Ozan Tufan’dan milli itiraf!

Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan Milli Takım'a gitmenin kendi gelişimi açısından önemli bir kilometre taşı olduğunu açıkladı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ve Milli Takım'daki tüm oyuncuların kendisine çok yardımcı olduğunu belirten genç krampon, “Bu dönem kariyerim açısından çok önemliydi. İyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Gerekli tüm dersleri çıkardım. Açıkça söylemek gerekirse Milli Takım gelişişim açısından bana çok şey kattı” dedi.

 

ÜZERİMDEKİ YÜK AĞIRLAŞTI

 

Yeni sezonda da başarılı olmak için çok çalışacağını ifade eden Ozan Tufan, “Artık omuzlarımdaki yük daha ağır. Bunun bilincindeyim. Bu sezon yeniden iyi oynayıp hem takımımın başarıya ulaşmasını sağlayacağım hem de yeniden Milli Takım kapısını aralayacağım. Benim bu noktadaki en büyük destekçilerim de teknik heyetimiz, futbolcu abilerim ve taraftarımız olacak. Milli Takım ve Bursaspor formasını bundan sonra uzun yıllar başarıyla taşımak istiyorum” diye konuştu. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu