Ozan Bursaspor’da Mutlu

Menajer Engin Kırkpınar, "Ozan İpek Bursasporludur, Bursaspor'da da mutludur. Şu an onun için önemli olan kariyerinde yükselmektir" dedi.

Fenerbahçe'nin Özer Hurmacı için Bursaspor'dan Ozan İpek'i istediği, yeşil beyazlı kulübün de bu takasa evet dediği ve miktar para talebinde bulunduğu yönündeki haberlere Ozan İpek'in menajerinden yalanlama geldi. Yetenekli sol kanat oyuncusunun lisanslı ve yetkili temsilcisi olan Engin Kırkpınar, Ozan için herhangi bir takıma teklifte bulunmadıklarını ifade ederek şunları söyledi: "Her gün değişik bir medya kuruluşlarından Ozan İpek ile ilgili transfer haberleri çıkıyor.

Bunlar oyuncumuz ve bizim adımıza güzel şeyler. Çünkü iyi olmak, taleb edilen olmak oyuncumuz adına elbette hoşumuza gidiyor. Ama ortada böyle bir şey yokken de konuşulması kimseye bir fayda getirmediği gibi, futbolcunun kafasını karıştırmaktan da öteye gitmiyor. Dolayısıyla bu tarz haberlerin çıkması oyuncunun performansını olumsuz etkilediği gibi, oynadığı kulübe de zarar veriyor. Ozan İpek Bursasporludur, Bursaspor’da da mutludur. Şu an onun için önemli olan kariyerinde yükselmektir."

(DHA – Emre KOŞAK)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu