Oyuncular Covid-19 testine giriyor!

18 Mart’tan bu yana çalışmalara ara veren Bursaspor’da antrenmanlar başlamadan önce futbolcular Covid-19 testinden geçecek

Sağlık İl Müdürlüğü’nden talep eden test kitleri kulübe ulaştı. 80 adet kit yeşil beyazlı ekibe gönderilirken, futbolcular ve teknik ekip çalışmalara başlamadan önce testten geçecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını sonrasında 18 Mart’tan bu yana antrenmanlarına ara veren Bursaspor’da son olarak toplanma tarihi 30 Nisan olarak belirlenirken, şu süreçte kulüpte herhangi bir isimde olumsuz bir durumla karşılaşılmaması sevindiriyor. Antrenmanlara başlama tarihini daha önce 3 kez erteleyen ve 30 Nisan’da karar kılan yeşil-beyazlılar, Sağlık İl Müdürlüğü’nden talep ettiği testlere de kavuştu.

80 TANE GELDİ

Kulübe 80 adet test kitinin geldiği öğrenildi. Koronavirüs testlerinin kulübe ulaşması sevindirirken, futbolcuların antrenmanların başlamasıyla birlikte testten geçeceği öğrenildi. Başkan Mesut Mestan da önceki gün 1 aydır çalışmalara ara veren kulüpte şu ana kadar hiçbir vakayla karşılaşılmadığını belirtmiş ve çalışmaların başlamadan herkesi testten geçireceklerini ifade etmişti.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bence Kubilay’da Cavit 19 çıksın da, hiç olmazsa bu sene sonuna kadar oynamasın. Lig bitince iyileşsin. Bi kurtulamadık şu adamdan yaa. Onun yüzünden her maçı 10 kişi oynuyoz.

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   İnşaallah Eser.
   Umarım en kısa zamanda bu zor günleri atlatırız.
   Dikkatli olalım sağlıklı kalalım.

   #Ev de kal Türkiyem….

  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca kardeşim sana da selamlar.
   Diego, Sarı Çizmeli, Panayirli kardeşlerim ve bütün renktaslarim hepinize selamlar.
   Dikkatli olalım sağlıklı kalalım.

 1. Nerdeydiniz şimdiye kadar Sayın Başkan
  80 kit için 1 ay beklenir mi hiç birçok süperlig takımı
  İlk testlerini olup evde 14 karantinaya yatıp
  2.testleri olmaya başladı yine birçogu 4 li 5 li gruplar
  Halinde sosyal mesafeyi koruyarak antrenman sahasında Çalışmaya başladı, biz niye uyuyoruz hala neyi bekliyoruz.

 2. NERELERDESİN BURAK İNSAN İKİ CÜMLE BİRŞEY YAZAR HASRET GİDERİRİZ BU GÜNLERDE EVLERDEN TAKİP EDİYORUZ BİRŞEYLER PAYLAŞMAYA DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı