Ozan İsmail Koç, Bursaspor’a veda etti!

Bursaspor'un genç oyuncularından Ozan İsmail Koç alacaklarının ödenmemesini gerekçe göstererek sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Ozan İsmail Koç‘un alacaklarına karşılık sözleşmesini feshederek kulüpte oyuncular ve personel ile vedalaştığı gelen haberler arasında yer alıyor.

Ozan İsmail Koç‘un ardından bugün veya yarın da Canberk Yurdakul ile Berat Altındiş‘in de Bursaspor‘dan alacakları nedeniyle sözleşmelerini feshetmesi an meselesi olduğu belirtildi.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   bi siz sağlamsınız. yıllardır söylüyorum bu gençlere kaçın kurtulun kurtarın canınızı diye geç kalmışlar. batalla harunu döven bu gençlere neler yapmaz. ozan ismailin bu yaptığı tüm gençlere örnek lsun
   o

  2. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Normal zaman olsaydı ozana hain derdim ama şimdi yerde. Göğe kadar haklı.yolun açık olsun kardeşim.çürüme burada..git

  3. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   sende çalıstığın işyerinde parayı alma. sonraki aylarda özveriyle çalış. bırak Allah aşkına. 200 tl fark için işyeri değiştiren kişiler biliyorum.
   OKADARRRR

  4. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Tamam ahde vefa ama biz profwyonel olarak amatör zihniyetle oynayacak oyuncular mı arıyoruz? O zaman amatör takım olmaya doğru giditoruz. Demek ki doğru yoldayız. Arkadaşlar diyelim ki şiz işcisiniz çalıştığınız fabrika maaşınızı ödeyemiyor. Başka geliriniz yok. Evde aileniz size muhtaç. Yanda başka bir fabrika var. Gel bize daha fazlasını verir, tıkır tıkır öderiz diyor. Ne kadar dayanabilirsiniz allah aşkına?
   Lütfen bu gençleri suçlamadan tekrar düşünelim. Hata fulbolcuda mı, yönetimde mi ona bakalım…

  5. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Canberk Yurdakul da feshedecekmis an meselesiymis. Valla hiç beklemesin direkt feshetsin. Ondan bu kulüp para mara da kazanamaz. Kaç yıldır ne o ne de Deniz de bı gram gelişim yok. Aynı hatalı golleri yemeye devam ediyorlar. Van maçındaki kalecinin adını unuttum. O genç çocuk oynasın. Valla çocukta en azından yetenek var. 16 yaşında daha. Canberk güle güle canım. Ozan İsmail Koç a da güle güle. Berat Altindis e de güle güle. Çağatay olmasa küme düşecektik daha ilk yarıdan. O kalsın geri kalan herkes gidebilir. Çünkü bı katkı verdiğini görmedik

   30
   4
  6. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Ne demek çürük elmalar çocukların mesleği bu sen seni yetiştiren ilk iş yerine sana paranı vermese bedava çalışırsa vefa gösterebilir misin

   31
   10
  7. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Şöyle bir durum var sen çalışıyor ve maaşını alamıyorsun düşün? Evet aidiyet çok önemli ama sevda ayrı karın doyurma ayrı yönetim kurnaz olursa maaş vermezse adam hakkını arar her önümüze gelene laf atmamamız lazım yoksa eriyoruz. Bu çocukları ali ile kıyaslamayın biraz empati yapın ki herkes bize sırt çevirmesin belki yeni yönetim gelince kalıcak hemen silmeyin bir söze

   31
   9
   1. @İnadına yorumuna yanıt olarak

    Kardeş bu durum tam öyle değil bence, bunlar tam profesyonel bile sayılmaz, altyapıda başlamış, onları çalıştırmak ve yetiştirmek için antrenörler doktorlar hocalar personel ve çim sahalar tahsis edilmiş forma eskitmiş, top eskitmiş, elektrik harcanmış su harcanmış, yani bu ceketini alıp giden çocuğa kulüp kaç lira harcayıp yetiştirdi sence? Şimdi 2 ay maaş verilememiş diye yeni yönetimi bile beklemeden volta! Hangi vicdana sığar bu?

    12
    7
   1. @Caspedor yorumuna yanıt olarak

    Verdiğin örnek çok alakasız, tamam hakkıdır parasını ister ama, ev geçindirmiyor çoluk çocuğu yok babasının evinde oturup onun getirdiğini yiyor buradan aldığı para hepsi kar hiçbiri de fakir çocuğu değil

    13
    12
    1. @Accam yorumuna yanıt olarak

     Tezatlar icindesin sacmalamissin. Hakkıdır deyip ama demek ne ya. Örnek yerinde para alamazsan ne yaparsın. Duygusal davranıp durmayın.

 1. Buradan Sinan Bür ve Raşit Barışıcı’ya sesleniyorum. Hanginiz seçilirseniz seçilin, Bursaspor’un kurtuluşunun yolu tahtayı açmaktan falan değil, Vakıfköy’de yetişen, ama yetiştirildiği söylenen genç oyunculara önce isnanlık ve aidiyet yüklemesi yapılırsa Bursaspor’un geleceği kurtulacaktır. Bu yüzden, rahmetli Erdoğan Arıca’nın dediği gibi Vakıfköy’deki kediler bile değiştirilmeli ve oraya salla başını al maaşını prensibiyle çlışan isimsiz hocalar yerine, çocuklara rol model olabilecek, önce insan, sonra sporcu, sonra futbolcu yetiştirecek, Bursaspor forması giyerken milli takım kampında başka takıma imza atmayacak.. Ve böyle sorunlu bir geçiş döneminde sırf alacakları gecikti diye sözleşmesini feshetme adiliğini göstermeyecek aidiyette oyuncular yetiştirmeleri gerekiyor. Bu Ozan İsmail Koç denen şerefsize, sırtına geçirdi formanın ne anlama geldiği henüz Vakıfköy’da öğretilmeliydi. Futbolculuğun F’sinden bile haberi olmamasına karşın, sırf tahta kapalı diye mecburen bu takımın forması emanet edilen, ama iç sahada Somaspor’dan falan 5 yerken en ufak bi reaksiyon dahi gösteremeyen, kıçı kırık köy takımları karşısında boynumuzu büktüren, ve o takımların karşı kaleye bile gidemeyen yeteneksiz, kişiliksiz güruhun bu utanmaz temsilcisi, şimdi kalkmış sözleşmesini feshediyor. İttir git ulan operasyon çocuğu. Bursaspor forması sana fazla gelir.

  30
  2
 2. ÖNCEDEN FUTBOLCULAR BURSASPORA GELİP OYNAMAK İÇİN 50.TANE ARACI SOKARLARDİ ŞİMDİ KAÇAN KAÇANA ULAN KOSKOCA KLÜBÜ NE HALE SOKTUNUZ BU KOCA ÇINARI REZİL ETDİNİZ KOSKACA BURSASPOR CAMİASINI BU HALE GETİRENLERİN HEPSİNİ ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN

  24
  2
 3. Ne oynadılar ki daha penaltı kullanmayı bilmiyen oyuncular birde para anlamadıkları için sözleşmelerini feshediyorlar gidene güle güle yeni takımınızda size başarılar dilemiyorum. Ali Akman ve diğerleri gibi yok olursunuz. Hiç olmazsa yeni yönetimi bekleseydiniz. Hepiniz menejer kurbanı olmuşsunuz.

  21
  6
  1. @Cebelli 1963 yorumuna yanıt olarak

   Aynen… gençsin Bali koş.. yürüyerek oynamak ne demek.

   Hepimiz gördük. Yetenek Yoksa koşacaksın.

   Hakemlerle uğraşmayacaksın , sahada kavga etmeyeceksin.
   Canını ortaya koyacaksınız.
   Bu forma süper lig şampiyonu Bursaspor.
   Gurur meselesi

   10
   3
 4. Bursa hakimiyete öyle başlık atmışki sanki Mudanya da deprem oldu. Mudanya da hergün deprem oluyor. Ama Özlücede ne oluyor diye başlık atsaydınız. Bu oyuncular ilk yarıda üç galibiyet aldılar başkada hiç bir başarıları yok ama son iç saha maçında müberek hepsi Jean Cloud Van Damme gibi aksiyon filmi çevirdiler sonra bütün ulusal kanallara haber vede Bursayı ırkcı şehir haberleri yaptırdılar. Altı maç beş maç ikişer maç ceza alarak iki maçta seyircisiz ceza aldırarak resmen Bursasporun küme düşmesini sağladılar. Kim nereye giderse gitsin. Menecerlerinide götürsünler gittikleri yere.

  19
  1
 5. Gidenlerin akıbeti belli bunların da ne olacağı belli.
  Ben altyapı oyuncularına sempati beslemeyi bırakalı çok oldu.
  Hele berat ile canberk neyinize güveniyorsunuz şaşırtıcı.
  Beni ilgilendirmez.Ne yaparsanız yapın.
  Önemli olan Bursasporun akıbeti.

  16
  1
  1. @Caner yorumuna yanıt olarak

   En fazla İnegöl’e gider, seneye Yenimahalle Ufukspor’a yatay geçiş, ertesi sene de jubileyi yapıp İzmir yolu Küçük Sanayi’de egsozcu Rüstem Usta’nın yanında çırak olarak gerçek hayatına başlar.

   9
   1
 6. Futbolcular gideceğine Recep gitsin futbolculara bile.para ödemeyen Recep Bursaspor’da başkanlık yaptı böyle adamları birdaha gonetime getirmeyin bunlar Bursaspor sarar veriyor

  10
  4
 7. Eski Yönetim ve Yöneticiler Kulübü Hortumladı 2 Milyar TL Borca Sokup Yok Ettiler Tüm Malını Mülkünü Değerli Futbolcularını Artık En Alt Kademe Kalitesindeki Futbolcu Maaşları Bile Ödenemiyor Bari Özlüceyi Bir Holdinge Elden Ele Kiraya Verin Kira Getirisi Olsun Antremanlar Yapılan Yere 2/3 Konteyner Koyun Artık Bu Külüp Yönetmek İçin Yeter Artar Muhtemel İki Başkan Adayıda Parasız Onlarda Birşey Değiştiremiyecek

  8
  7
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   SİNAN BUR ALİ AY DESTEKLİ GELİYOR AMACLARI DAVALARI KAPATMAK PARASIZ YONETIM.SINAN BUR VE EKIBI BUGUNE KADAR NEDEN CIKMADILAR VEYA NE PARALARI VAR ACIKLASINLAR PARASIZ PROJE OLMAZ NIYETLERI BELLİ.
   RAŞİT BEYIN HIC YOKTAN BIR ALBENISI VAR BILGISI VAR VE PARASI AZDA OLSA VAR.
   SINAN BUR VE EKIBI KULUBUN SON PARALARINA GÖZ DIKTI ALI AY BIRLIKTE ANLASILAN 70 INDEN SONRA PIYASAYA CIKTI.YANINDAKI HOCA DENENLERE GOREV VERECEK ALTYAPIDAHIL UTUN EKIBI DEGISTIRECEK DEMMEDI DEMEYIN NOTUNUZU ALIN GELDIKLERINDE BURSASPORA GECMIS OLSUN.HATCE RECEBI ARIYACAKSINIZ.

   5
   7
 8. Arkadaslar herkes ne guzel ısıne geldıgı gıbı yazıyor.Bence su acıdan bakalım
  1.Bu oyuncular bu takımda oynayacak kapasıtede mı yoksa mecburıyetten mı kadrodalar
  2.Bu oyuncular kapasıtesı ne olursa olsun para almazlarsa oynarlar mı
  3.Kendılerını topcu sanıp hıcbır sey vermedıklerı gıbı haklılarmıs gıbı bır ücret talebınde bulunmaları onların sucumu onları bu sevıyeye getıren kulubu bu hale getıren yonetıcılerın mı
  4.Şimdi siz soyleyın bu takıma hangı hoca gelır gelse de ne yapabılır gorduk yalcın hoca nedım hoca ve murat hoca
  5 gecen seneyı bence kımse soylemesın bu oyuncular vardı kumede kaldı demesın nasıl kalıdıgını herkes cok ıyı bılıyor oyuncular aynı son mac kumede kalındı artı tecrubelı dedıgınız oyuncular ıle gerısını anlayan anladı
  6.yanı bence kulup bır devrım yapmalı taraftarda altyapıdan genc oyuncular ıle devam edılmelı ve kesınlıkle seversınız sevmezsınız BURSASPOR FORMASINI GIYMIS KARAKTERLI VE ORNEK KISI MURAT HOCA KALMALI senenın takımı yaratılmalı.Bu takım kampa gıdemedı kamp yamamadı arkadaslar gerceklerı gorun biraz bu olaylar bursasporun kurtulusu ıcın ıyı bır yol olabılır.
  AMA NLAYAN VE BILEN TARAFTAR ILE YONETIM ILE ADAMCILIK İLE DEGİL VEYA BURSANIN SON KURUSUNA GÖZ DIKENLER İLE DEGİL.
  VESSELAM

 9. Dangalak dangalak yorum yapmayın bugün siz veya 18 yaşında ki çocuğunuzun çalıştığı yerde 2 ay parasını alamasa ,çık iş yerinden bedava essek gibi çalışma dersiniz . Bursaspor’un ne özelliği var orası da bı işyeri .

  2
  1
 10. Başımızda recep gibi bir adam varken bütün takımın gitmediğine şükür etmemiz lazım.Bazıları vefasız falan yazmış.Sonuçta çocuklar gazozuna maç yapmıyor ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar belli bir hak edişleri var işçiye hakkını teri soğumadan vereceksin zaten vermezsen yeteneksiz olan futbolcu hiç oynamaz tıpkı şimdi başımıza geldiği gibi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu