Ozan İpek’i alacağız

Radyospor'da canlı yayın konuğu olan Erdoğan, "Teknik heyetimiz geleceğin takımını oluşturma çabası içerisindeler. Ocak ayında yapacağımız transferlerle Hem takımın hedeflediği gençleştirmeyi sağlayacak hem de takımın daha iyi neticeler almasını sağlayacak transferlere ihtiyacımız var. Bunu da yapacağız" dedi.

OZAN'I BEŞİKTAŞ'A KAZANDIRACAĞIMIZA İNANIYORUM Erdoğan, Ozan İpek'in Beşiktaş'a gelmesini ben de arzu edenlerdenim. İbrahim Yazıcı'ya 'geçmiş olsun' diyorum. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur, biz de görüşmelere devam ederiz. Ozan'ın Beşiktaş'a kazandırılmasını sağlarız.Görüşmeler devam ediyor. Teknik heyetimiz Ozan'ı kadroda görmek istiyor. Gelmesinde fayda var. Samet hocanın öğrencisi, bizim gönlümüz Ozan İpek'i almaktan yana. Bizim de biraz ekonomik sıkıntılarımız var. Ama sayın Yazıcı sağlığına kavuştuktan sonra görüşmelerimiz devam edecek. Gerek Bursaspor Yönetimi, gerekse de Ozan'ın ekonomik konularda da anlayış göstereceğine inanıyorum. Takas gibi alternatifler eğer hocamızın sistemini bozmayacaksa düşünülebilir. Her türlü alternatif değerlendirilir. Değerlendirilecektir. Karşılıklı anlayışa bağlı olarak Ozan İpek'i Türk sporu ve Beşiktaş'a kazandırmış olabiliriz" şeklinde konuştu.

BÖLÜKBAŞI: "TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİRİZ" Bu konuda Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı ise "Ozan bizim futbolcumuz, bir takım disiplinsiz davranışları nedeniyle çalışmalarını A2 takımıyla sürdürüyor. Teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda böyle bir karar verdi. Ozan'la ilgili kararı teknik heyet verecektir. Ozan'la ilgili teklifleri değerlendiririz. Devre arasında gelişmeler olursa bunu değerlendiririz" dedi.

 

ensonhaber.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu