Ozan milli takımda

19 Yaşaltı Futbol Milli Takımı’nın Slovenya maçları aday kadrosu belli oldu.

Kadroya Bursaspor’dan da Ozan İsmail Koç davet edildi. Ay-yıldızlılar 4 ve 6 Şubat tarihlerinde Slovenya ile yapacağı hazırlık maçları için aday kadroya davet edilen oyuncular 27 Ocak Pazartesi günü saat 12.00’de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. açık konuşmak gerekirse ben ozan ismailin burakk kapacaktan daha iyi yerlere geleceğinin düşünüyorum. neden diye soracak olursanız gelişime çok açık ve çok da kuvvetli. Allah yolunu açık etsin. bu çocuk bu takımın net geleceğidir.

    10
  2. milli takimdaysa biz neden oynatmiyoruz..zeki celik gibi baska takima gidip parlamasini bekliyoruz..biz gercekten camia olarak icimizdeki degerleri bilmiyoruz galiba..

  3. milletin küfürlü cümlelerini yayınlayan kendini bir yerlerde sanan site yönetimi…yazdım yayınlamadınız…yine yazıyorum…yayınlamazsanız yayınlamayın çok da fifi….ozan dan deli ibrahim in haberi bile yoktur…sokakta görse tanımaz bile..ORMAN KAÇKINI

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu