Ozan İpek, Beşiktaş ile prensipte anlaştı

Bursaspor'da yönetim kurulu kararıyla kadro dışı kalan Ozan İpek, Beşiktaş ile prensipte anlaştı.

Yeşil beyazlılara 2009-2010 sezonun devre arasında Bucaspor'dan gelen sol kanat oyuncusu transfer olduğu yılın son maçları dışında forma giymemişti.

Ertuğrul Sağlam tarafından Bursaspor'un sol kanadına yeni sezonda monte edilen Ozan, yeşil beyazlıların tarihi şampiyonluğundaki en önemli pay sahibi olmuştu.

O günden bu yana özellikle Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer listelerinde yer alan Ozan İpek, Hiddink döneminde Ay Yıldızlı formayı da giyme şansı yakalamıştı.

Ancak Ozan İpek için bu sezon istediği gibi başlamadı. önce sakatlıklar ardından Bursaspor'un Güney Amerikalı oyuncuları ile girdiği tartışmalar tecrübeli oyuncuyu yol ayrımına getirdi.

Kadro dışı kalan ve alt yapı ile antrenmanlara çıkması söylenen Ozan İpek, son 2 haftayı sakatlıkları üzerine aldığı raporlarla idmansız tamamladı.

Bu süreçte Beşiktaş ve Trabzonspor'un devreye girdiği Ozan İpek, siyah beyazlı yöneticilerle menajeri aracılığı ve son kezde bizzat kendisi görüştü.

Ozan İpek ve Beşiktaş, her konuda anlaşırken Samet Aybaba'nın da bu transferin hızlandırılmasını istediği belirtildi.

Acunn.com spor servisinin edindiği özel habere göre Ozan İpek, Bursaspor ile devre arasında yollarını ayıracak ve Beşiktaş'a transfer olacak. Bu tansfer için Beşiktaş adına İbrahım Yazıcı ile iyi ilişkileri bulunan Levent Erdoğan devre girdi.

Bonservisinde indirim istenen Ozan İpek için Yazıcı, Ertuğrul Sağlam'ın da görüşlerini alacak. Siyah beyazlılar ise Bursaspor'un kapısını az bonservis ödemek için takas yoluyla birkez daha çalacak.

 

f5haber.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu