Ozan satılacak mı?

Bursaspor Yönetimi, Ozan İpek'i süresiz kadro dışı bırakıp 200 bin TL para cezası verirken, devre arasında oyuncuyu satıp, satmayacağı netlik kazanmadı.

  Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Ozan'ı takımda görmek isterim ama yönetimin tasarrufu önemli, oyuncu kadrodışı kalınca menajeri bize Ozan'ı isetip, istemediğimizi sordu" demişti.     Konu hakkında Radyospor'a konuşan Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Öztürk Yazıcı, açık kapı bıraktı.     Değerini bulan her oyuncuyu satabileceklerini ifade eden Yazıcı, "Başkanımızın transfer konusunda görüşü net. Değerini bulan oyuncuyu satabiliriz. Ozan'a büyük bir ceza verdik ama değeri kaybolmuş değil.Bu geçiş süreci. Ozan, bizim için gerçekten değerli bir futbolcu. Transferde Bursaspor'un şartları bellidir" dedi.     Ozan'ın menajerinin Beşiktaş ile görüşmesini de yorumlayan Yazıcı, "Türkiye'de maalesef menajerler sorunu var. Beşiktaş ile görüşmüş olabilir. Bu bizi bağlamaz." dedi.     Beşiktaş doğruladı Bu arada konu hakkında Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Ozan İpek ve Bursaspor ile görüştük ancak bir yol alamadık. Hem Bursapor kulübünün istediği rakamlar hem de Ozan İpek'in talep ettiği 1.1 milyon euro ve maç başına istediği rakam bizim planlarımıza uygun değil" diye konuştu.     Aydın Cingöz/Radyospor.com

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu