Oyuncularım dimdik durdu!

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Amed karşılaşmasını değerlendirdi.

İki kırmızı kartın gösterilmeyip, bir penaltının da verilmediği bir maçtı. Puan alsaydık, neler yaşanabilirdi onu kestiremiyoruz. İki değişik tablo yaşadık.

Herkesi de zan altında bırakmak istemiyorum. Otelde çalışanlar da Diyarbakırlı’ydı. Gerçekten güler yüzlü bir şekilde hizmet ettiler.

PAZAR AKŞAMI HEPSİ ADAM OLDU

Bizim adımıza kötü bir geceydi. Aynı zamanda çok iyi tecrübeye sahip olduk. Takımımla gurur duydum. Pazar akşamı adam oldular hepsi. Sağlam mücadele verdiler. Onlar şimdi olgunlaştılar. Bundan sonraki deplasman maçlarında baskıyı çok daha yönetilebilir hale geldiler. Bursaspor markasını dimdik şekilde temsil ettiler. Biz yenilmedik öğrendik. Geliştiğimiz bir akşamdı.

KORKMASINLAR DESTEK VERSİNLER

Yenilenler sessiz kalanlar. Maçı yayınlamayanlar, hakemler, bizi yalnız bırakanlar… Bursaspor bu şehrin en büyük markası. Tabii ki birilerini yanımızda görmek isterdik. Bursaspor olduğu yerde mi durmalı? Birlik ve bütünlüğü fazlasıyla sağlamamız gerekiyor. Gerçekten son yılların en kaliteli yönetimine sahibiz. Gece gündüz demeden gayret gösteriyorlar. Fakat onların da güçleri bir yere kadar. Fazlasıyla desteği hak ediyorlar.

Kaç ay oldu bir tane milletvekili bir kez yemek verdi. Onun dışında kimseyi yanımızda görmedik. Korkmasınlar yanımızda olsunlar. Destek versinler, hep beraber ayağa kaldırabiliriz.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sevgili Bursaspor’lular bırakın slyasetciyi iş adamını gazeteciyi sen ben bu hafta gidelim maça bırakın a partisini b partisini herşey bir kenara o stadyuma koşalım dolduralım tirbunleri Bursa da yaşıyan insanlarin ne kadar sevgi dolu ne kadar insancıl olduğunu ve en önemlisi o 16 21 yaşında ki gençlerimize sahip çıktığımızi gösterelim lütfen kimseden ateş hareket beklenmesin sen ben biz olalim

    17
  2. Burada iş nerede bitiyor söylüyorum kimin ne yetkisi varsa kullanacak hakemin yanına odasına karşısına nerde denk getirirse kulağına şu sözü söyleyecek “Bu maç kıyamet kopsa oynanacak adamın anasını sikerler! ” diyecek ondan sonrası Bursasporluda.

    12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu