Ozan: ”Buca çok iyi takım kurmuş”

Maç çok zor bir maç oldu. Beklediğimizden de zor geçti. Gol erken geldi ama sonraki dakikalarda zorluk yaşadık. İkinci yarıdaki oyun şekli ilk yarıda ki gibi oldu. Bucaspor yeni takım kurmasına rağmen çok sağlam bir takım. Sertlikleriyle rakiplerini yıldırmaya çalışıyorlar."

 

BASIN TOPLANTISI

Ozan İpek karşılaşmanın ilk yarısının tenis maçı gibi gittiğini, Bucaspor'un uzun toplarla hücumlar geliştirmeye çalıştığını belirtti.

 

Galip geldikleri için mutlu olduklarını dile getiren Ozan, ''Kazandığımız için mutluyuz. Bucaspor biraz sert oynadı. Yeni kurulan bir takım olmalarına karşın iyi oynadılar'' diye konuştu.

 

Ozan İpek, bir gazetecinin, ''Final pasları alamadınız. Insua biraz etkisiz miydi'' sorusunu, ''Insua'nın üzerine fazla gitmemek lazım. Elinden geleni yaptı. Kaliteli bir futbolcu ama bugün biraz şanssızdı. Gelecek haftalarda çok daha iyi maçlar çıkaracağına inanıyorum'' diye yanıtladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu