Zeynep Tülay

Oynamak istemeyenler kimler?

Genç teknik adamın, “Futbolcuların gelecek hocaya yardımcı olmalarını umuyorum. Kendilerine gelmesi lazım. Bazen taraftarı dinlemeniz lazım. Doğru yolda ilerlemek gerekir. ‘Bugün çıkın, mücadele edin, maç bittikten sonra yastığa başınıza koyduğunuz zaman rahatsanız sıkıntı yok’ dedim.Bir şeylerin bu noktaya gelmesi biranda olmuyor” şeklinde konuşmuştu.

RAHATSIZ ETTİ

Genç teknik adamın bu açıklamaları sonrası Özlüce‘nin içinde neler olduğuna dair çeşitli iddialar gündeme gelmeye başladı. Başkan Ali Ay ve birkaç yöneticinin takım içersindeki bazı isimleri dinleyerek kararlar vermesinin diğer oyuncuları rahatsız ettiği belirtildi. Sözleşmesi sona erecek isimlerin ise kendileriyle bugüne kadar masaya oturulmaması nedeniyle rahatsızlık duyduğu ve bu konuda da sıkıntılar yaşandığı bildirildi.

OYNAMAK İSTEMEYENLER

Özellikle yönetim ve oyuncular arasındaki bağı kuracak bir kişinin bulunmamasının eksikliği de fazlasıyla dillendiriliyor. Bir çok futbolcunun iç saha maçlarında forma giymek istememesi de ayrı bir sorun olarak nitelendiriliyor. Birkaç ismin daha önce Teknik Direktör Mutlu Topçu ile bu konuda bir görüşme yaptığı, diğer futbolcular arasında da bu konunun huzursuzluk yarattığı konuşuluyor. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu