Oyun BOzan taktik!..

Yeşil beyazlı yönetim, Karadeniz ekibinin Ozan İpek için ısrarla kapısını aşındırması üzerine, “5 milyon Euro nakit para ve 2 genç oyuncu verirseniz masaya otururuz” derken, gözde sol açığın kontrat yenilemesi halinde yıllık parasını yükseltme taktiğine başvuracak.

 

Trabzonspor Kulübü, Şenol Güneş’in mutlaka alınmasını istediği Ozan İpek için Bursaspor’un kapısını aşındırmaya devam ediyor. Bordo mavili yönetim, son olarak yeşil beyazlı kulübe 25 yaşındaki sol açığın bonservisi için 4 milyon Euro önerdi. Ancak Bursaspor yönetimi, bu rakamı az bulduğunu bildirdi.

 

Pazarlıklar kızıştı

Ozan’ın “İki kulüp anlaşırsa Trabzonspor’a giderim” şeklindeki demeçlerinin ardından Bursaspor’un ısrarlı teklifler sonucunda bordo mavili kulübe “Bize kesinlikle para artı takas teklifleriyle gelmeyin. Eğer 5 milyon Euro nakit para ve adını belirleyeceğimiz 2 genç oyuncuyu bonservisiyle verirseniz masaya oturabiliriz” cevabını verdiği öğrenildi.

 

Aklı parada kaldı

Ertuğrul Sağlam’ın satılmasını istemediği Ozan İpek’in yakın çevresine, “Bursaspor’dan yılda 650 milyar lira alıyorum. Oysa Trabzonspor bana yıllık 2 trilyon garanti para teklif ediyor” diyerek, kopuş sinyalleri vermesinin ardından yeşil beyazlı yönetim yeni bir taktik geliştirdi.

 

Sözleşme yenilerse kazanır

Buna göre Bursaspor Transfer Komitesi, solak kramponun, 2012 yılında sona erecek olan mukavelesini uzatmayı kabul etmesi halinde, yıllık parasında önemli oranda iyileştirme yapmayı planladığı bildirildi.  

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu