Ozan İpek’e Aslan kancası

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in yakın çevresine “Çok güçlü ve dinamik. Defansın solunda kendisine görev verebilirim. Alınırsa faydalı olur” dediği öğrenildi.

 

Bursaspor’daki kaderi bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında belli olacak olan Ozan İpek’e Beşiktaş ve Trabzonspor’dan sonra Galatasaray’ın da talip olduğu öne sürüldü. Sarı kırmızılılarda Teknik Direktör Fatih Terim’in Hakan Balta’nın formsuzluğundan dolayı yeşil beyazlıların kadroda düşünmediği Ozan İpek için menajerler aracılığıyla nabız yokladığı gelen haberler arasında.   FAYDALI OLUR   Sivasspor karşılaşmasında Gökçek Vederson’un üzerine yürüyen ve kendisine 3 gün izin verilen Ozan İpek’i Fatih Terim’in ısrarla istediği öğrenildi. Yıldız oyuncuyu, renklerine katmayı planlayan Galatasaray’ın tecrübeli patronu Fatih Terim’in, yakın çevresine “Çok güçlü ve dinamik. Defansın solunda kendisine görev verebilirim. Alınırsa faydalı olur” dediği ifade ediliyor.   SERCAN’I İSTEYECEKLER   Yeşil beyazlıların ise Ozan İpek’in Galatasaray’a transfer olma ihtimaline karşın sarı kırmızılılardan eski yıldız oyuncusu Sercan Yıldırım ve bir miktar para isteyeceği gelen haberler arasında. Bilindiği gibi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Sercan Yıldırım’ı ısrarla kadrosuna görmek istemiş, transferin bitmesine dakikalar kala Fatih Terim’in vazgeçmesi nedeniyle transfer gerçekleşmemişti.     Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu