Ozan’a Yeşil Işık Yandı!..

Bölükbaşı, tecrübeli futbolcunun teknik heyetin raporu doğrultusunda ilerleyen günlerde kadroya alınabileceğini belirtti.

Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı birçok konu hakkında önemli açıklamalar yaptı. Ozan İpek’in kadro dışı bırakılmasıyla ilgili söze başlayan Bölükbaşı, "Değerlerimizi kaybetmek istemiyoruz. Gönül isterki kimseye ceza vermeyelim ama kulüpte dengeleri korumak zorundayız. Ozan’ı kaybetmek istemiyoruz. Sercan’la Volkan’ı da kadromuzda tutmayı planlıyorduk. Fakat yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Umarım Ozan’ı kaybetmeyiz. İlerleyen haftalarda teknik heyetin raporuna göre tekrar kadroya da alınabilir" dedi.

’GRUPLAŞMA YOK’ Takımda gruplaşma olduğu iddialarına da tepki gösteren Bölükbaşı, "Üstüne basa basa söylüyorum. Bursaspor’da böyle bir durum yaşanmaz. Biz Anadolu’da devrim yapıp, şampiyonluğa ulaşan bir takımız. Biz birlik beraberliğimizle, camiamızın kenetlenmesiyle bu başarılı elde ettik. Bugüne kadar gruplaşma olmadı. Bundan sonra da olmaz" diye konuştu.

’ŞAMPİYON KADRODAN DAHA İYİYİZ’ Sırasıyla Fenerbahçe, Trabzon, Kasımpaşa ve Beşiktaş’la oynayacakları karşılaşmalara değinen Recep Bölükbaşı, "Biz futbolumuzla bu rakiplerin hepsini yenebilecek güçteyiz. İyi bir takımız ve hedeflerimizden hiç kopmadık. Sivas maçının 2-0’dan 2-2 olması insanları hayal kırıklığına uğratmış olabilir ama biz şampiyon olduğumuz sezon da ligin ilk haftalarını böyle geçirmiştik. Şunu da net bir şekilde söyleyebilirim; şu anki kadromuz şampiyon kadrodan daha iyi. Biz artık zirve takımıyız" açıklamasını yaptı.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu