Ozan İpek için maç başı

Sezon başında sol kanatta kimin oynayacağı tartışılıyordu…Aydın Karabulut mu, Ferhat Kiraz mı yoksa Ozan İpek mi derken ortaya çıkan şu anki tablo kimsenin beklemediği bir durumdu. 

    Aydın kiralık olarak gönderildi, Ferhat Kasımpaşa'ya satıldı, Ozan İpek gitti, gidecek derken yeşil beyazlı kulüple çalışmalarına devam ediyor. Ozan, Bursaspor'da önemli işlere imzasını atmış, şampiyonluk yaşamış ancak ardından düşüşe geçmişti.      Ciddi sakatlıklarda yaşayan ve kadroya girmekte oldukça zorlanan tecrübeli futbolcu, ara transfer döneminde ayrılmak istediğini teknik kadroya iletmişti.      PARASI ELEŞTİRİLİYORDU     Bir çok kulüple görüşen ancak kendi hatalarından dolayı da bir türlü transferi gerçekleşmeyen Ozan, geçtiğimiz günlerde sözleşmesini yenileyerek  Bursaspor'daki yoluna devam etme kararı almıştı.      Deneyimli krampon, yeşil beyazlı kulüpten yıllık 2 milyon 200 bin TL kazanıyordu. Birçok kesim fazla forma giymeyen bir isme bu paranın verilmesini eleştirirken, yapılan yeni sözleşmeyle birlikte Ozan'ın alacağı rakam büyük oranda düştü.      GARANTİ PARASI YOK     Ozan'ın Bursaspor'la yaptığı yeni sözleşmesinin detaylarını OLAY SPOR ulaştı. Deneyimli krampon kadroya girdiği her maç için 25 bin TL, oynadığı karşılaşmalarda için ise 50 bin TL kazanacak. Başka herhangi bir garanti parası da bulunmayan Ozan, şuan takımla birlikte antrenmanlara devam ediyor.     Eski formuna ulaşmak için çalışmalarda büyük gayret gösteren tecrübeli futbolcuya Teknik Direktör Şenol Güneş'te yakın ilgi gösteriyor   Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu