Ozan İpek Yol Ayrımında!..

2008-2009 sezonunun devre arasında Bursaspor'un başına geçen Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yeşil beyazlılardaki ilk transferi olan ve her geçen gün artan bir performans göstererek, bir çok kulübün transfer listesine giren Ozan İpek ile Bursaspor'un yolları ayrılma noktasına geldi. 

 Bu sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini devre arasında 2015 yılına kadar uzatan yıldız oyuncunun son günlerde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile arasının iyi olmadığı ve bu nedenle takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.  Süper Lig'in ikinci yarısında 17 Mart'ta oynanan Ankaragücü maçında yaşadığı sakatlık sonrası yaklaşık 1,5 ay formasından uzak kalan Ozan İpek'in özel yaşantısına dikkat etmediği için Ertuğrul Sağlam tarafından sık sık uyarıldığı, ancak bu uyarıları dikkkate almayan yeşil beyazlı futbolcunun satış listesine konulması için sağlam ile restleştiği gelen haberler arasında.  Bursaspor'un, Bucaspor'dan 240 Bin TL ödeyerek kadrosuna kattığı Ozan İpek için menajerler aracılığı ile nabız yoklayan Beşiktaş ve Trabzonspor, Yeşil Beyazlıların kapısını çalmak için beklendiği öğrenildi.     Kaynak:Sportivi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu