Ozan Can Kökçü Hollanda’ya dönüyor

Olay Medya Spor Yazarı Erkan Sağlık'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Ozan Can Kökçü geleceğe yatırım amacıyla transfer edildi ama Jires Kembo, Delarge, Yusuf Erdoğan gibi oyuncular varken oynama şansı hiç yok.

Bursaspor yönetimi, Pilot Takım Yeşil Bursa’ya gönderme teklifinde bulundu ama babası kabul etmedi.

Muhmetelen devre arasında Hollanda 2.Lig’ine kiralık gidecek.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kiralik,kesinlikle kiralik verin,bana gore genclerden en gelecek vaadedeni o,ama ne hikmetse,babasinin cok karismasindan dolayimi bilemiyorum,bir onyargi var ona karsi ! Yoksa bir Johna verilen firsat ona verilmezmiydi ? Daha 19 yasinda !!!

  16
  1
  1. @aziz yorumuna yanıt olarak

   Aziz kardeşim babası niye karıssın? babası değil mi Fenerbahçe ve diğer kulüplerin ısrarına kulak asmadan Bursaspor’a getiren?

   5
   1
 2. Bu çocuk transfer edildiği gün,yer yerinden oynamıştı.o günle,bu gün,arasında dağlar kadar fark var.sebebi nedir acaba ? hatta ve hatta batallayı bile kesebilir yorumları yazılmıştı.

 3. İyi yapmışlar türkiye’de ikinci veya üçüncü ligde olacağına Avrupa’da oynasın daha iyi daha güçlü döner Bursasporumuza..

 4. Emek vermeden, yemek yemenin beklendiği bir ülkede yaşıyoruz, bu kardeşimizi gelecek yatırımı olarak görüyorsak emek vermeliyiz, kendini geliştirebilmesi için de oynaması gerekir, bu da Hollanda liginde onun için uygundur

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu