Ozan Can Kökçü “Transfer teklifleri aldım ama…”

Bursaspor'un çok şey beklediği isimler arasında yer alan Ozan Can Kökçü, enbursa.com'a özel açıklamalar yaptı.

“Kamplar eğlenceli geçiyor.”

“İyi performans ortaya koyuyorum. İyi görünüyor. Ama her gün daha iyiye gidebilirim.”

“SAMET HOCANIN GELMESİ…”

“Samet Hoca ile bire bir konuşmadım. Ama gençlere önem veren bir isim. Tartışılmayacak bir konu. Samet hocanın gelmesiyle biz gençlere iyi şans doğdu. İnşallah Bursaspor’a uzun yıllar katkı sağlarım. Sonra da hayalim Avrupa”

“AİLEMİN ARKAMDA OLMASI…”

“Ailemin düşkünlüğü bana olumlu yansıyor. Destekleri çok önemli. Onlara teşekkür ederim. Onların desteği olmazsa, büyük yerlere gelemezsin.”

“TRANSFER TEKLİFİ ALDIM AMA…”

“Hollanda ve Türkiye’den transfer teklifleri alıyorum. Ama benim hedefim Bursaspor’da forma şansı bulmak. Hiç gitmeye niyetim yok. Kendimi Türkiye’ye en güzel şekilde göstermek istiyorum”

“TARAFTARI GÖRÜNCE HEYECANLANIYORUM”

“Henüz 40 bin kişi önünde oynamadım. Tribünden izledik. Desteği görebiliyorum. Takıma büyük etki yaratıyor. Bursaspor taraftarı çok büyük taraftar. Hep heyecanlanıyorum, onların karşısına çıkabilmek için.”

“TÜRK OLMALARI DAHA İYİ”

“Oyuncuların çoğunun Türk kökenli olması çok daha iyi. Aynı dil, aynı kültür daha iyi diyalog oluyor.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. cocukta yetenek var ama arkasinda kimse yok..torpili yok malesef..anca onu benimseyebilecek bi hoca cikarsa parlayabilir..

  38
 2. Su arkadaşın geldiği ilk günü hatırlıyorum da ne büyük is yaptık diye günlerce konuşuldu.. Samet Hoca inşallah bu arkadaşı parlatacaktır…

  14
 3. yi adamsın aslında ama, Samet’in ve Ali Ay’ın ortak menajerelrinin oyuncusu olmadığın için hiç şanın yok be koçum. Seni yine yerler, pırıl pırıl bu genç oyuncun yerine menejerlerin Bursaspor’a yasladığı Grozaw’ları falan oynatırlar.

  8
  2
 4. bursasporu keriz buldular, önüne gelen oyuncu yamıyor bursaspora.sedat berisha, sane, ozan ve atanasov.Yeteneksiz gençleri, yetenekli diye pazarlıyorlar.Hollanda 2.ligi nedir?Bursa mahalli küme..Yazık.Babası da bunun pazarlamacısı.

  18
 5. Samet hoca ile birebir konuşmaman bence hata,
  en kısa zamanda özel görüşme talep etmelisin, Samet hocaya
  senin hakkındaki düşüncelerini bizzat öğrenmelisin,
  dürüst olup, oKan kocuk gibi bu sezon beni kadroda
  düşünmüyorsanız bir sezon daha Hollanda ligine kiralık
  gidip devamlı oynayıp kendimi geliştirmek istiyorum diyebilirsin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu