Oyuncularımız öğrencilerle buluştu

Basketbol Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel ve başarılı oyuncular Karlo Vragovic,Tuğberk Gedikli,Ali Işık, Metehan Akyel Bursa Sınav Koleji Özlüce Kampüsü’ne konuk oldu.

Bursa Sınav Koleji’nin Özlüce Kampüsü’nde gerçekleşen panelde ilk olarak okulu gezen oyuncularımız ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Ali Işık: “Sporcu olmak zor”

Panel sırasında konuşan Ali Işık şunları söyledi: “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, sporcu olmak gerçekten zor. Ancak keyif alarak yaptığınızda bazı şeylere katlanabiliyorsunuz. Benim hayatımdaki dönüm noktam Anadolu Efes teknik ekibimin beni Adana’dan bulup İstanbul’a götürmesi olmuştu. Onların sayesinde Basketbolcu oldum. Aynı anda Üniversite eğitimim devam ediyor. Burada olmaktan çok mutluyum.” dedi.

Tuğberk Gedikli : “Aile Olmayı Öğreniyorsunuz”

Ali Işık’ın ardından söz alan Tuğberk Gedikli ise şunları söyledi: “Basketbol bir takım oyunu, küçük yaşlardan itibaren takım olmayı paylaşmayı ve aile olmayı öğreniyorsunuz. Ben Basketbola Bursa’da başladım ardından İstanbul’a transfer oldum. Basketbol’un bana en büyük katkısı paylaşmayı öğrenmem oldu.” dedi.

Keyifli geçen panelin ardından Bursa Sınav Koleji öğrencileri oyuncularımıza çiçek takdim etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu