Oyak Renault’tan Bursaspor’a destek

Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş loca sözleşmelerini yeniledi.

Başkan Hayrettin Gülgüler ve Dış İlişkiler ve Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Batu İlker Demirtaş Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Akbaş‘ı ziyaret etti. Aynı zamanda bu ziyarette Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş loca sözleşmelerini yenileyerek, yeni sezonda da desteğini sürdürdü.

Ziyaret sonunda, Başkan Hayrettin Gülgüler Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Akbaş‘a destekleri için teşekkür ederek isminin yazılı olduğu formamızı hediye etti.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Formanın ön yüzüne versinlerde reklamı görelim.10 kişi toplansak bizde alırız loca.Böyle destek sadece göstermelik.Ne tofaş ne renault sponsor olmuyor forma için.

  37
  3
 2. İşçisine de bir destek yapsa iyi olur keza üretim yapmayıp maaşların yarısını kesmesi sömürgeci oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

  25
  5
  1. @Çerkes yorumuna yanıt olarak

   Çerkes kardeşim Meraba selâm Aleykümselam OYAK Renault hangi emekçi işçilerine maaşlar eksik vermiş.? Muhabbet olarak varsayım olarak ortaya koyma tanımlamasını yaparsan yerinde olur OYAK Renault Otomobil Fabrikası 23 yıl Kpt, DPT, üretim bölümü Oto kontrol Rotüş Operatörü olarak hizmetim oldu olay senin belirtmiş olduğuna katılmak mümkün değil selâm sevgilerimle.

   5
   1
 3. Hatırlar mısınız eski senelerde otomobil fabrikaları banttan çıkan araçlara son dokunuş olarak Bursaspor armalı bir anahtarlık bırakır ve geliri Bursaspor kulübüne verilirdi.
  Yeniden neden olmasın.
  Renault ve Tofaş Fiat fabrikaları ile anlaşma yapılıp aynı uygulama güncellenerek hayata geçirilebilir.
  Her gün yüzer adet araç üretildiğini ve her birine 200 TL’lik Bursaspor anahtarlığı bırakıldığını düşünelim.
  Bir de her araca 250 TL’lik Bursaspor armalı plakalık monte edilebilir.
  Totalde her sene için ~30-35 belki 40 milyon TL’lik meblağ oluşabilir.
  Bunların sadece 25%’i plakalıkları çıkarmamış olsa ülke yollarında müthiş tanıtım olur.
  Bunları sağlamanın yolu da uyduruk olmayan gerçekten kaliteli materyalden geçer.
  Bir de seneler sonra da olsa Togg un devreye girdiğini düşünelim.
  Sayın başkanlar denemeye deymez mi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu