Ozan İpek’ten damping!

Ara transferde takımı güçlendirmek için çalışmalara başlayan Beşiktaş, Ozan İpek'le prensip anlaşmasına vardı. Bursaspor'un kadro dışı bıraktığı tecrübeli futbolcuyla ilk yapılan görüşmede Ozan, siyah-beyazlılardan senelik 1.1 milyon euro talep etti. Bu rakamı çok bulan yönetim, Ozan'dan indirim yapmasını istedi. Bunun üzerine yıldız futbolcu 'feda'karlık yaparak % 30'a yakın indirime gitti ve 800 bin euro'ya oynayacağını bildirdi. Beşiktaş yönetimi, bu gelişme sonrası Bursasporlu yetkililerle yeniden temasa geçti.

BURSASPOR'A ÜÇ GENÇ FUTBOLCU TEKLİF EDİLDİ İlk görüşmede Ozan İpek'in bonservisi için 3.5 euro'da direnen Bursaspor yönetimi, takas+para teklifine sıcak bakılabileceğini belirtti. Bunun üzerine Beşiktaş; Ozan'a karşılık Tanju, Rıdvan ve Burak'ı teklif etti. Yeşil-beyazlılar ise Burak ve Tanju'nun üzerine 1 milyon euro'ya bu transferin bitebileceği cevabını verdi. Beşiktaş, bu transferi para vermeden noktalamaya çalışırken, yeşil-beyazlılar ise kasasına en azından 1 milyon euro koymak istiyor. Kartal'ın sol kanatta düşündüğü Nene'nin Brezilya'ya dönmek istemesi, Ozan'ı liste başı yaptı.

 

Sabah

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu