfun Cora, Mehmet Çakır ve 1.5 milyon Euro teklif ettiği ancak Başkan İbrahim Yazıcı’nın bu öneriyi kabul etmediği öğrenildi.

 

Kaynak:Olay  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu